Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=67b3191f-9920-4bec-ab59-2a005d2c0d18&readcomment=1#comment
Ove HANFA štiti

… ne kupuju dionice dok god crobex ne udari na dno, a to je čini se negdje oko 1500-1700 bodova.
[/quote]

Odakle ti ovo? Sa ostalim što si napisao se slažem, ali mislim da je pod ispod 1000. Trocifrena u svakom slučaju.




http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=67b3191f-9920-4bec-ab59-2a005d2c0d18&readcomment=1#comment
Ove HANFA štiti

… ne kupuju dionice dok god crobex ne udari na dno, a to je čini se negdje oko 1500-1700 bodova.
[/quote]

Odakle ti ovo? Sa ostalim što si napisao se slažem, ali mislim da je pod ispod 1000. Trocifrena u svakom slučaju.
[/quote]
Teško.
Ako se ne varam crobex se mjeri od 1000?
Ili?

Neznam nisam siguran.
Ali ispod 2000 svakako i to debelo.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=67b3191f-9920-4bec-ab59-2a005d2c0d18&readcomment=1#comment
Ove HANFA štiti

… ne kupuju dionice dok god crobex ne udari na dno, a to je čini se negdje oko 1500-1700 bodova.
[/quote]

Odakle ti ovo? Sa ostalim što si napisao se slažem, ali mislim da je pod ispod 1000. Trocifrena u svakom slučaju.
[/quote]

a da sad, da nije možda dvocifrena, ako dođemo na ispod 1000 to znači da je već počeo 3. svjetski rat, atomski obračun, smak svijeta….. [sad] [angry]

ma kakav cash-r-a, 100% in

Ovo su zadnji trzaji.
Predstoji nam rast!


Ovo su zadnji trzaji.
Predstoji nam rast!

ovo su zadnji trzaji. nakon toga predstoji nam konstatiranje kliničke smrti i game overrrrrrrr

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Hej ljudi zašto prodajete tako jeftino dionice koje ste teško kupili puno skuplje pa nije kraj svijeta? [yawn]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Mediji kažu da je kraj ,nema ni jedne pozitivne vijesti


Mediji kažu da je kraj ,nema ni jedne pozitivne vijesti

To kaže "Nacional" da je propast i bankrot države i kraj svijeta. Pa što da su napisali da će teći med i mlijeko od sutra,tko bi kupovao novine? Zna se da su tužne vijesti puno zanimljivije za čitanje nego vesele,što je već i davno dokazano. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Sve se obilo na našim leđima ,dok se pokušava srušiti Sanader i njegova družina

Nema nam spasa kod OIF-ova se nezaustavno povlače udjeli, mirovinci moraju čuvat
lovu za državne obaveznice da država može vraćat rate dugova a mi mali smo preslabi….
najozbiljnije mislim da ćemo završit ko belex i slične burze bez prometa i bez investitora…
tužna realnost…

A fenomena [rolleyes]

Da vas odmah smirim jer vidim da paničarite.
Ja vam garantiram, ponavljam, garantiram da neće pasti ispod 1000.
Niko ne sme da vas bije [tongue]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



Mediji kažu da je kraj ,nema ni jedne pozitivne vijesti

To kaže "Nacional" da je propast i bankrot države i kraj svijeta. Pa što da su napisali da će teći med i mlijeko od sutra,tko bi kupovao novine? Zna se da su tužne vijesti puno zanimljivije za čitanje nego vesele,što je već i davno dokazano. [thumbsup]
[/quote]
Što se tiče medija pogledajte svakodnevno kakvim vijestima se otvara dnenvik. Zašto? Pa ne sigurno da nas spašavaju – već sebe, jer oni prvenstveno žive od gledanosti. To se može prenijeti i na ostale vrste medija. Gledanost, čitanost …. samo to njih zanima! Što ekstremnije, to bolje.

New Report

Close