Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


0,01%

A šta sam vam ja rekao jučer! [lol]

dobar si…
[lol]
a ja sam ti rekao da ce odbijanac biti na 1950 jos prije tjedan dana…
pa ste rekli da sam "druker"…hahaha

Kad smo več u krizi, zašto se ona mora prelomiti samo preko leđa građana RH?
Zašto jedino građani moraju štedjeti, jedino građani moraju biti zakinuti za božičnice ili več ugovoreno povečanje plaća i mirovina, itd..?
Zašto i država, kada več ukida komunalne i slične projekte ne ukine porez na budale kao vodnu naknadu koju moramo plačati u građ. dozvoli i poslije po m2 stana ili kuće, zašto ne ukine razne komorske doprinose koji plačaju izmišljena radna mijesta za gomile debelih neradnika, naknadu za ceste i auto ceste koje plačamo u benzinu, kod registracije i još na naplatnim kučicama, pa porez na autoosiguranje …ima toga što bez veze plačamo još puno!

Ljudi moji pa mi više od 50% svojih ukupnih prihoda dajemo našoj dvoličnoj drž. a ajde se usudite ne platiti ili zakasniti, odma ide ovrha a može ti i sjesti na nekretninu!

Mi smo u krizi več godinama, ali dok je minusa po tekućem i kredita, to se ne primječuje, niti če se ptimječivati dok sve odjednom ne dođe na naplatu, a onda…

Dobar mi je Šuker bio sinoć u otvorenom kada je sa čuđenjem konstatirao da "nije Hr banana država", pa i nije , mi smo ovce u banana diktaturi čopora na vlasti!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Dobar mi je Šuker bio sinoć u otvorenom kada je sa čuđenjem konstatirao da "nije Hr banana država", pa i nije , mi smo ovce u banana diktaturi čopora na vlasti!

[thumbsup]


+0,01%
Moram priznati da sam u jednom trenutku danas izgubio povjerenje u valstitu procjenu.
Tada mi je postalo sve apsolutno svejedno i odlučio sam dionice zadržati, ne prodavati, te zaboraviti na njih duuuuuugooooo.
No sada lakše dišem!
Hvala k.rcu!

skoro kapitulirao…
ha?
[proud]



0,01%

A šta sam vam ja rekao jučer! [lol]

dobar si…
[lol]
a ja sam ti rekao da ce odbijanac biti na 1950 jos prije tjedan dana…
pa ste rekli da sam "druker"…hahaha

[/quote]

jel ovo baš pravi odbijanac ili malo šminkanja mrtvaca ?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Ljudi moji pa mi više od 50% svojih ukupnih prihoda dajemo našoj dvoličnoj drž. a ajde se usudite ne platiti ili zakasniti, odma ide ovrha a može ti i sjesti na nekretninu!

Nemoj me zezati da si ovo tek sad shvatio????



Dobar mi je Šuker bio sinoć u otvorenom kada je sa čuđenjem konstatirao da "nije Hr banana država", pa i nije , mi smo ovce u banana diktaturi čopora na vlasti!

[thumbsup]
[/quote]

Toliko dobar da je jedva stao u televizur…


@Barbarosa
: Zavisi što i kako gledaš, ali za veliku većinu ljudi je to baš tako, oko 50%.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Ljudi moji pa mi više od 50% svojih ukupnih prihoda dajemo našoj dvoličnoj drž. a ajde se usudite ne platiti ili zakasniti, odma ide ovrha a može ti i sjesti na nekretninu!

Nemoj me zezati da si ovo tek sad shvatio????
[/quote]
Nemojte me nasmijavati,da vi samo znate koji sve bezveznjaci varaju državu godinama ili nikada ni ne plate svoje obveze prema državi.!!!!

Ljudi moji dali ima itko pametan u ovoj prokletoj državi da nam pokaže pravi put jer smo svi obične "guske i srljamo u maglu" za ovim idiotima i ni ne pokušavamo staviti pametnog čovjeka na čelo da nas povede u drugom smjeru a ne iz juge nakon borbe duge u drugu jugu u paketu sa neprijateljem da nas izmuzu do kraja a mogli bi biti nova švica da ima malo pametnih ljudi koji bi bili izabrani od strane pučanstva a ne samo ove dvije struje postkounističke KPJ desna i lijeva.

I još samo komentar da se državi ne plaća preko 50 %,već 20% izdvajate za Mirovinski fond a 15 % za zdravstveno osiguranje.To je za vas, a ne za državu.Za državu većina zaposlenih plaća porez po stopi od 15 % , a jedan vrlo mali broj 45% plus prirez što u Zagrebu ispada cca 53%,ali ti imaju neto plaću preko 25.000 kuna ,a to je možda 1-2 % zaposlenih.


Ljudi moji dali ima itko pametan u ovoj prokletoj državi da nam pokaže pravi put jer smo svi obične "guske i srljamo u maglu" za ovim idiotima i ni ne pokušavamo staviti pametnog čovjeka na čelo da nas povede u drugom smjeru a ne iz juge nakon borbe duge u drugu jugu u paketu sa neprijateljem da nas izmuzu do kraja a mogli bi biti nova švica da ima malo pametnih ljudi koji bi bili izabrani od strane pučanstva a ne samo ove dvije struje postkounističke KPJ desna i lijeva.

ej , jesi bio na izborima ?
sta smo izabrali to imamao , a uvjek mozes staviti putovnic u djep pa ajde u bjeli svijet tamo je sve med i mljeko i samo tebe cekaju sitnog kockara koji je izgubio zivce.
ili daj prijavi stanku mozda ima nade za tebe .
svasta

najvrednije stvari u životu su besplatne

Gevera ja ne gubim živce i da, mislim da ima sposobnijih i pametnijih a tek poštenijih ljudi koji bi mogli bolje …….
jedino je sranje što se takvi ne bave politikom [cry]

New Report

Close