Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Ha, svi pomalo. Često to rade neiskusni, najčešće nestrpljivi, a najviše neuki.
Ne bi vjerovali koliko ljudi griješe u najjednostavnijim stvarima.
Da je pamet jeftina, svi bi je imali.
[/quote]

dragi boze, hrvatska ne zasluzuje burzu.ovo je prestrasno! samo da mi je izaci i nikada vise me necete vidjeti. sve novce u carapu i prijenos u ameriku.

[/quote]

U Ameriku he he he he – ni tamo se nećeš ustećit

A i kod nas bar ima dobrih FI a tamo [bye]
[/quote]

hehehe 🙂 ako ce se netko oporaviti to ce biti amerika..hrvatska moze uredno zatvoriti drzavu i opet se prikljucit ko robovi austrijanci. drzavu ne zasluzujemo imati a pogotovo ne burzu. di ces seljaku dat novac?

Na ingra skriveni na asku od 3000 kom na atpl skriveni na asku stotice…..opasno za zaron
ispod 2000 bodova…




Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Fondovi s njom manipuliraju crobex
[/quote]

jel se pada?ha?

ajd jucer je netko pitao probijamo li danas 2025…
ja reko ne.
ne danas.

[/quote]
Ne razumijem zašto si tako pesimističan?
Glavu gore!
Probit ćemo 2025.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

@ludjak

necemo… [undecid]
ne jos…
slijedeci tjedan hocemo…
al ko ce cekati do slijedeceg tjedna…
do slijedeceg tjedna – ko ziv ko mrtav… [undecid] [cry]

Totalni pesimizam na forumu ,u državi ,medijima itd.Nije sve tako crno

Nakon20-tog ovog mjeseca , fondovi će složiti Crobex…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nađi mi nekog tko je u plusu,ja sam u dionicama oko 5 g i u minusu sam

1. Luković
2. Prka
3….

Za Božić se uključuju sve raspoložive rezerve i to će biti udar na cijene dionica…ali BIT ĆE I KUPACA..jer dobar dio njih za taj period priprema novac…
Dakle , prodavati će se sve munjene dionice koje su zarađene na dokapitalizacijama/ djelatnici poduzeća – svih kompletno ! a najviše ….. / vi znate bolje od mene/
– Zatim, prodavat će se NARODNE DIONICE….. jer narod hoće imati novac za Božić
– Prodavat će se dionice Uprava D.D.-a …jer se kupuju pokloni, nekretnine, itd.itd…ide se na skijaču..
ide se na Tajvan…Kubu itd.itd..
– Dodatno će se pojaviti EXPRESNI INSTANT KREDITI- za Božićne troškove – sa grace periodom
otplate do Uskrsa…i onda sve ispočetka….
– Dionice će se kupovati i dalje….a Crobex će se u tom periodu vrtjeti oko 2000 bodova sa
velikim oscilacijama- gore -dole…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Nađi mi nekog tko je u plusu,ja sam u dionicama oko 5 g i u minusu sam

1. Luković
2. Prka
3….

[/quote]
Dragičević i uprava INA-e


Za Božić se uključuju sve raspoložive rezerve i to će biti udar na cijene dionica…ali BIT ĆE I KUPACA..jer dobar dio njih za taj period priprema novac…
Dakle , prodavati će se sve munjene dionice koje su zarađene na dokapitalizacijama/ djelatnici poduzeća – svih kompletno ! a najviše ….. / vi znate bolje od mene/
– Zatim, prodavat će se NARODNE DIONICE….. jer narod hoće imati novac za Božić
– Prodavat će se dionice Uprava D.D.-a …jer se kupuju pokloni, nekretnine, itd.itd…ide se na skijaču..
ide se na Tajvan…Kubu itd.itd..
– Dodatno će se pojaviti EXPRESNI INSTANT KREDITI- za Božićne troškove – sa grace periodom
otplate do Uskrsa…i onda sve ispočetka….
– Dionice će se kupovati i dalje….a Crobex će se u tom periodu vrtjeti oko 2000 bodova sa
velikim oscilacijama- gore -dole…..

Pa, uvaženi kolega miami, mislim da razinu od 2000 bodova bi već sutra mogli pregaziti, a što se tiče Božića, Božić Vam je još mjesec i pol ispred nas, ne bih se začudio da tada budemo gledali u tu razinu ko u plafon!
Ako ne već i danas do kraja trgovinskog dana!


Totalni pesimizam na forumu ,u državi ,medijima itd.Nije sve tako crno

Fakat.
Evo, recimo Renata Sopek nije crna.
A bogami ni Danijela.
Slažem se sa kolegom Anricomom da je previše crnki.
Pun mi je više kufer i Severine i Doris i Dubravke Šuice…. [rolleyes] [tongue]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE





Uglavnom pogodim dnevni smjer kretanja crobexa…
Uglavnom? Kuglu kupit kolega, kuglu. Onda ćete uvijek pogađat.
Eh, što me vesele ovakve izjave!

VladPa to vam i nije baš teško.Na predhodnom postu sam pokušao objasniti na koji način to promatram.Ima jedan problem.To bi trebalo predviđati dan ranije.Jučer na kraju dana je bilo najživlje i neki su išli u rasprodaju.U tom trenutku se donose bitne odluke,ako si u kešu.Ja sam odlučio.Kupitiza sve.I mislim da sam pogodio.

A kuglu nemam,a za naše tržište nam i ne treba.Bilo bi bolje imati poznate među mirovincima.Oni
vedre i oblaće na našoj burzi.
I sada kada su pasivni promatrači donose kumulonimbuse/teški kišni oblaci/.
[/quote]
i opet promašaj…
[/quote]
Vlad,pa nisi se valjda pretvorio u povijesničara.Ovaj komentar bi imao smisla da je napisan
barem prije otvaranja burze.
[/quote]
ja odavno isto trubim…
a odnedavno zašutio-ne treba pretjerivati s ponavljanjem, ionako su svi vrištali da drukam [bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close