Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo nazvao HANFA i ljubazna gospođa potvrdila da je novinar prenio krivu informaciju koja je objavljena u Jutarnjem listu, a prenjeli su tu vijest i ostali mediji. Upravo se piše demanij te vijesti koji će biti objavljen tokom dana.

"Istina je neotkrivena laž"


Upravo nazvao HANFA i ljubazna gospođa potvrdila da je novinar prenio krivu informaciju koja je objavljena u Jutarnjem listu, a prenjeli su tu vijest i ostali mediji. Upravo se piše demanij te vijesti koji će biti objavljen tokom dana.

ja sam pisao mail
pitanje je hoce li napokon netko biti kaznjen

ili ostajemo divlji zapad [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Za ovo bi mogao netko na hebati

Postavio sam se mnogo niže malo me iznenadilo ovo ,gdje su ti prodavatelji



Primjer ulaganja OIF-a model 1

slike u prilogu

lako za to što ode prinos njihovih fondova, tko ih j€be, nego onda dodatno srokaju tržište prodavajući
likvidnu imovinu jer to je jedino što im preostaje.
nisam nikada bio u dioničkom fondu, samo u novčanom
[/quote]
s lovom od firme vjerujem?
jel ima uopce vise tko izlaziti iz fondova?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Problem je puno veći od problema pada imovine OIF-a. Oni su padali kumulativno ( pad udjela + povlačenje novca ). Katastrofa je što je iz novčanih fondova povučeno više od 1.1 mlrd kuna ( oni su obično u nekom sitnom plusu pa je pad 99% prouzročen povlačenjem novca )

KOLEGE , ČESTITAM , počeli smo surađivati , a ne prodavati fore jedni
drugima…… mirno trgovanje – koje izluđuje sve one koji nas šišaju……. bravo , kolege!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Može HANFA i retardirani novinari srat šta hoće ali dionice može prodati samo onaj tko ih ima, tako da ako ja odlučim da neću prodavat burza neće padat. Pa doći će i kraj idiotima koji prodaju zadnjih mjeseci, .. znam da OMF-ovi žele ovakvu situaciju ali što su je režirali što se sama stvorila i dalje je to promet koji ih ne zadovoljava, umjesto da kreteni dignu malo crobex i da ljudi koji žele izać izađu oni ga spustili da samo budala retardirana može prodavat. Puno ljudi će nakon ovoga odustat zavuvijek od burze u poštenih Hrvata, tkao da i kad odemo gore prodaja će bit velikaaaa, zato tko ima neka kupuje sada i ne prodaje, za 2-3 godine će sve bit ok. Ova kriza je režirana od strane bogatih židova su znali da nemogu profurat još jednog kretena Bush-a i da neće moć bit još jedan pohod na neku naftom bogatu zemlju pa reko ajd da barem poberemo vrhnje sa stock marketa.

Cookie Monster

Hanfa najavljuje pad na Zagrebačkoj burzi od najmanje 15 posto
Business.hr
07.11.2008 09:09
Pročitaj komentare ( 57)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
4cc62f1e-2e9e-4a18-bc76-a82c1fc4e44b
Ocijenite članak ( 1,25)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.
Hrvatske dionice usprkos padu od 60 posto u posljednjih godinu dana još nisu dotakle dno i očekuje se daljnji pad od najmanje 15 posto, utvrdio je Hanfin direktor Sektora za procjenu rizika, istraživanje i statistiku Stjepan Morović, prennosi Jutarnji list.
Vezane vijesti

ZSE uživo: U očekivanju početka trgovanja

Kao glavni argument Morović se poziva na 30-postotno smanjenje imovine investicijskih fondova u posljednjih mjesec dana.

Govoreći na međunarodnoj konferenciji „Portfolio management i tržište kapitala“, koja je u četvrtak otvorena u Dubrovniku Morović je iznio pesimističnu prognozu o još sedam ili osam problematičnih godina na hrvatskom tržištu kapitala od kojih će se prve dvije obilježiti smirivanje krize.
Nastavi čitati
Oglas:

Istovremeno svjetska tržišta, temeljem analize Velike depresije iz 30-tih godina prošlog stoljeća, trebat će se narednih17 godina nositi s posljedicama krize.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Upravo nazvao HANFA i ljubazna gospođa potvrdila da je novinar prenio krivu informaciju koja je objavljena u Jutarnjem listu, a prenjeli su tu vijest i ostali mediji. Upravo se piše demanij te vijesti koji će biti objavljen tokom dana.

Lažu kak su dugi i široki…frajer se sigurno izlajo i sad se izvlače, sve po starom nikom ništa
poslje…

ZSE
CROBEX 2.193,51 -0,16%
CROBIS 90,61 -0,12%
Redovni promet 6.258.915,14
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 6.258.915,14
Sentiment: 10 | 1 | 19

who dares, wins


Upravo nazvao HANFA i ljubazna gospođa potvrdila da je novinar prenio krivu informaciju koja je objavljena u Jutarnjem listu, a prenjeli su tu vijest i ostali mediji. Upravo se piše demanij te vijesti koji će biti objavljen tokom dana.

Nekako čak sumnjam da je novinar krivo prenio, bit će da se dotični malo izlanuo sa svojim razmišljanjem… kako god bilo, demantij na ovakvu vijest ne znači ništa, kad jednom šteta učinjena…

Mene tješi da dionice koje danas kupim ipak mogu više rast nego padat… ako padaju mogu do 90tak % u minus, više od 99% u svakom slućaju neće… a ako rastuuuu.. auuu 200 – 300%.. pa gdje im je kraj? [lol]

New Report

Close