Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dobro Baron koja je tu tvoja uloga ,niti kupuješ niti prodaješ.Tebi je stvarno dosadno u životu


@arnicom i vrana

pa sta Vama nije ocito da sve ide u 3pm?
jucer su ti procjenili da dionica GMa vrijedi 0$, ej! nula dolara!
a auto industrija je vrh sante leda…
bolje bi bilo prihvatiti ovu krizu i cekati popravak makroekonomskih pokazatelja…
sta ne?


Pa šta ti čekaš ovdje

Ako ste toliko glupi, učite, jer sljedeći tjedan će biti koordirana akcija najrazvijenih zemalja u Washingtonu………….
Sve je to dio rješavanja, treba vremena da se riješi……..
I nikako se povezivati s vanjskim indeksima kada padaju, jer mi nismo rasli 20 posto……..

U životu na mnogo budala naići ćemo na ulici, ali pošto je adsl dostupan, naći ćemo ih i na internetu
gdje šire svoje neznanje…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne ide dole pa ne ide


Ako ste toliko glupi, učite, jer sljedeći tjedan će biti koordirana akcija najrazvijenih zemalja u Washingtonu………….
Sve je to dio rješavanja, treba vremena da se riješi……..
I nikako se povezivati s vanjskim indeksima kada padaju, jer mi nismo rasli 20 posto……..

Svaka čast na postu, ali jel ti imaš pojma o čemu pričaš?
2018 bodova 27.10.2008
2425 bodova 05.11.2008

Koliko je to posto?


@ANRICOM

Ne ide dolje pa ne ide !
tako se pričalo na 3500, 3200, 2700, 2500 i sad se opet priča.
Dajte ljudi pratite burzu, a ne želje i pozdrave. [bye]


kak cemo mi danas odraditi?
ima li itko kakvu ideju?

Pošto se nalazimo u ciklusu znanom po nazivu SNS koji je zahvatio cunami u zadnji godinu dana šta možemo osim pomolit se BOGU da taj ciklus VRAG što prije odnese



@arnicom i vrana

pa sta Vama nije ocito da sve ide u 3pm?
jucer su ti procjenili da dionica GMa vrijedi 0$, ej! nula dolara!
a auto industrija je vrh sante leda…
bolje bi bilo prihvatiti ovu krizu i cekati popravak makroekonomskih pokazatelja…
sta ne?


Pa šta ti čekaš ovdje
[/quote]

ne znam, mozda neki mig da se pokazatelji popravljaju…
ti?

ajde ajde pa dax je na -2,09 a mi samo na -2,91 stisnimo malo bar do -4 🙂


Hrvatska je stvarno smeće od države gdje svak pokušava uhvatit koju kunu bez obzira na sve. Tako i ovi naši fondovi su trebali biti kao dobra stvar a na kraju će sve uništit i ljudi će ostat bez mirovina, ili ako dobiju mirovinu neće za nju moć ništa kupit. Žao mi je šta sam se rodio ovdje.

ne znam kolega zašto si pao u toliku depru…izgovorio si teške riječi…ali se slažem s’ tobom u svezi fondova. Jučer na poslovnom je objavljena jedna analiza ulaganja fondova iz koje je proizišlo da fondovi ulažu u zemlje iz okruženja??? nisam pravio nikakvu analizu ali letimičnim praćenjem burza iz okruženja, trgovanje na HR TK je ipak sigurnije a zašto su te novce ulupali tamo ja mislim da ni njima nije potpuno jasno…meni se čini trgovanje na pojedinim susednim burzama kao kladionica: možeš puno dobit ali i izgubit (najprije izgubit), a treba napomenut i da je puno lakše i sigurnije pratit ulaganje na našem TK. Ovim komentarom ne kažem da ne bi trebalo bit ulaganja vani već naprotiv ali ne sada kada je očito da oni još teže podnose sveopću krizu, a mi smo ipak relativno stabilnije tržište ukoliko se usporedimo sa nekim susjedima…zato mislim da fondovi nisu smjeli sa tolikom količinom novca ić vani…

Ovo sam poslao Stankoviću:

"Poštovani Gospodine Stankoviću,
ovim mailom želio bih vas zamoliti da u ime malih ulagača i dobrobiti države hrvatske istražite fenomen hrvatskog tržišta kapitala, ulozi mirovinskih fondova na njemu i najviše rad HANFAe. zadnjih nekoliko mjeseci, kako i sami znate, hrvatsko tržište kapitala trpi velike gubitke tj. drastičan pad vrijednost dionica. Interesantno je kako nitko od nadležnih institucija (HANFA, vladin ured, predsjednik države, šefovi mirovinskih fondova..itd) se nije udostojio javno progovoriti o tome. Kada je trebalo prodati INU i HT putem IPOa građanima svima su bila puna usta tržišta kapitala no sada mitko ne spominje ništa. U javnosti postoji sumnja da se na hrvatsko tržište kapitala svijesno utječe, te da se o tome namjerno šuti. Molim vas da razmislite o ovoj temi koja će sigurno biti interesantna mnogim hrvatskim građanima jer ako i nemaju dionice te nisu u direktnoj utrci na tržištu kapitala svi bi trebali biti zainteresirani za temu tko i kako upravlja njihovim sadašnjim i budućim mirovinama.
nadam se da ćete napraviti emisiju na ovu temu. Ja i mnogi drugi građani Republike hrvatske rado bi htijeli da malo prorešetate pitanjima Samodola, Novoselca ili nekoga po vašem izboru. Vjerujem da je tema vruća da vrućija nemože biti. Srdačno vas pozdravljam"
X.. X…

strpljen..spašen Time is on my side

****Obrisano***

2018 bodova 27.10.2008
2425 bodova 05.11.2008

i pišu koliko je to u postotku, da to je 20 posto, ali treba dodati ovaj važan podatak
Sada je crobex 2144 pa rast je 6,2 posto od minimuma

a dax
Bio tada 4014 a sada je 4916…….. To je 22 posto razlike od minimuma………

***Obrisano***

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Hrvatska je stvarno smeće od države gdje svak pokušava uhvatit koju kunu bez obzira na sve. Tako i ovi naši fondovi su trebali biti kao dobra stvar a na kraju će sve uništit i ljudi će ostat bez mirovina, ili ako dobiju mirovinu neće za nju moć ništa kupit. Žao mi je šta sam se rodio ovdje.

ne znam kolega zašto si pao u toliku depru…izgovorio si teške riječi…ali se slažem s’ tobom u svezi fondova. Jučer na poslovnom je objavljena jedna analiza ulaganja fondova iz koje je proizišlo da fondovi ulažu u zemlje iz okruženja??? nisam pravio nikakvu analizu ali letimičnim praćenjem burza iz okruženja, trgovanje na HR TK je ipak sigurnije a zašto su te novce ulupali tamo ja mislim da ni njima nije potpuno jasno…

[/quote]
Kako ne znate odgovor?
Pohlepa, kolega, pohlepa FM!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close