Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nema danas onih drukera tipa pobjeda,tigrus,kerefek,febo itd…

reci srećo [kiss]
slušam…. [proud]
[/quote]

ja sam isto tu, svadjam se na tehnickoj sa nekim frikovima….
molim te lijepo, oni tvrde da crobex nece na 1100!!
[shocked] [shocked]

sokirali me…
kak ti ? jesi se uspio iskrcati?

Dobro je ljudi, nakon što smo odradili ova super izvješća, pogotovo na končaru, dalekovodu,petrokemiji, atlantskoj, atlantiku,moramo malo u korekciju nakon takvog strelovitog rasta, evo vidim insajderi u zdenci su već saznali da je izvještaj mega, pa je dionica svaki dan u plusu, najbolje bi bilo prebaciti sve pare u nju.
Shvatio sam da na ZSE treba ulagati u dionice koje su u totalnoj dubiozi jer će ih tržište honorirati barem stagnacijom, stoga nemreš izgubit.

Surround all arround when it hits the ground


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f8725b04-9e4e-4ab9-9c7b-5fd30d3565cd&open=sec

hehehhe
ajmo sada zrušiti crobex 18%, mislim da bi to bilo oke, kaj ne???

Meni ovo ne da je smiješno nego je žalosno.
Zamislite da nam tvrtke posluju kao ove u usa, pa crobex-a nebi više bilo.
Sve bi bilo na 1 kunu.

kak to mislis sve bi bilo 1 kn?
mislis da ce se HT ili IGH moci kupiti za puno jefitinije ako poslovanje bude losije?


Nema danas onih drukera tipa pobjeda,tigrus,kerefek,febo itd…

Pa nema me jer radim i pratim burzu tu i tamo.
U cashu sam 100% jer kao mali nemam šanse u daytradingu zbog malverzacija brokera sa nalozima.
Tjedni candlestick je u padu već ohoho pa otpada i tjedni trading.
Evo sad se izgleda počela valjati i afera sa fondovima jer netko želi srokati fondove po novinama i
televiziji.
Pa eto čekam da ti neki to i uspiju pa ću onda ja početi ulaziti na crobexu debelo ispod sadašnjeg.

Mnogi veliki "investitori" silno žele srušiti crobex i početi novi krug ulaganja jer ljudska pohlepa nema granica. Pa što mislite od kuda su Rončević, Bebić i slični kupili stanove i vile za silnu lovu i to na kredit. Pa sve je jasno kao dan: insajderi su povukli lovu još početkom godine jer su znali kakvo će sranje napraviti mirovinci. Znali su to jer su te ljude tamo i postavili. Sa tom silnom lovom lako je kupiti kakvu vilu na 30 godišnji kredit iako imaš 50-60 godina jer imaš višestruko pokriće u banci gdje držiš lovu i u vladajućoj si strukturi. Sada kada su se lijepo okućili treba početi novi krug ulaganja a za to su izgleda nestrpljivi pa na silu nastoje srušiti crobex usprkos "pomaganju" u obliku svjetske krize (zapamtite! – Crobex bi pao i da nije svjetske krize!) . Sada lijepo čitamo po novinama i gledamo na televiziji razne katastrofične "vijesti" i "analize". To plasiraju isti ljudi koje sam spomenuo.
E sad pošto sam ja mali i jednostavno se ne mogu boriti s njima a i da postoji nekakva udruga malih opet ne bi bilo ništa, ja jednostavno radim što i oni. Čekam da se crobex dovoljno sruši.
A ruši se lovom i igrom fondova i mirovinaca tj. svih građana Hrvatske.
Eto… tko pametan tko lud…. pljačka bila, pljačka će biti opet…

Rohatinski najavio pad rasta na samo dva posto, i Hanfa "na tapeti"

Rohatinski se obratio i Hanfi izjavom kako od nje očekuje odgovarajuće mjere u sferi poslovanja mirovinskih i investicijskih fondova kako bi Hrvatska "očuvala vlastite financijske resurse".

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b5a0499e-b60c-4571-849f-377a94c85271

Jedan od rijetko pametnih ljudi na politicko-ekonomskoj sceni kod nas.
Da kojim slucajem nije bilo "Njega" i njegovih mijera bili bi u rangu sa srbima i molili bi u redu da nam MMF pomogne.

@kerefek
Evo sad se izgleda počela valjati i afera sa fondovima jer netko želi srokati fondove po novinama i
televiziji.
Pa eto čekam da ti neki to i uspiju pa ću onda ja početi ulaziti na crobexu debelo ispod sadašnjeg
[/u][/i]

o tome i ja pricam.
nazalost, obrana crobexa nije uspjela i treba preraspodjeliti snage.
borba je bila zestoka, ali krupni kapital je bio jaci.

mali investitori su popusili….
[cry] [bye]

I još nešto…..
Pa što vi svi mislite da mirovinci samo kupuju?
Pa mirovinci i prodaju! Zato crobex i pada. Pa zar je teško nekome u tom krugu ljudi nazvati fond menađera mirovinaca i reći mu: Čuj rođo, daj mi sutra sruši atlantsku 10%. I ovaj posluša….
A da se netko i pobuni službeno bi objašnjenje bilo nešto u stilu: Naši analitičari zaključili su dubokoumnim analizama da je pad atlantske neminovan uslijed prdeža komaraca na Madagaskaru pa je atlantska prodana da bi se sačuvao portfelj za mirnu i dostojanstvenu starost građana Hrvatske.


Dobro je ljudi, nakon što smo odradili ova super izvješća, pogotovo na končaru, dalekovodu,petrokemiji, atlantskoj, atlantiku,moramo malo u korekciju nakon takvog strelovitog rasta, evo vidim insajderi u zdenci su već saznali da je izvještaj mega, pa je dionica svaki dan u plusu, najbolje bi bilo prebaciti sve pare u nju.
Shvatio sam da na ZSE treba ulagati u dionice koje su u totalnoj dubiozi jer će ih tržište honorirati barem stagnacijom, stoga nemreš izgubit.

Na Zdenki prometa u 2 tjedna oko 50.000kn.

koja naiva…
vidi lika na kupnji leda na 5400…
pa ta razina nije ni vrit ni mimo…
[lol]

nezaposlenost u usa na najvecoj razini u zadnjih 14 godina….
koma…
cini se da slijedi udar na bidu crobexa…
cac40 vec poceo…
probio donju stranciu padajuceg trokuta…


koja naiva…
vidi lika na kupnji leda na 5400…
pa ta razina nije ni vrit ni mimo…
[lol]

ode nas rodo u jagode…
poklopilo ga.
sad ce i ove na 5300….
naiva….



Dobro je ljudi, nakon što smo odradili ova super izvješća, pogotovo na končaru, dalekovodu,petrokemiji, atlantskoj, atlantiku,moramo malo u korekciju nakon takvog strelovitog rasta, evo vidim insajderi u zdenci su već saznali da je izvještaj mega, pa je dionica svaki dan u plusu, najbolje bi bilo prebaciti sve pare u nju.
Shvatio sam da na ZSE treba ulagati u dionice koje su u totalnoj dubiozi jer će ih tržište honorirati barem stagnacijom, stoga nemreš izgubit.

Na Zdenki prometa u 2 tjedna oko 50.000kn.
[/quote]

Što više ulaza, to je likvidnija, al je zato biser na ZSE i cijena polako i fino raste, možda uskoro postane kao i GIPK-R-A (što god to bilo), pa cijena skoči 127% u trenu, a mi tu tržimo s ovim likvidnim koje niš ne valjaju, valjda mirovinci znaju [lol]

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close