Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja vjerujem u G20,samo da naši hoće o tome šutjeti pa kako bude,ako se naši analitičari i ekonomski stručnjaci budu uključili u rasprave ode sve u propast,jer njima sastanak 20 ljudi bez janjetine i lošeg gemišta ne ulijeva povjerenje,tko misli obrnuto neka danas proda, ima još tri sata,ili neka čeka, onda ima puno više sati


Još malo i crobex=belex …..ne točno po bodovima al po svemu drugome da, dnevno
budemo imali po 5 milja prometa i fine cjene od par kuna al nema nikog da kupi…

Istina kolega, istina, i to upravo gledamo, pa u ostalom i tko bi kupovao u ovakvoj situaciji!?

[bye]

Dali tko zna kad je netko od glavonja govorio na HTV i objašnjavo zašto je CROBEX u tolikoj banani za razliku od EU i AMERA i zašto je toliko opao promet na ZSE

Ne vjerujem koliko ljudi još ozbiljno prati dnevne oscilacije, stvarno smo šibicari [lol]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=64dee3ff-e7fd-4a79-83e7-a78628ec0779&ref=lastadd

Možda smo mi umjesto FRANCUZA


Ljudi jel se sjećate onog iveka123, čovjek je bio potuno u pravu al ono 1000%…..prvi je
počeo naglašavat skrivene naloge i velkike iskrcaje…

Da, ali je prije toga na 5000 vikao UP UP, pa se bojao ako SDP dobije izbore, da bi moglo bit sranja na burzi, pa je slozio dugorocni portfelj kad je HDZ pobjedio. Pa je onda sve rasprodao i prognozirao jazovku. Nesto je morao pogodit [rolleyes]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

BORISM , tih 15 posto najavljenog pada , te na nekoga podsjeća….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=398f8a83-77ee-47ef-8d4e-21fde4a9e37f&ref=lastadd

Šta mu je sad


BORISM , tih 15 posto najavljenog pada , te na nekoga podsjeća….?

na nikaj me ne podsjeca
podsjeca me da je ova zemlja zrela za ključ u bravu

il da se jevtino proda strancima
jer svi se deru kriza kriza kriza evo je evo je iza ugla
pa tu je kriza od kad znam za sebe jos kad sam kao klinjo stajao u redu za deteržent pa za kafu pa za one točkice za bengu il kaj ti ja znam

a podsjeca me i na onu priču o tri prascica koji su se drali evo vuka il je to ipak bio ivica
il sam ja mozda potpuno odvalio ne znam vise nista

pofuče pomagaj

Postanite Eu-robovi


Ljudi jel se sjećate onog iveka123, čovjek je bio potuno u pravu al ono 1000%…..prvi je
počeo naglašavat skrivene naloge i velkike iskrcaje…

Ne da ga se sjecam, nego pricam s njim svakodnevno. [wink]

Isto tak se sjecam kak su ga vecina popljuvali i ismijavali. Brijem da sad vise nije smijesno.



Ljudi jel se sjećate onog iveka123, čovjek je bio potuno u pravu al ono 1000%…..prvi je
počeo naglašavat skrivene naloge i velkike iskrcaje…

Ne da ga se sjecam, nego pricam s njim svakodnevno. [wink]

Isto tak se sjecam kak su ga vecina popljuvali i ismijavali. Brijem da sad vise nije smijesno.
[/quote]

a jel ga pozdravljas u ogledalu?
[wink]




Ljudi jel se sjećate onog iveka123, čovjek je bio potuno u pravu al ono 1000%…..prvi je
počeo naglašavat skrivene naloge i velkike iskrcaje…

Ne da ga se sjecam, nego pricam s njim svakodnevno. [wink]

Isto tak se sjecam kak su ga vecina popljuvali i ismijavali. Brijem da sad vise nije smijesno.
[/quote]

a jel ga pozdravljas u ogledalu?
[wink]
[/quote]

Ne. Inace na ovom forumu ima i odraslih ljudi pa daj nastoj da ti fore budu barem nivoa studenata a ne ovak glupe srednjoskolske

New Report

Close