Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



naručeni članak…
…pokloni će biti simbolični…

..oće tebi koji si na državnoj sisi [proud]
[/quote]

ti u drzavnoj sluzbi muzu mrtvu kravu…


Njemu je regres preko 5.000 kuna.

da,da, da a tek dnevnice, terenski dodatci, naknade za odvojeni život itd..itd… [huh]
a na ulici sa svake strane filijale, uredi, iz njih plaze birokrate, jao ljudi pa ja se bojim!!
tek sada znam što je strah……. [sealed] [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ja vidim svaki dan sve više kopača po kontejnerima.

Isto tako vidim sve više onih koji ne žele ništa raditi.

A vidim i puno onih koji troše 5x više nego što zarađuju

Hell is Empty and all the Devils are Here



Crobi nam drže na 2000 ravna crta kao da je mrtav [lol] tiiiii,, hoće li netko elektro šokove početi davati ili ćemo na misu zadušnicu,,

Baš si me nasmijao….

Što nije lako, obzirom na stanje…
[/quote]

Eto barem nešto, za sada mu daju samo umjetno disanje, valjda će uskoro i struja pa da ga stresu, a onda ćemo mu naći dobre i zgodne sestre da ga njeguju i održavaju na životu,,,

fala ti fala bogek kaj je sutra petek

svaki elektricni uredjaj radi na bjeli dim
koji se nalazi u njemu; kada bjeli dim izadje,
uredjaj više ne radi!

e tak Vam se ja sad osjećam
nakon ovog trgovačko pasivnog dana
sad idem sa suprugom tržiti u city one
pozdrav svima maminepare

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj


Ja vidim svaki dan sve više kopača po kontejnerima.

Isto tako vidim sve više onih koji ne žele ništa raditi.

A vidim i puno onih koji troše 5x više nego što zarađuju

pa ja sam jedan koji ne zeli nista raditi.

samo ocu pratiti burzu i metati naloge.
drugo me nista ne zanima…

sad ce reci nasi stari:
"kud ide ovaj svijet? tako mlad, a izgubljen…"
[lol]

ovo nase "govno" od crobexa ce jos zavrsiti u plusu….


ne idemo danas više od 3% dolje, a u toku dana možda i zazelenimo (ne od muke) [wink]

Dobra prognoza [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jeste se konačno riješili dionica danas


ovo nase "govno" od crobexa ce jos zavrsiti u plusu….


0,01% naštimano Inom u sučevoj nadoknadi.

IMT?

kolege evo pounja po kunu…….sa 20000kn postanes najveci dionicar… [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@ kerefek76

sorry, sad si me baš učinio znatiželjnim: kako možeš biti jedan od tih koje zoveš "nevidljivi", grcati u kreditu i biti egzistencijalno ugrožen, a istovremeno ulagati na burzi?

u tome i je problem… da je vecina ljudi koja nema novca ulozila u dionice… ocekujuci extra profite.

a kerefek, ti si sad na poslu (rekao si da radis) i pises po forumu… ne vjerujem da ti je to u opisu posla, tako da ne trebas moralizirati onima koji ne vide krizu, nego priliku 🙂
[/quote]

ajde ne kakajte svi…
to što vrtim neku lovu na burzi to ne znači da nisam ugrožen. Pa što bi trebao kopati po smeću u potrazi za krajcem kruha pa da me onda vi gospoda proglasite ugroženim? Pa malo promislite o pojmu
"ugrožen".
A uostalom od kada sam shvatio da će biti sranja o tome i pišem. A pišem o tome već tamo od 4.mjeseca. I svaki put kad kažem bit će gore bude gore. I sad kažem bit će gore a sljedeći tjedan kad crobex bude znatno ispod 2000 sjetite se. A sjetite se i kad počnu sranja sa likvidnošću države i njenih rezervi. I kad odu vaše mirovine u krpanje proračuna i plačanje kamata na inozemni dug.
I kad se to prelije na firme, pa kad dobijete obavijest od banke da vam se dopušteni minus na kartici upola smanjuje a vi u crvenom. Pa kad vam narastu kamate na stambeni krediti i kredit za auto.
Onda će te prodavati HT po 100 kuna da bi maknuli crveni minus i platili ratu kredita. Pa onda vam dođu roditelji i kažu da nemaju za kruh jer su mirovine zamrznute a cijene otišle gore.
Cijenu benzina nećete niti gledati jer će vam auto uzeti banka ili će otići zbog leasinga.

A što se tiće mog posla i to što mogu ovdje pisati a ne raditi je posljedica te krize jer radim u
firmi-kćeri jedne strane korporacije u kojoj se otkazuju ugovori za posao ugovoreni još prošle godine.
I znam da je tako isto u Kini, Indiji, Europi i Americi. Imam malo širi uvid u situaciju u svijetu barem u mojem sektoru. I također vidim da Sanader, Šuker i Polančec nisu dorasli zadatku niti problemu.
Vjetar krize ih jednostavno bacaka tamo vamo kao lutkice.
Zbog toga ja sam se već davno povukao u cash poziciju i uštedio si poprilično gubitaka.
Ne ulazim u nove kredite i držim stanje na tekućem iznad nule koliko mogu.

New Report

Close