Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kao i obično na kraju malo ispeglali Crobex i završili na 0,01%, ali je promet jako slab, samo 41.783.359,27 KN. Sutra na otvaranju Crobex pozitivan, jer su današnje zadnje cijene veće od prosiječnih, ***obrisano***

buahhahahaaaahaha…
hahahaa [lol] [lol]

zavrsili u plusu!
Crobex: 2050.59 Promjena: 0.01%
[thumbsup] [thumbsup]

sad samo jos nek ameri potvrde svoj odbijanac od 840, i mi gospodo mozda imamo
"triple bottom"
(iako ne vjerujem da je ovo triple bottom, ali malo cu se veseliti…)

Bilo bi smiješno da nije žalosno .
Dobar dio "komentatora" na forumu pametuje i priča o krizi bilo u svijetu bilo kod nas a ne znaju što je to kriza . Glavno da nešto komentiraju . Kriza je ,dragi moji zahvaćeni krizom, kad nemaš mogućnosti pročitati ove uglavnom stupidne komentare jer NEMAŠ RAČUNALO – JER NEMAŠ INTERNET-JER SI TO NE MOŽEŠ PRIUŠTITI – ili ako već imaš PC , onda stoji ugašen jer radiš po cijeli dan da preživiš ti i tvoja familija , a ako ne radiš i nemaš posla onda si u šoku i nije ti do čitanja ovih gluposti .
Većina ostalih uključujući i mene ne zna što je prava kriza osim kao teoretski pojam. Uostalom , krenuli smo u ovu priču sa novcima koji nam nisu bili zadnji i ako zaradimo super ako ne , neće biti za nas smak svijeta ma koliko urlali o tome. Ja ne volim gubiti ali sam ulaskom u cijelu priču na samom početku znao i računao i na tu mogućnost . Najgore je stalno čitati ove komentare jer čovjek da bi pročitao nešto dobro , a tu i tamo se i to nađe , mora pročitati gomilu gluposti polupismenih ljudi . Svaki dan se sebi čudim što u tome sudjelujem i to radim i mogu to objasniti samo jednom jedinom riječju – radi se o najobičnijoj OVISNOSTI .



ne idemo danas više od 3% dolje, a u toku dana možda i zazelenimo (ne od muke) [wink]

Dobra prognoza [thumbsup]
[/quote]

hvala, hvala

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ali su ga potegli u zadnji čas, a ništa se od jutros nije ni promjenilo….

sutra nek ni ne otvaraju zse, čekajmo pon.

ma kakav cash-r-a, 100% in


Kao i obično na kraju malo ispeglali Crobex i završili na 0,01%, ali je promet jako slab, samo 41.783.359,27 KN. Sutra na otvaranju Crobex pozitivan, jer su današnje zadnje cijene veće od prosiječnih, ***obrisano***

ako gledamo količine to je iznadprosječan promet

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

0,01%

A šta sam vam ja rekao jučer! [lol]

http://business.hr/Default2.aspx?ref=lastcomm&ArticleID=b629f54c-5e01-4b2e-8885-3963a72489a7&readcomment=1#comment

Treba se gradit nećemo samo laprdat




@ kerefek76

sorry, sad si me baš učinio znatiželjnim: kako možeš biti jedan od tih koje zoveš "nevidljivi", grcati u kreditu i biti egzistencijalno ugrožen, a istovremeno ulagati na burzi?

u tome i je problem… da je vecina ljudi koja nema novca ulozila u dionice… ocekujuci extra profite.

a kerefek, ti si sad na poslu (rekao si da radis) i pises po forumu… ne vjerujem da ti je to u opisu posla, tako da ne trebas moralizirati onima koji ne vide krizu, nego priliku 🙂
[/quote]

ajde ne kakajte svi…
to što vrtim neku lovu na burzi to ne znači da nisam ugrožen.

Zbog toga ja sam se već davno povukao u cash poziciju i uštedio si poprilično gubitaka.
Ne ulazim u nove kredite i držim stanje na tekućem iznad nule koliko mogu.

[/quote]

e ovo mi je post dana!

pa nisam ni znao koliko sam tek ja onda cijeli život ugrožen ako su ovo znaci toga. evo nikad si nisam dozvolio da uzmem kredit, uvijek sam pazio da ne odem u minus, i još nisam na vrijeme otišao u cash poziciju pa sada trpim gubitke.

ma ja bih trebao biti car "nevidljivih". sigurno se neće vidjeti ni ova slova koja pišem.

VIRO 400,00 795,
ZVZD 4.000,00 200,
TEHN 2.100,00 106kom,
DLKV 501,01 90 ,
JNAF 1.501,00 160… itd.

Izdvojio sam samo par naloga a gdje se vidi da će se ipak braniti neke dionice…
Vjerovatno sve samo na različitim nivoima.
I to sve sa prilično malo novaca ..
Pa kakv je to pad kada nemože probiti npr. cca 100 000 kn.

A nebi me čudilo da i NAŠ odbijanac ponovo bude blag …

IPAK nadam se da svi mali ne prodaju a da ovi koji treydaju dobro prolaze
a svi sve na štetu fondova koji na CROBEXU ispod 2000 prodaju fiktivno sami sebi –
***obrisano***

smanjuje se minus.......

+0,01%
Moram priznati da sam u jednom trenutku danas izgubio povjerenje u valstitu procjenu.
Tada mi je postalo sve apsolutno svejedno i odlučio sam dionice zadržati, ne prodavati, te zaboraviti na njih duuuuuugooooo.
No sada lakše dišem!
Hvala k.rcu!

evo na HTV1 rasprava Slavka Kulića i Ozrena Matijaševića pa koga interesira neka izvoli

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close