Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex na samo 2054! Ako probijemo psiholoških 2000 otvaraju se vrata pakla! ajmo fondovi vadite pare vi ste zadnja nada od potonuća na 1500!!!! [pray]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

jel se pada?ha?

ajd jucer je netko pitao probijamo li danas 2025…
ja reko ne.
ne danas.

Ne kiti se tuđim perjem!
Plus krivo iznosiš informacije.




Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Ha, svi pomalo. Često to rade neiskusni, najčešće nestrpljivi, a najviše neuki.
Ne bi vjerovali koliko ljudi griješe u najjednostavnijim stvarima.
Da je pamet jeftina, svi bi je imali.
[/quote]

dragi boze, hrvatska ne zasluzuje burzu.ovo je prestrasno! samo da mi je izaci i nikada vise me necete vidjeti. sve novce u carapu i prijenos u ameriku.

[/quote]

U Ameriku he he he he – ni tamo se nećeš ustećit

A i kod nas bar ima dobrih FI a tamo [bye]

smanjuje se minus.......

Ode i INA u blokadu. Nazdravlje.
Nema spasa.Odoše kola niza stranu.Naj pametnije bi bilo zagasiti komp do proljeća pa onda u kupovinu po sistemu sve po 12 kuna. Inače neće ostat ni za apaurine.

PITANJE …

Kako to da nitko nepiše npr. ja kupio danas INU po 1570 po kad dođe odbijanac da se
hvali – ja prodao INU po 1750 i sl.

Već svi tek kad poraste se javljaju i uvijek su kupili po najnižim razinama cijene a
gle čuda – prodaju po najvećim..

Ako se uskoro nitko ne pohvali kupnjom smatram sve gore "VIRTUALNOM TRGOVINOM"
i nekakvim blagiom oblikom retardacije…..

smanjuje se minus.......



Uglavnom pogodim dnevni smjer kretanja crobexa…
Uglavnom? Kuglu kupit kolega, kuglu. Onda ćete uvijek pogađat.
Eh, što me vesele ovakve izjave!

Pa to vam i nije baš teško.Na predhodnom postu sam pokušao objasniti na koji način to promatram.Ima jedan problem.To bi trebalo predviđati dan ranije.Jučer na kraju dana je bilo najživlje i neki su išli u rasprodaju.U tom trenutku se donose bitne odluke,ako si u kešu.Ja sam odlučio.Kupitiza sve.I mislim da sam pogodio.

A kuglu nemam,a za naše tržište nam i ne treba.Bilo bi bolje imati poznate među mirovincima.Oni
vedre i oblaće na našoj burzi.
I sada kada su pasivni promatrači donose kumulonimbuse/teški kišni oblaci/.
[/quote]
i opet promašaj…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Totalna kapitulacija Crobexa [bye]

Jučer si govorio na velika vrata o toliko očekivanom promjenu trenda.
Koji si ti looser. [bye]
[/quote]
A tko nije

Nađi mi nekog tko je u plusu,ja sam u dionicama oko 5 g i u minusu sam

PUSTITE PAD CROBEXA…pa i one koji bi nas prodali ko Mađarsku forintu….

ISPRIČAJTE KAKO IZGLEDA OPORAVAK CROBEXA….Vi koji ste preživjeli pad Crobexa 1999.g.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Promet opet mizerija


Promet opet mizerija

naravno kad nitko ne kupuje, samo se lupa po kupnji, a tako će i ostati dok crobex ne padne dovoljno da se naši dragi fondovi nakrcaju dionicama OIFova koji propadaju [embarass]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...




Uglavnom pogodim dnevni smjer kretanja crobexa…
Uglavnom? Kuglu kupit kolega, kuglu. Onda ćete uvijek pogađat.
Eh, što me vesele ovakve izjave!

VladPa to vam i nije baš teško.Na predhodnom postu sam pokušao objasniti na koji način to promatram.Ima jedan problem.To bi trebalo predviđati dan ranije.Jučer na kraju dana je bilo najživlje i neki su išli u rasprodaju.U tom trenutku se donose bitne odluke,ako si u kešu.Ja sam odlučio.Kupitiza sve.I mislim da sam pogodio.

A kuglu nemam,a za naše tržište nam i ne treba.Bilo bi bolje imati poznate među mirovincima.Oni
vedre i oblaće na našoj burzi.
I sada kada su pasivni promatrači donose kumulonimbuse/teški kišni oblaci/.
[/quote]
i opet promašaj…
[/quote]
Vlad,pa nisi se valjda pretvorio u povijesničara.Ovaj komentar bi imao smisla da je napisan
barem prije otvaranja burze.

New Report

Close