Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kad bi kod nas bila ovakva kriza da nam dionice skaču po 6% u jednom danu.

Na HRT radiju, evo pričali ekonomski stručnjaci da će kriza u Hrvata biti najmanje 2 godine.
Pa ti onda širi dezinformacije.
[/quote]
kakve dezinformacije ,samo sam rekao da su završili 6% u plusu
[/quote]
Ne znam zašto se iscrpljujemo na pričama hoće li i koliko trajati kriza? Ako Obama sredi svoje financije, prekine rat u Iraku i sl. pitanje je hoće li biti velikog odjeka krize u tranzicijskim zemljama? Tko uopće može predvidjeti što će se dogoditi za 6 mjeseci?

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

predivno otvaranje, samo je danas dan za prodaju, a ne za kupnju!

Čini mi se da je najgore iza nas.


Čini mi se da je najgore iza nas.

ako nije iza onda je sigurno ispred [thumbsup]


predivno otvaranje, samo je danas dan za prodaju, a ne za kupnju!

Ja i obavio nešto malo, prodaje mislim.

ispuhije se balon, sad će EU gore a mi dolje, nažalost nisam prodao niti kupio

dan je pametniji od noći

Evo dobrog primjera za proročanstva (ili katastrofičare):

1981. godina
1. princ Charles se oženio
2. Liverpool postao prvak Evrope
3. umro Papa

2005. godina
1. princ Charles se opet oženio
2. Liverpool ponovno postao prvak Evrope
3. umro Papa

Pouka1: kad se princ odluči treći put oženiti, a Liverpool zaigra u finalu Lige šampiona, treba upozoriti Papu!
Pouka 2: kad se princ odluči treći put oženiti, a Papa umre, treba se kladiti na Liverpool!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Jučer jedan od najvećih padova, danas jedan od najmanjih rastova

Hell is Empty and all the Devils are Here

totalno ste mi smiješni…
uvijek se komentiraju izjave sa radija, TV-a, novina… pa kad je "panika" onda je panika, a kad indeksi svugdje skoče par posto onda je odmah kraj krize, posebice ako to traje dva-tri dana 🙂 a kad se objavljuju relativno dobri poslovni rezultati onda je katastrofa, haha 😀

a siguran sam da oni koji uživaju u ovom stanju i fluktuacijama ništa ne komentiraju. (mali)
sve skupa je valjda još komičnije velikim igračima… s prometima koji se ostvaruju ovih dana, cijeli ZSE je nekom od većih malo kvalitetniji doručak. možemo se samo nadat da niski promet znači da i oni promišljaju i da je prošlo vrijeme paranoje. (iako znamo da nije i čim dan-dva opet krene pad, opet će biti svega…). no, kako ionako nema prave logike… možda nam danas pred kraj CROBEX padne 🙂



Kad bi kod nas bila ovakva kriza da nam dionice skaču po 6% u jednom danu.

Na HRT radiju, evo pričali ekonomski stručnjaci da će kriza u Hrvata biti najmanje 2 godine.
Pa ti onda širi dezinformacije.
[/quote]

očito je da ti stručnjaci žive negdje vani,kod nas je kriza od st.7 upravo radi takvih koji su studirali ekonomiju u čevabdžinici dok im ispišu diplomu,kako da istu plate što manje, a da bude što veća titula za zgrabiti što bolju poziciju i onda se analitičar zaj……..be za duplo,pa što je to,da nije stručnjak i analitičar onda bi za 3,4,5……puta,ovako je sreća da imamo takve stručnjake da popune bar TV program

Crobex pada. Tipični bull runa. O tome je i jučer bilo govora da će se dogoditi.



Čini mi se da je najgore iza nas.

ako nije iza onda je sigurno ispred [thumbsup]
[/quote]

šalim se,bilo je zgodno za komentirati,pa normalno da je najgore prošlo,gore ne može [thumbsup]
vidim ja da ima kandidata za koka kolu

New Report

Close