Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kak vi ništa ne kužite
sve dok se u crobex slažu dionice koje pašu jedino za manipulaciju indeksom nece biti srece
sve ostalo je luk i voda i želje maloga marka

a možemo nešto zahvalitii našim instant dijoničarima

pozdrav i ulažite u zdravlje

Postanite Eu-robovi

Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.


Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

odlikaši sine, odlikaši..

strpljen..spašen Time is on my side


Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Mudonje sa http://www.hrportfolio.com

Za njih nema druge.
Što brže propadnu to će nam brže biti bolje.
što više njih propadne to bolje.

Prodavati će oni dionice i jeftinije.
Kada će u ovo doba promet biti oko 40 milja onda možemo pričati o nekom dnu a do tada plačimo zajedno.

Pošto sam u cashu odo ja off.
A vi uživajte.
Mic po mic i eto nas na nuli [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Fondovi s njom manipuliraju crobex



Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Fondovi s njom manipuliraju crobex
[/quote]

jel se pada?ha?

ajd jucer je netko pitao probijamo li danas 2025…
ja reko ne.
ne danas.



Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Fondovi s njom manipuliraju crobex
[/quote]

pogledaj cijenu INE u londonu ,pogledaj cjenu MOLa koliko se stropoštala , pogledaj kako cijeli crobex tone pa nećeš više pisati bedastoće

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

To su oni koji je nisu ni imali kada je trebalo za MOL.To su oni koji su je kupili pred dvadesetak minuta po 1575 a sada je prodaju preko 1600.To će biti i onaj koji je sada želi dobiti po 1560!!!!



Nije mi jasno tko prodaje po ovim cijenama, a posebno INU a nisu je htjeli prodati MOLU.

Ha, svi pomalo. Često to rade neiskusni, najčešće nestrpljivi, a najviše neuki.
Ne bi vjerovali koliko ljudi griješe u najjednostavnijim stvarima.
Da je pamet jeftina, svi bi je imali.
[/quote]

dragi boze, hrvatska ne zasluzuje burzu.ovo je prestrasno! samo da mi je izaci i nikada vise me necete vidjeti. sve novce u carapu i prijenos u ameriku.

Totalna kapitulacija Crobexa [bye]

Ina pred blokadom !
a grobex tone : -2,22


Totalna kapitulacija Crobexa [bye]

Jučer si govorio na velika vrata o toliko očekivanom promjenu trenda.
Koji si ti looser. [bye]

New Report

Close