Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba se na neko vrijeme okrenuti pravim fundamentalnim vrijednostima, obitelji, prirodi i zdravom zivotu. Ljubavi, druženju, čitanju kvalitetnih knjiga. I ne razmišljati o tome da smo recimo INU kupovali po npr. 1800 kn. Vrijedit će to za koju godinu mnogo više. A tad cemo imati i novce, ali i ono što će nam donijeti knjige, prijatelji, zdrava hrana i malo meditacije :).

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.


Evo ja ću ti otkriti današnjeg kupca INE , sebe.

A tko bilo kome od Vas smeta da kupite? Možda je prpa?

Neš ti šta si nam otkrio! Ljude zanima ko prodaje, a ne ko kupuje… haha, da prpa.. jesam ja onda hrabriji od tebe šta sam na 2000 kupovao? Ne, ne.. mislim da bi mi neki drugi epitet prišio..[wink]



A tko će reći npr. da će kriza početi sutra točno u 12:00? Ma krizi je bilo oduvijek,unazad i 50 godina i više,ljudi uvijek u vječnim minusima i zaduženjima,kreditima do zuba,i eto ti kriza. A tako je to svaki dan,ništa novo za nas.
Samo je danas previše novina,televizije i interneta. Što da nema toga,da šalju glasnike iz Amerike sa onim starim lađama na vesla i na konjima i govore "EVO KRIZE LJUDI IZ AMERIKE". Dok bi došli do nas,konji bi pokrepali,a kriza bi prošla da se nije niti osjetila. [thumbsup]

Prvi dio je Ok., ako tražiš krizu uvijek češ je naći, ako ne na našem , EU ili US TK, onda u zemljama u regili ili pak na ZSE (Zimbabwe Stock Exchange) , a ako ni tamo nema krize uvijek nam ostaju razni "Nacionali" , business portali ili nickovi sa Baron sindromom koji će je izmisliti za nas!
U drugom dijelu posta nisi uzeo u obzir da su u ono vrijeme osim glasnika iz Amerike sa onim starim lađama na vesla i na konjima, imali i golube pismonoše [thumbsup] [wink]
[/quote]

Pomislio sam na golube,ali ako im je bila kriza,a takvo leteće "pile" pustiti i tko zna jel bi došao do odredišta,umjesto da se netko njime nahrani. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

i ja ocu samodola kraj sanadera u emisiji!

[thumbsup]
Stavite i mene pored njih da ih ima tko za vrat
[pray]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Evo i prva vijest u dnevniku:"STIGLA NAM JE KRIZA U HRVATSKU". U koliko sati? Možda onim brzim avionom u 19:27? Pa što reći na to. To je ono što sam maloprije rekao. I onda neko netko normalan kaže što se želi time postići. Panika.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Sada smo u iščekivanju prve pozitivne vijesti tijekom današnjeg dana ili sutra u jutro.
Tkzv. "OKIDAČ".
Veselo! [smiley]

Evo ti OKIDAČA iz vana.
GM će bankrotirati prije početka Obamina mandata.
To je 3.000.000 radnih mjesta u vjetar.
Tako kažu na HTV-u.

je.. mi se za GM, bojim se i pomisliti što će biti kod nas. pogotovo sutra na TK poslje današnjeg dnevnika.

strpljen..spašen Time is on my side

Daj te ljudi molim Vas da ne nasjedate na ovu sve opću masovnu histeriju koju šire podanički mediji u vezi nekakve krize u Svijetu kao i kod nas. Posjetite se samo na histeriju koja se je nedavno digla oko nafte. Za malo je skoro ispalo da će je nestati do Nove godine kad ono danas ispod 60$ !!!
Mi smo u latentnoj krizi od 1945 g. pa smo živi i zdravi. Pratite top 10 na dionicama koje kupujete i sve će vam biti jasno. To je velika magla u kojoj bogatiji postaju još bogatiji , a sirotinja još siromašnija i ne obrazovanija. Na Vama je samo da izaberete na kojoj od ovih dviju strana želite biti.

who dares, wins



Sada smo u iščekivanju prve pozitivne vijesti tijekom današnjeg dana ili sutra u jutro.
Tkzv. "OKIDAČ".
Veselo! [smiley]

Evo ti OKIDAČA iz vana.
GM će bankrotirati prije početka Obamina mandata.
To je 3.000.000 radnih mjesta u vjetar.
Tako kažu na HTV-u.
[/quote]

Pa ako što više zaronimo i po mogućnosti na većem prometu, šanse za odbijanac na gore su toliko veće. Na ovako malom prometu kao danas, neznam da li je uopće moguć odbijanac. A osim toga najvećim dijelom danas za negativni Crobex kriva je INA. Mislim da još sutra nije moguć odbijanac, jer je previše negativnih vijesti s kojima nas bombardiraju. No možda, jedino ako ćemo imati veći broj negativnih blokada, ali kako se čini da nema baš puno kupaca, barem ne još na ovim razinama Crobex-a. Ako se probijemo s Crobexom ispod 2000 bodova, za što su na žalost vrlo velike šanse, što zbog tehničke analize, što zbog loših vijeti, odbijanac bi znao nastupiti negdje na razinama od 1800 do 1900 bodova, a na forumu za tehničku analizu prognoze su još i crnije.

i ja ocu samodola kraj sanadera u emisiji!

[thumbsup]
Stavite i mene pored njih da ih ima tko za vrat
[pray]

Misliš ih zagrliti tako jako? [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Kako loše vijesti .
Ispada da će sve propasti .
Tko je lud neka vjeruje , a drugi nek se bogate .Amen.

Sutra Crobex opet s kolcem na vodećoj poziciji. Nakon tri godine. Ko je jamio, jamio je.

To je nama naša borba dala.

New Report

Close