Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tigrus

Šta si opet ušao u LEDO danas

ne, opametio sam se….
[lol]
zadnji put jedva izvuko zivu glavu…
[lol]

sad ulazem u super dobre dionice!
koje su usput i jako jeftine…
[thumbsup]

Evo još jedan komentar….

http://www.youtube.com/v/L7S4r1lz1QM&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/L7S4r1lz1QM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


pa što se tiče tih famoznih mollova…idite pa stanite u neki dućan uz kasu i brojte prave kupce, a ne šetaće…mogli biste se iznenaditi!


mol je bio pravi kupac, kakvog ti srce samo može poželjeti

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

U potpunosti se slazem sa crnaguja, a vidit ćete jos do malo pred Bozic nema sanse da ćete moci naci bilo di u gradu parking slobodan od svih tih jadnika koji jedvo krpe kraj s krajem ,ja otet kazem o kojoj krizi se govori, jedino mozemo govoriti o krizi morala,postelja,rada.
Istina spadam u jednu srednju klasu ali promatrajuci i ove navodno ugrozene, ne vidim da se ponasaju racionalno, kupuju na dug u dućanima od 01.-01, u mjesecu ali kosarica nije od od egzistencijalnih potreba, tu su obavezno cigarete, cokolada, sladoled, dnevna stampa, pivce za zivce ….

naručeni članak…
ljudi pucaju, svaki dan vidim sve više kopača po kontejnerima
ovo će biti recesijski božić, pazite kaj vam velim…pokloni će biti simbolični…a ove godine će biti još kako, iduće nikako…

uspijeh vlasti će se mjeriti time da će biti super ako nam se ne podupla broj gladnih…a vi još uvijek maštate o sreći u dionicama…špekulativna lova će biti izbrisana gotovo u cijelosti, to nije problem…problem je što ćemo početi opet jesti svoju supstancu i zbog toga će doći do strukturnih potresa.

otreznite se ljudi, kurbin pir je gotov!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8c938db9-5df7-4185-a820-31f953964f22&readcomment=1#comment

Svi vi stalno pišete o krizi a sam ŠUKER govori da smo STABILNI I NEOKRZNUTI

loti, kupovali su ti dok su im banke odobravale minuse…a sada kad su iskoristili limit na maestru, amexu i gokartici i sada im od plaće ne ostane ništa, a glavnica duga se ne smanjuje…ti buju kruha gladni…

možda je kriza u mojoj glavi…konzerve su samo zaliha, zlu ne trebalo…a tvoj komentar me neodoljivo podjseća na mrava i cvrčka!



pa što se tiče tih famoznih mollova…idite pa stanite u neki dućan uz kasu i brojte prave kupce, a ne šetaće…mogli biste se iznenaditi!


mol je bio pravi kupac, kakvog ti srce samo može poželjeti
[/quote]
Hvala Mol spaseo si nas [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



mol je bio pravi kupac, kakvog ti srce samo može poželjeti

ne bih htio ispasti zločest (da uživam u tuđoj nesreći) – ali zar nije nesreća mol-a što sad mora otpisati na teret profita (ako ga uopće bude) polovicu one love koju je platio hrvatima za INU. Ako ga bude? Jer isto to, samo za dvije trećine, treba učinita i za lanjski otkup vlastitih dionica, u obrani od OMV-a. A i cijena nafte pala na skoro 1/3. To ja zovem pehom.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Crobi nam drže na 2000 ravna crta kao da je mrtav [lol] tiiiii,, hoće li netko elektro šokove početi davati ili ćemo na misu zadušnicu,,



Tigrus

Šta si opet ušao u LEDO danas

ne, opametio sam se….
[lol]
zadnji put jedva izvuko zivu glavu…
[lol]

sad ulazem u super dobre dionice!
koje su usput i jako jeftine…
[thumbsup]
[/quote]

Sad si počeo k’o Ivana 7 [lol]


@ kerefek76

sorry, sad si me baš učinio znatiželjnim: kako možeš biti jedan od tih koje zoveš "nevidljivi", grcati u kreditu i biti egzistencijalno ugrožen, a istovremeno ulagati na burzi?

u tome i je problem… da je vecina ljudi koja nema novca ulozila u dionice… ocekujuci extra profite.

a kerefek, ti si sad na poslu (rekao si da radis) i pises po forumu… ne vjerujem da ti je to u opisu posla, tako da ne trebas moralizirati onima koji ne vide krizu, nego priliku 🙂

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

New Report

Close