Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ZA GLASNOGOVORNIKA ZLATKA M E H U NA ! / Zlatko, znam da sve to čitaš-…./

Poruči svom šefu, da želimo EMISIJU O BURZI – POTPUNO OTVORENOG TIPA- gosti pitaju
ODABRANI ODGOVARAJU – ko na ispitu ! Poruči mu , da su pitanja kontruktivna, provokativna,
i stručna / nek bude iz leđa neko kvalificiran..za svaki slučaj/.
Spomeni mu oporbu i njhovu želju da nađu bolja rješenja od njih, spomeni mu usput Čačića,
koji me plaši u svojim istupima / taj čovjek će nekog šupiti uskoro…zbog burze./
Reci mu da ću glasati za JURČIĆA, ako mi obeća da će Porez na kapitalnu dobit – donijeti
kad Crobex preskoči 5000 bodova, jer ako to stranje uvede prije- tada je zahebao najviše nas- male
koji strpljivo čekamo… ne znam kad i kako ću taj porez uopće platiti kad sam već
skoro jednu godinu u minusu- tj. nemam dobit ? Samo nam sad , kad se Crobex oporavi- još to treba!
Reci svojima, da te emisije gdje se prepucavaju stručnjaci – tipa manageri fondova- NE TREBAMO- jer dječji program pratimo premo max -tv-a……

p.s. KOLIKO MOGUĆE SANADER IMA DIONICA ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Moller, nemoj me molim te nasmijavati- da bi Hanfa nekoga branila….

Hoćeš moju istinu… čim se malo preokrenul trend – ja sam počela kupovati i preslagivati portfelj,
a ako te zanima gdje,onda sudionici burze , koji prate kretanja, mogu vidjeti moje naloge npr.
na ADRISU / 650 kom/ pa napr. NA LRH- 65 kom, pa napr. na JNAF….da ne duljim…
znate koliko je love friške ubačeno danas….gotovo pa ništa ….. sorry Moller… Hanfa nije
nikad ništa učinila, a pad od 15 % je nekome izletjelo- kad je vidio i čuo – za hrpe naloga
za isplatu udjela iz FONDOVA….ne moraš biti jako pametan , da znaš da će pasti….
Mali su obranili Corbex , i oni će ga staviti na pozicije- gdje mu je mjesto…čim se prilike poslože..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Rekao sam vam da će HANFA braniti Crobex na 2000.
Broker mi rekao.

Do kad, ne zna se.

Ako ti je rekao broker onda je sigurno istina. [undecid]
Hanfa može obranit Crobex jedino ak zatvori burzu.
[lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Dosta je bilo mrcvarenja vrijeme je za jednu BULLČINU jer ovo više nije normalno.
. [thumbsup]

Najbitnije je da će premijer krizu rješiti uzimanjem dara za djecu a nastaviti će graditi mostove. Neka ukine domjenke za Božić i Novu godinu a te novce neka ostavi za darovanje djece ( bit će i više nego što je potrebno) . Pitam se tko će se u budućnosti voziti tim mostovima ? Naša djeca sigurno neće jer kako se odnose prema istoj bit će je sve manje. [bye]

Sutra se vračamo na 2100 bodova

Ma po čemu smo mi u krizi??? ja krizu vidim jedino po padu burze. Zar je to znak krize???pa sada se vozimo jeftinije nego u 6. mjesecu. cijene su skoro iste ili malo veće, no ne zaboravimo, prije 10 godina mnoge su bile i veće, pa nije bila kriza. Ma kriza je u svijetu i pomalo u evropi ali ja krizu još ne vidim. Neka konačno otkrije svoje lice… ili neka ode. hehehe.
Ma ljudi moji, ovo je lov u mutnom, i kod nas i u svijetu. Sve je to ZAKON ZAVJERE. Ameri su pravi scenaristi. O ovome će jednog dana snimiti i film-bute vidli. Hvala na pažnji za ova slova. L.N.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Ali za tu promjenu nije dovoljno poticati samo na forumu

Slažem se. Ali treba stvoriti grudicu koja će se pretvoriti u lavinu.




[Kolega zašto izmšljati krilaticu kad već imamo iskušanu koja pobjeđuje: WE NEED A CHANGE

Nismo amerikanci ali zato krilatica neka bude: Mi trebamo promjenu
[/quote]

Da trebamo promjenu. Prvenstveno, a dotiće se nas na burzi, u promjenama fond managera u mirovinskim fondovima.
Uništili su burzu, to je činjenica.
Predsjednik udruge mirovinskih fondova, g. Dinko Novoselac, ujedno predsjednik Uprave AZ mirovinskog fonda ima puno toga za objasniti hrvatskoj javnosti, investitorima, i budućim umirovljenicima.Što su napravili i zašto?

Da, trebamo promjenu, slažem se.

[/quote]

Treba nešto i poduzeti. Traže se odvažni…..

Ma po čemu smo mi u krizi??? ja krizu vidim jedino po padu burze. Zar je to znak krize???pa sada se vozimo jeftinije nego u 6. mjesecu. cijene su skoro iste ili malo veće, no ne zaboravimo, prije 10 godina mnoge su bile i veće, pa nije bila kriza. Ma kriza je u svijetu i pomalo u evropi ali ja krizu još ne vidim. Neka konačno otkrije svoje lice… ili neka ode. hehehe.
Ma ljudi moji, ovo je lov u mutnom, i kod nas i u svijetu. Sve je to ZAKON ZAVJERE. Ameri su pravi scenaristi. O ovome će jednog dana snimiti i film-bute vidli. Hvala na pažnji za ova slova. L.N.

Upravo tako kolega.
USA i EU su u ogromnim problemima recesija, tvrtke stvaraju niže dobiti, gubitke, bankarski sustav je u krizi. Raste nezaposlenost
Nasuprot tome, kod nas tvrtke objavljuju rekordna financijska izvješća, banke rekordne dobiti.
i što imamo?
Naš index je u duplo većem minusu nego oni u EU i USA.
Da li je to realno?Mislim da nije.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





[Kolega zašto izmšljati krilaticu kad već imamo iskušanu koja pobjeđuje: WE NEED A CHANGE

Nismo amerikanci ali zato krilatica neka bude: Mi trebamo promjenu
[/quote]

Da trebamo promjenu. Prvenstveno, a dotiće se nas na burzi, u promjenama fond managera u mirovinskim fondovima.
Uništili su burzu, to je činjenica.
Predsjednik udruge mirovinskih fondova, g. Dinko Novoselac, ujedno predsjednik Uprave AZ mirovinskog fonda ima puno toga za objasniti hrvatskoj javnosti, investitorima, i budućim umirovljenicima.Što su napravili i zašto?

Da, trebamo promjenu, slažem se.

[/quote]

Treba nešto i poduzeti. Traže se odvažni…..
[/quote]





[Kolega zašto izmšljati krilaticu kad već imamo iskušanu koja pobjeđuje: WE NEED A CHANGE

Nismo amerikanci ali zato krilatica neka bude: Mi trebamo promjenu
[/quote]

Da trebamo promjenu. Prvenstveno, a dotiće se nas na burzi, u promjenama fond managera u mirovinskim fondovima.
Uništili su burzu, to je činjenica.
Predsjednik udruge mirovinskih fondova, g. Dinko Novoselac, ujedno predsjednik Uprave AZ mirovinskog fonda ima puno toga za objasniti hrvatskoj javnosti, investitorima, i budućim umirovljenicima.Što su napravili i zašto?

Da, trebamo promjenu, slažem se.

[/quote]

Treba nešto i poduzeti. Traže se odvažni…..
[/quote]

Slažem se, treba dovesti pred lice javnosti g. Dinka Novoselaca, i priupitati ga neke stvari. Neka objasni narodu što su radili. Argumentirano. Samo i sa druge strane treba postaviti protutežu. Samo ne nekog " novinara " iz Business.hr-a.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Slažem se, treba dovesti pred lice javnosti g. Dinka Novoselaca, i priupitati ga neke stvari. Neka objasni narodu što su radili. Argumentirano. Samo i sa druge strane treba postaviti protutežu. Samo ne nekog " novinara " iz Business.hr-a.

Da? Što bi se time dobilo? Javnost je okupirana prizemnim stvarima. Mislim da bi trebalo poduzeti korake za iznaći dokaze za njegove promašaje iliti loše gospodaranje našim novcem, a onda iste iznjeti u javnost i prosljediti odgovornim institucijama.

New Report

Close