Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovome nije potrban nkakav komentar, ali bi bio poželjan Polančecov komentar..

Vlada Republike Hrvatske ozbiljno razmatra mogućnost da u naredna tri tjedna zatraži pomoć od međunarodnih financijskih institucija, prije svega od Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), kako bi u idućoj godini izbjegla kolaps, donosi Nacional.

U tjedniku, koji piše o "bankrotu države za tri tjedna ako ne bude pomoći MMF-a", kažu kako im je ta informacija potvrđena iz više izvora koji su dobro upućeni u rad Ministarstva financija i Hrvatske narodne banke (HNB).

Prema njima, Vlada i HNB obratit će se MMF-u za pomoć najkasnije do usvajanja državnog proračuna za 2009. godinu, "na kojem se ovih dana gotovo u tajnosti užurbano radi" u Ministarstvu financija.

Potpora na 2155 bodova

Evo nova potpora
http://business.hr/Default2.aspx

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

baron, vidis da je pad….
MACD nije bio dovoljan za odrzavanje stagnacije…


Ovome nije potrban nkakav komentar, ali bi bio poželjan Polančecov komentar..

Vlada Republike Hrvatske ozbiljno razmatra mogućnost da u naredna tri tjedna zatraži pomoć od međunarodnih financijskih institucija, prije svega od Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), kako bi u idućoj godini izbjegla kolaps, donosi Nacional.

U tjedniku, koji piše o "bankrotu države za tri tjedna ako ne bude pomoći MMF-a", kažu kako im je ta informacija potvrđena iz više izvora koji su dobro upućeni u rad Ministarstva financija i Hrvatske narodne banke (HNB).

Prema njima, Vlada i HNB obratit će se MMF-u za pomoć najkasnije do usvajanja državnog proračuna za 2009. godinu, "na kojem se ovih dana gotovo u tajnosti užurbano radi" u Ministarstvu financija.


da i nacional je djelomično učestvovao u tom bankrotu sa ovim lopužama pa zna pravo stanje stvari

dan je pametniji od noći

Baš i nema prevelike panike ,kad niste u dionicama pa nema tko prodavati


Baš i nema prevelike panike ,kad niste u dionicama pa nema tko prodavati

Kupujmo kad je ovako jeftino, jel tako kolega?
Nema panike, samo smo trenutno na -3,30%. Melem za oči, jel tak kolega?


Baš i nema prevelike panike ,kad niste u dionicama pa nema tko prodavati

Crobex: 2145.30 Promjena: -3.23%
Pa panika je već što smo na ovim razinama.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Stvarno smo jadni! Rastemo puževim korakom a padamo kao da nas gone 100 vragova! pa to više nije normalno! Npr DLKV treba 5 dana od 520 do 550 a padne u jedan dan opet na 520kn. Šta je strah. Pa pogledajmo malo vani . Oni rastu 6% pa padnu 3% a mi rastemo 2% pa tresnemo 3%. Ma bolje nkomentirati to. Špekulice stvarno ste jadni ! Dosadni ste sa tim maltretiranjem tržišta.

zlikovac

Ja to više ne mogu podnijeti i radim konkretne korake. Pišem Stankoviću i Latinu nek pozovu Samodola i dat ću im scenarije za kriminalne radnje koje se događaju a da se Hanfa pravi mutava, a pisat ću mail i USKOK-u. Sa Stankovićem sam već kontaktirao po nekoj drugoj temi i čini mi se okej.

Ok uvjerio si me, ajde postaj ako imaš mail od stankovića i latina, ja ću im isto pisati pa ako i ostali forumaši budu radili isto možda nešto i napravimo. Nevjerojatno mi je kako se onaj samodol pravi grbav. kada ga god nešto pitaju on napravi facu ko da si mu ubio oca i odgovara isključivo sa protupitanjima.
Molim moderatora u ime dobrobiti hrvatske države da objavi ovaj post
hvala
[/quote]
Ponavljam ih kolega ako niste uhvatili
Stankovićeva
nedjeljomu2@hrt.hr ili nedjeljomudva@hrt.hr doma mi je u outluku točna adresa, davno sam ju ukucao pa nisam sto posto siguran. Na tu adresu se javlja direktno on, a najbolje mu je pisati odmah nakon emisije, jer osobno pregledava komentare.

Latinova
latinica@hrt.hr i denis.latin@hrt.hr
S njim sam tek kontaktirao i nisam dobio odgovore.

Uskok – Zagrebački odjel
uskok.zg@uskok.hr

Na telefon ne zovem.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

@bolix

ovo je padajuci trend.
padajuci trend sa svakodnevnim novim losim vijestima…
nema tu puno mudrosti.
sve ostalo bi bilo i vise nego cudno..

Tigrus

koliko ti je dosta da bi ponovo kupovao

New Report

Close