Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Evo moje analize.
Drugi dan zaredom nema prometa.
Tih 13 milja ne računam kao promet.
Znači imamo golemi problem a to je nelikvidnost, koja nam pokazuje da se ne kupuje (optimisti će reći da ali se niti ne prodaje….lolollll).
Uz tu malu likvidnost mi ne možemo rasti i nažalost svih nećemo.
Stoga sam tek sada shvatio koliko je sati.

Eto sada mi dajte jedinice ili kaj već želite.
Ali ja se ne ukrcavam više (niti radi trajdanja) dok ne vidim da netko brani market svim silama i svom lovom, te se tek onda postavljam na bid 1 lipu više od tog koji će braniti.
To je sve.
Btw neće drukati više, neću pisati katastrofalne vijesti, pratiti ću kaj vladek i znalci imaju za reči i to je to.
Bok.
p.s. umorio se od pisanja


Kolega, glavu gore, još uvijek nije kasno za napredak.
Uostalom, imate sjajan nick. Pa nećete valjda da Vas se sjećamo po suprotnosti, kao –
poraz??

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kolega glava mi i je gore.
Vidjet ćemo tko će koga pamtiti i po čemu.
Eto ja sam svoje napisao a vi radite kaj želite.

Netko će biti u pravu, tko? vidjet ćemo kroz 30 dana

Btw Ratus i vi glavu gore ako padnemo još 20-30%, nemojte je onda pognuti i biti tužni.
Lijepi pozdrav

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

btw nemoj zaboraviti tko je bio najgori druker na forumu kada je crobex bio na 3700, a vidi nas sada???

promet će naprosto velečanstven.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Od koga da brane market ,kad više nema tko prodavati dionice .


Od koga da brane market ,kad više nema tko prodavati dionice .

Ima ima,i to ces se pitat odakle vise [lol],pa dokle vise itd,itd.

@ pobjeda
Na forumu smo da razmijenimo mišljenja i pomažemo jedni drugima, a ne da ustvrđujemo tko je u pravu ili najviše drukao. A na burzi smo da zaradimo jer investiramo svoj novac u tvrtke … itd.
Vjerujem da je sve manje ljudi koji ulažu u dionice tako što nasjedaju na nečiji druk?!
Volio bih da ostanete s nama, pa i onda kada klizimo nizbrdo.
Zajedno smo ipak jači. To vrijedi za sve nas.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Evo moje analize.
Drugi dan zaredom nema prometa.
Tih 13 milja ne računam kao promet.

Znači imamo golemi problem a to je nelikvidnost, koja nam pokazuje da se ne kupuje (optimisti će reći da ali se niti ne prodaje….lolollll).

Uz tu malu likvidnost mi ne možemo rasti i nažalost svih nećemo.
Stoga sam tek sada shvatio koliko je sati.

Vjerujem da mirovnici neće kupovati dok market ne padne u ponor jer jedino onda mogu kupiti veće količine a da dionica NE raste. Mirovnicima nije cilj dizati market nego se ukcati bez lupanja po asku.

Znači mirovnici otpadaju od naših nada da će dignuti market.

Ajmo dalje.
Imamo fondove o kojima ću reći samo jednu stvar. Oni NE mogu lupati po ask-u već se mogu lupati samo po glavi jer imaju toliko bedaste managere da to nisu istine.

I onda dolazimo mi mali "MOČNI" igraći koji niti sami neznamo kaj želimo, koja nas cijena koja zadovoljava te na kraju dana sa našom lovom nemremo niš.

BDI ne raste i neće rasti radi velikih problema u svijetu, stoga brodari padaju.
Građevina?– neki projekti će stati radi krize.

Ostaje nam ubiti lijekovi (radi stresa) i prehrana.

Stoga moji junaci, napravite kao i ja, malo sa zakašnjenjem ali ne i minusom sve prodajem, i čekam mirovnike na akciji. Njih nije problem uoćiti kada kupuju jer to su kao zadnji put golemi nalozi koji brane market (pr. ledo 2 puta po 300 dionica na 5100 – 300 kom i 5050 – 300 komada.

Eto sada mi dajte jedinice ili kaj već želite.
Ali ja se ne ukrcavam više (niti radi trajdanja) dok ne vidim da netko brani market svim silama i svom lovom, te se tek onda postavljam na bid 1 lipu više od tog koji će braniti.

To je sve.

Btw neće drukati više, neću pisati katastrofalne vijesti, pratiti ću kaj vladek i znalci imaju za reči i to je to.

Bok.

p.s. umorio se od pisanja

Kolega, svaka čast na izvrsnom postu, osobno sam istog mišljenja, jedino što ja za razliku od Vas nemam namjeru braniti Crobex, niti bi bilo u redu da ga itko brani ili napada!

Čekaj da crobex padne ispod 2000 i da se margini uključe, i da se onaj pravi strah uključi.

Btw i dalje se povlači lova iz fondova i to sve krivicom medija koji drukaju za poluditi. Najviše i radi njih izlazim jer vidim da su u stanju male igrače ugurati u veliki jamu.

Btw izgleda da ništa od bailout-a za trojku iz Detrota.
Boje se ako i njima daju lovu da će se i dalje tražiti, a negdje se treba reči dosta je, nema više casha propadnite ako ste loše poslovali, sorr ali nemožemo vam više pomagati.

A onda?
Potop.

I sada pozdrav.
I am out.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

zanimljivo je vidjeti kako se nickovi razvijaju s vremenom pa onda nestaju.. kako se pojavljuju samo kad pada ili samo kad raste, pa kad odjedanput promjene stranu.. itd. itd. no na kraju krajeva il će ići gore ili dolje.. ako ne ide na jednu stranu ide na drugu.. novaca ima dovoljno koliko god mi pričali da nema(barem što se tiče burze), a ima i dovoljno precijenjenih dionica još uvijek.. tko će kuda.. pitanje je sad [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ja sve nekako čekam da netko iz vlade demantira one napise iz Nacionala o mogućem bankrotu države…
A nikako da dočekam…

Evo, sad su objavili da se neće zaduživati kod MMF-a:
Vlada nije niti će kontaktirati za pomoć Međunarodni monetarni fond jer za tim nema potrebe. Odlučno odbacujem sve spekulacije da je to moguće, opovrgnuo je premijer natpise u jednom hrvatskom tjedniku o tomu kako se Hrvatska sprema zadužiti kod te međunarodne financijske institucije jer sama nije u mogućnosti prevladati nadolazeću krizu u gospodarstvu.
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3194016/index.do

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Fondovi su isplatu udjela mogli platiti iz drugih sredstava……a ne rušenjem tržišta dionica…

Treba im to zabraniti, i postaviti dnevne limite pada cijena…/ manje nego su sada,/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[lol] [lol]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close