Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i prva vijest u dnevniku:"STIGLA NAM JE KRIZA U HRVATSKU". U koliko sati? Možda onim brzim avionom u 19:27? Pa što reći na to. To je ono što sam maloprije rekao. I onda neko netko normalan kaže što se želi time postići. Panika.

očito, treba akcelerator za sutrašnje probijanje 2000 crobexa…. ništa se ne prepušta slučaju..


Evo i prva vijest u dnevniku:"STIGLA NAM JE KRIZA U HRVATSKU". U koliko sati? Možda onim brzim avionom u 19:27? Pa što reći na to. To je ono što sam maloprije rekao. I onda neko netko normalan kaže što se želi time postići. Panika.

Vidiš definicija panike podrazumijeva neosnovan, bezrazložan strah.
Dakle hoćeš reći da nema razloga za brigu?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

NE OČAJAVAJ TE SUTRA JE NOVI DAN [thumbsup]


NE OČAJAVAJ TE SUTRA JE NOVI DAN [thumbsup]

[cry] Misliš novi pad.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Gdje smo sad ,jesmo li potpisali kapitulaciju

ZAŠTO NAS MALE , NE ZANIMA PROMET NA BURZI , a svi drugi su zabrinuti ????
Kao da se smiju nama i niskom Crobexu, a muči ih promet….
Dapače, čak mi je drago da svi mirujemo. Tko će prvi nastradati, kakvu zaradu od prometa
gubi sama BURZA? / ne znam ugovorne odnose../ Što se treba dogoditi, da i oni koji su do
sada bili bezbrižni shvate , da trebaju reagirati, što uopće sada brokeri smiju i mogu poduzimati, kad
vlada ovakva letargija..?
Kako se obračunava zarada same ZG BURZE?
Da li je država izravno povezana sa vlasništvom zg burze? Valjda nije – jer bi već nešto poduzeli za sebe …sto pitanja …ima li odgovora.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Iskrena preporuka.
Sutra držati dionice, ne isplati se prodavati jer će ujutro biti Mile voli disko.
Dow Jones Industrial Average 8,287.99 3:59pm ET 405.97 (-4.67%)
S&P 500 INDEX,RTH 852.40 4:04pm ET 46.55 (-5.18%)
NASDAQ COMPOSITE 1,499.21 4:04pm ET 81.69 (-5.17%)

Dragi moji,
spremite se sutra na grdi, grdi dan.
Sutra sljedi hebeni potop. Ode crobi blizu ili ispod 1900.
Hebeme misa, nije mi lako, sam sam si kriv.
Good luck and good nite.

AZ? Hvala, ne.


NE OČAJAVAJ TE SUTRA JE NOVI DAN [thumbsup]

Da li si mislio: Ne ocajavaj, te sutra je novi dan
ili : Ne ocajavajte sutra je novi dan

U svakomm slucaju – s obzirom na situaciju, bolje da ne svane… [yawn]

Warren Buffet; "Kupujem uz pretpostavku da će sljedećeg dana zatvoriti tržište dionica i da ga neće otvarati pet godina".

čuvaj svoju metlu

Za sve one koji teško proživljavaju ova crna vremena, neka kliknu na blog koji mi stoji u potpisu i neka utjehu pronađu u puno važnijim stvarima od profita.



U ZSE više nemam namjeru ulagati ni lipe, a inače sam pun dionica koje neću prodati, jedino me zanima hoće li one za 50 godina vrijediti kao kune iz NDH koje mi je sačuvala prabaka, možda će mi se praunuci veseliti kao ja [embarass]

Baka ti je trebala čuvati zlato i dijamante a ne kune i sad bi ti bio ministar financija u RH. [thumbsup]
[/quote]

Neka fala, pa da me ljudi razapinju po forumima, jedino bi pristao da mogu imenovati ministra, a to je Baron Samedi koji se javljao na komentiranju Businessa,sad ga duže vrijeme nema ili ga nisam skužio, tip je žešći lumen.

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close