Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa zbroji pa ćeš vidjeti da je pokupljeno i više od ponuđenog

vidi stvarno, a cijena poletila na 186

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Kladim se u svu imovinu da u 16:00 nastupa Cayman sa svojim perjanicama. Danas ih je napumpao pa će malo da likuje i nalije im goriva za sutra.

hehehe. nisam ništa pumpao, samo sam dočekao strpljivo svojih 5 minuta. strpljenje kod dionica uvijek urodi plodom. zato ne valja prerano prodavati. pogledajte elku, thmt, lrh, ddjh, dioki – sve jako fino stoji. a dok vi kupujete ono što sam ja odavno kupio, ja već jamim jednu drugu dionicu. tako to ide…

Hahaha, pa di baš umrli svi u istom danu, hahaha


… pogledajte elku, thmt, lrh, ddjh, dioki – sve jako fino stoji. a dok vi kupujete ono što sam ja odavno kupio, ja već jamim jednu drugu dionicu. tako to ide…

Ti čamiš na DDJH već nekoliko mjeseci i nisi zaradio ni za kikiriki, a ja danas ušao i već sam na laganih +5%.
[smiley2][smiley2][smiley2]

Pozdrav


cayman006: ” … pogledajte elku, thmt, lrh, ddjh, dioki – sve jako fino stoji. a dok vi kupujete ono što sam ja odavno kupio, ja već jamim jednu drugu dionicu. tako to ide… ” Ti čamiš na DDJH već nekoliko mjeseci i nisi zaradio ni za kikiriki, a ja danas ušao i već sam na laganih +5%. [smiley2][smiley2][smiley2] Pozdrav

Ti si neki provokator vorda.
Ajde daj, ne laprdaj.
Sta ti znas posto je cayman ulazio. A sigurno nisi u MIV-u bio na 6,000 kao on.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


a dok vi kupujete ono što sam ja odavno kupio, ja već jamim jednu drugu dionicu. tako to ide…

Ma nisi li se ti rodio sa dva mozga [smiley13]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Ti si neki provokator vorda. Ajde daj, ne laprdaj. Sta ti znas posto je cayman ulazio. A sigurno nisi u MIV-u bio na 6,000 kao on.

Pročitaj još jednom što sam napisao i onda provjeri fakte. Tek nakon toga možemo razgovarati.

Pozdrav

najdrazi su mi oni koji imaju sve dionice koje su u plusu…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

vorda, ulazio sam po 120 i 169 kuna, prosjek 135 kn. Dakle, ti zarađuj 5% na DDJH, ja sam već na 50%, u par mjeseci . o svojim ostalim uzdanicama neću trošit riječi…dobar je bio dan za mene, ali nije dovoljno. to mora još gore…


najdrazi su mi oni koji imaju sve dionice koje su u plusu…

Dobro, tesko je imati neku trenutacno u negativi osim INE, SLDM, i KABA
Ali mnogo ljudi tu laze. I kad kazu juhu puno je onih koji ulaze na 100 a cijena je na 101 i onda prodaju na 102.
Svasta.
Nekog i 1% veseli.
Najvise brokere.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


ppeco: ” najdrazi su mi oni koji imaju sve dionice koje su u plusu… ” Dobro, tesko je imati neku trenutacno u negativi osim INE, SLDM, i KABA Ali mnogo ljudi tu laze. I kad kazu juhu puno je onih koji ulaze na 100 a cijena je na 101 i onda prodaju na 102. Svasta. Nekog i 1% veseli. Najvise brokere.

evo ja sam na IMZV u minusu…ali tu tek sljedi rješenje…

trčanje je zakon :)

Ja na FNVC trenutno.
Sa minusom (malim) izasao iz PTKM nedavno.
Eto.
Molim pokoru i odrjesenje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close