Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko ti koga…. Prodaja na HT-u. Paketi po komada 1

Kupnja Cijena
100 226,55
50 226,50
10 226,33
64 226,31
350 226,25
520 226,16
60 226,12
20 226,06
66 226,05
177 226,01
Cijena Prodaja
228,93 25
228,94 40
228,95 67
228,96 15
229,00 78
229,50 84
229,86 1
229,87 1
229,88 1
229,89 1


sorry, pravi link
http://www.godmode-trader.de/de/chart/CROBEX-Index-,i1246177.html

Jeli mi to netko sto radi na zse 1 dao, ili? prenosim samo link koji ce nadam se vecini na ovdje pomoci! ipak hvala!

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

Redovni promet 16 milja.



sorry, pravi link
http://www.godmode-trader.de/de/chart/CROBEX-Index-,i1246177.html

Jeli mi to netko sto radi na zse 1 dao, ili? prenosim samo link koji ce nadam se vecini na ovdje pomoci! ipak hvala!
[/quote]
Ne uzbuđuj se . Ovdje bi i majka Tereza dobila jedinicu.
[thumbsup]

Opet plus

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.197,61 0.03% 26.504.530,41 kn 17.207.571,31 kn 9.296.959,10 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kilav neki petak. Svejedno si mislim da bi do kraja ipak mogli malo bar zazeleniti. ZSE
CROBEX 2.192,62 -0,20%
CROBIS 90,61 -0,12%
Redovni promet 17.128.837,21
Instituc. promet 9.296.959,10
Ukupni promet 26.425.796,31
Sentiment: 21 | 6 | 37

who dares, wins


U S K O K

Neki dan, kad sam izluđena vezana na komunikacijama, posumnjala u sabotiranje providera,
obratila sam se i USKOKU, da ipak malo preispitaju, zašto se uvijek, kad treba kapitalizirati dobit,
pojavljuju takve " teškoće" u komunikacijama., i samo određeni NALOZI , prolaze kroz sito ?

Ljubazni gospodin me je saslušao, rekao mi je da su oni nadležni za pitanja korupcije
i organiziranog kriminala, a za sve ovakve teškoće – NADLEŽNA JE H A N F A ..!

Eventualno, da se obratim nakon toga pismom Ministarstvu unutarnjih poslova Republike
Hrvatske istovremeno…kako bi i oni mogli procijeniiti u čijoj je hebenoj nadležnosti
ČINJENICA : …da Zagrebačka burza NE ŽELI sklopiti direktne ugovore sa nama- malima..
već smo mi prepušteni posrednicima- KOJI SU REDOM U SUKOBU INTERESA- jer svaki
BROKER , naravno ima SVOJ INTERESNI PORTFELJ , koji stoji na IVI IVIĆA, i tako može
u datom trenutku, u dogovoru sa nekim iz burze, reagirati i zaraditi…
Pravnik Zagrebačke burze se na mene jako naljutio, jerbo , ja tvrdim , da BURZA ima svoje
partnere / brokere / koji zadaju naloge i beru vrhnje / i rekao je da je za sve kriva HANFA, jer
im ne dozvoljava da povećaju PROTOK NALOGA U MINUTI, iako su tehnički za to sposobljeni..
na što je ljubazni gospodin iz HANFE, kad sam mu to prepričala- kuturno sudržao paru koja mu
je išla van na uha…te me je zamolio da mu sve to napišem… počela sam pisati ali mi se
povraća od tih gluposti…poslat ću to na sve adrese..trenutno sam prezaposlena..
Dakle, USKOK se bavi organiziranim kriminalom , i ako želimo da se USKOK uključi-
trebamo navesti činjenice :

– da ne odlučujemo o tehničkoj podršci ZAGREBAČKE BURZE I DA SU PRISUTNE MOGUĆE
MALVERZACIJE – tj. organizirani kriminal
– da su brokeri u sukobu interesa KAD U VRIJEME KAPITALIZACIJE – prepisuju svoje i
NAŠE NALOGE – netko mora biti prvi !
– DA DRŽAVA / HANFA / DOZVOLJAVA GUBITKE UGOVORNIH INVESTITORA- JER NEĆE
NAREDITI BURZI DA POVEĆAJU PROTOK NALOGA KROZ OMX SUSTAV – DIREKTNIM
ZADAVANJEM NA BURZU – kako je to i normalno u svijetu…

– JEDNOSTAVNO – SVI LOVE U MUTNOM- A MI GUBIMO NOVAC!

p.s. Vrlo poštujem svakog brokera, i molim da nitko ne shvati moju kritiku osobno- jednostavno
NE VOLIM NEPRAVDU !

Podržavam Tvoje napore, USKOK treba bombardirati činjenicama koje su "deponirane" u SDA i
dnevnim nepravilnostima brokera i transakcija kojih je izobilje.

Nedavno sam napisao da dok se nalozi "ručno" pretipkavaju/kontroliraju,
nemaš šanse kao mali ugrabiti vrhnje, rade dogovorno i sustav su namjestili prema svojim
željama za dnevnim zaradama i provizijama !

Što se HANFE tiče, jedino bi im Rohatinski mogao staviti soli na rep, tj. regulirati ono što su
"izregulirali" ovih zadnjih 3 mjeseca !!! Dakle treba zatrpati pismima HNB i Rohu, i dati mu podršku, jer ovo na TK mu svakako urušava sve godine rada na jačanju i zaštiti hrvatske privrede od preljevanja kriza, a radi se ipak o našoj budućnosti i naše djece k tome !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b5a0499e-b60c-4571-849f-377a94c85271&open=sec

HANFA prozvana ROHA JE JEDINI PRAVI

@Miami & Prinos
Nedavno sam napisao da dok se nalozi "ručno" pretipkavaju/kontroliraju,
nemaš šanse kao mali ugrabiti vrhnje, rade dogovorno i sustav su namjestili prema svojim
željama za dnevnim zaradama i provizijama !
__________________________________________

Ovo i mene muči. Ako oni imaju izravan pristup, zašto nebi mogao imati i svaki pojedinačno. Ne vidim tu nikakav problem, osim toga što bi brokeri u tom slučaju izgubili 1% po transakciji [wink]
A i mišljenja sam da "usluga" koju oni ovako, zdušno, naplaćuju principijelno ne štima. Zašto?!
Šta brokera briga da li se realizira nalog na 1.000kn ili na milijon kuna. Pa to je zapravo poslovna tajna, nije li?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



U S K O K

Neki dan, kad sam izluđena vezana na komunikacijama, posumnjala u sabotiranje providera,
obratila sam se i USKOKU, da ipak malo preispitaju, zašto se uvijek, kad treba kapitalizirati dobit,
pojavljuju takve " teškoće" u komunikacijama., i samo određeni NALOZI , prolaze kroz sito ?

Ljubazni gospodin me je saslušao, rekao mi je da su oni nadležni za pitanja korupcije
i organiziranog kriminala, a za sve ovakve teškoće – NADLEŽNA JE H A N F A ..!

Eventualno, da se obratim nakon toga pismom Ministarstvu unutarnjih poslova Republike
Hrvatske istovremeno…kako bi i oni mogli procijeniiti u čijoj je hebenoj nadležnosti
ČINJENICA : …da Zagrebačka burza NE ŽELI sklopiti direktne ugovore sa nama- malima..
već smo mi prepušteni posrednicima- KOJI SU REDOM U SUKOBU INTERESA- jer svaki
BROKER , naravno ima SVOJ INTERESNI PORTFELJ , koji stoji na IVI IVIĆA, i tako može
u datom trenutku, u dogovoru sa nekim iz burze, reagirati i zaraditi…
Pravnik Zagrebačke burze se na mene jako naljutio, jerbo , ja tvrdim , da BURZA ima svoje
partnere / brokere / koji zadaju naloge i beru vrhnje / i rekao je da je za sve kriva HANFA, jer
im ne dozvoljava da povećaju PROTOK NALOGA U MINUTI, iako su tehnički za to sposobljeni..
na što je ljubazni gospodin iz HANFE, kad sam mu to prepričala- kuturno sudržao paru koja mu
je išla van na uha…te me je zamolio da mu sve to napišem… počela sam pisati ali mi se
povraća od tih gluposti…poslat ću to na sve adrese..trenutno sam prezaposlena..
Dakle, USKOK se bavi organiziranim kriminalom , i ako želimo da se USKOK uključi-
trebamo navesti činjenice :

– da ne odlučujemo o tehničkoj podršci ZAGREBAČKE BURZE I DA SU PRISUTNE MOGUĆE
MALVERZACIJE – tj. organizirani kriminal
– da su brokeri u sukobu interesa KAD U VRIJEME KAPITALIZACIJE – prepisuju svoje i
NAŠE NALOGE – netko mora biti prvi !
– DA DRŽAVA / HANFA / DOZVOLJAVA GUBITKE UGOVORNIH INVESTITORA- JER NEĆE
NAREDITI BURZI DA POVEĆAJU PROTOK NALOGA KROZ OMX SUSTAV – DIREKTNIM
ZADAVANJEM NA BURZU – kako je to i normalno u svijetu…

– JEDNOSTAVNO – SVI LOVE U MUTNOM- A MI GUBIMO NOVAC!

p.s. Vrlo poštujem svakog brokera, i molim da nitko ne shvati moju kritiku osobno- jednostavno
NE VOLIM NEPRAVDU !

Podržavam Tvoje napore, USKOK treba bombardirati činjenicama koje su "deponirane" u SDA i
dnevnim nepravilnostima brokera i transakcija kojih je izobilje.

Nedavno sam napisao da dok se nalozi "ručno" pretipkavaju/kontroliraju,
nemaš šanse kao mali ugrabiti vrhnje, rade dogovorno i sustav su namjestili prema svojim
željama za dnevnim zaradama i provizijama !

Što se HANFE tiče, jedino bi im Rohatinski mogao staviti soli na rep, tj. regulirati ono što su
"izregulirali" ovih zadnjih 3 mjeseca !!! Dakle treba zatrpati pismima HNB i Rohu, i dati mu podršku, jer ovo na TK mu svakako urušava sve godine rada na jačanju i zaštiti hrvatske privrede od preljevanja kriza, a radi se ipak o našoj budućnosti i naše djece k tome !
[/quote]

SVaka čast moje čestitke samo me čudi ovi što su ti pustili tekst inače kad kažeš nešto protiv ZSE redovno se briše a valjda će netko i na robiji završit poslje svega ovog kriminala na ZSE

A di je sad onaj nalog na KOEI od jučer? Predomislio se? Ne želi više prodat? Ili mu nitko ne želi prodat po bidu?

[lol] [lol] [lol] [lol]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f8725b04-9e4e-4ab9-9c7b-5fd30d3565cd&open=sec

hehehhe
ajmo sada zrušiti crobex 18%, mislim da bi to bilo oke, kaj ne???

Meni ovo ne da je smiješno nego je žalosno.
Zamislite da nam tvrtke posluju kao ove u usa, pa crobex-a nebi više bilo.
Sve bi bilo na 1 kunu.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close