Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


………….
Sutra će ekonomsku politiku Vlade za sljedeće razdoblje sudionicima predstaviti premijer Ivo Sanader, a ministar financija Ivan Šuker govorit će o fiskalnoj politici Hrvatske. Makroekonomska politika, financije i energetika te regionalna politika glavne su teme 16. savjetovanja Hrvatskog društva ekonomista pod nazivom Ekonomska politika Hrvatske u 2009. Na trodnevnom savjetovanju sudjeluju svi najveći hrvatski ekonomski i financijski stručnjaci.

možda će oni sutra pokrenut nas u pozitivu

Ovo kandidiram za VIC godine [lol]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Zagora vodi 1:0.

Gotovo, kolaps.

Ovo me vise pogodilo od pada portfelja

Od pada porfelja vodstvo Zagore mi vraća osmijeh na lice.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.



Zagora vodi 1:0.

Gotovo, kolaps.

Ovo me vise pogodilo od pada portfelja

Od pada porfelja vodstvo Zagore mi vraća osmijeh na lice.
[/quote]

Zagora se po uzoru na Hajduk sprema na IPO
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Zagora vodi 1:0.

Gotovo, kolaps.

Ovo me vise pogodilo od pada portfelja

A Mamića je pogodila piva u glavu više od pada portfelja
[smiley]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=67b3191f-9920-4bec-ab59-2a005d2c0d18&readcomment=1#comment

Ove HANFA štiti

Vidim da sam opet bio u krivu.
Heheheh

Btw ekipa vi svi zajedno nemoežte pronači toliko informacija koliko ih ja čujem na cnbc svaki dan.
Ali s obzirom na sve više ne pratim jer vidim gdje svijet ide.

Dali će crobex padati neznam ali znam da će USA opet roniti i sada nastaje pitanje: dali će se ovaj puta obraniti market.

Btw da samo čujete koje mailove šalju ljudi na cnbc.
heheh
Evo jedan koji je fora 100 na sat:
Dotični predlaže slijedeće:
"Da se svakoj firmi koja ima probleme da cash, te da se svakom poreznom obvezniku na račun da 1$ mil kako bi imali kaj trošiti"
Amerima je zlo od bailout-a jer vidi da ne vodi nigdje.

Crobex:
promet se pojačava ali samo radi minusa.
Znači negdje oko 1700 bi moglo biti dno dna.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Zagora vodi 1:0.

Gotovo, kolaps.

Ovo me vise pogodilo od pada portfelja

Ta je tekma namještena poluvrijeme domaćinu pobjeda gostu na kladionic kofijicijent32 to me liči u potpunosti na ZSE


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=67b3191f-9920-4bec-ab59-2a005d2c0d18&readcomment=1#comment
Ove HANFA štiti

Smiješno. Pa što bi HANFA trebala? Narediti mirovincima da kupuju dionice? Mirovinci svojim potezima pokazuju da brinu o svojim ulagačima: ne kupuju dionice dok god crobex ne udari na dno, a to je čini se negdje oko 1500-1700 bodova. Takav pristup je loš kratkoročno za male ulagače, ali dugoročno dobar za naše tržište kapitala. Treba samo dočekati dno crobexa i onda se nakupovati zajedno s njima [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Koji ste vi lakrdijaši, ajde recite da će crpbex na 500 bodova

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=67b3191f-9920-4bec-ab59-2a005d2c0d18&readcomment=1#comment
Ove HANFA štiti

Smiješno. Pa što bi HANFA trebala? Narediti mirovincima da kupuju dionice? Mirovinci svojim potezima pokazuju da brinu o svojim ulagačima: ne kupuju dionice dok god crobex ne udari na dno, a to je čini se negdje oko 1500-1700 bodova. Takav pristup je loš kratkoročno za male ulagače, ali dugoročno dobar za naše tržište kapitala. Treba samo dočekati dno crobexa i onda se nakupovati zajedno s njima [smiley]
[/quote]
Čuj i meni je to bilo teško shvatiti.
Čak sam bio i bezobrazan prema vladu koji svima pomaže (sorr još jednom vladek).

Ali kada si u dionicama teško je biti realan, ali takav je život.
Meni isto smeta kaj mirovnici ne kupuju ali kako vlad veli kaj ako nastane generalni stampedo?
Sa kojom lovom će onda braniti?
Zamisli da se mirovnici ukrcaju svojih 30% koliko smiju u dionice (ili koliko već) i da market nastavi padati?

kaj onda?
e to do neki dan nisam razmišljao.
Zato sam i u cashu i čekam.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Koji ste vi lakrdijaši, ajde recite da će crpbex na 500 bodova

Ja nisam vjerovao da će crobex na 3500 ,pa na 3200 a o ovome nisam ni sanjao.Sad mi je sve moguće

ja mislim da je ovo definitivno dno, možemo se primaknut još malo do 2000 ali ispod nećemo [pray] [pray] [pray]

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close