Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je još jedan novinarski uradak Jadranke Šević, za rubriku vjerovali ili ne. Kakvi su nam novinari, nije za čuđenje. Cijeli tekst vrvi notornim dezinformacijama. Pazi ovu tvrdnju "..za utjehu Hrvatskoj trebao bi biti 17-godišnji ciklus krize koji se očekuje u svijetu, a koji potvrđuju neke analize kretanja od vremena Velike depresije do danas…"
Svaki komentar je suvišan!!!

Autor ovakvog članka zaslužuje momentalan otkaz uz doživotnu suspenziju iz bilo kakvog novinarskog posla.

Ovo je sramota za takav list. Sramota do bola. Gore nego kad je Globus objavio montažu Zagoreb/Hodak

Hell is Empty and all the Devils are Here


Autor ovakvog članka zaslužuje momentalan otkaz uz doživotnu suspenziju iz bilo kakvog novinarskog posla.

Ovo je sramota za takav list. Sramota do bola. Gore nego kad je Globus objavio montažu Zagoreb/Hodak

Upavo tako!!! Kakav se šljam nakotio po tim redakcijama za ne vjerovati!
Ta ili pojma nema što piše ili namjerno laže, a ne znam što je gore za jednog novinara!!
HANFA i SAMODOL ČEKAMO VAŠU REAKCIJU!!!

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Vani sve u plusu

Azija šareno.
Australija -2
Japan -3
Kina +2
Hong Kong +3
Koreja +4
Indija +l,5

Sve u svemu solidno.Većina u plusu.
Evropa dobro odrapila u zadnja dva dana -desetak posto
Ni mi nismo baš podbacili.Odradili smo korektan minus,prevelik s obzirom na dobro poslovanje
većine naših firmi,a što je potvrđeno sa FI3Q 2008.Nikad bolje.

A gdje ćemo danas.Ravnati ćemo se prema Evropi,a pred kraj dana i prema Amerikancima koji će
završiti u zeleno.Lagani odbijanac Amerikanaca.Možda i jak.
Osobno moj izbor su uvijek dionice,a jućer u 15.58 spiskao i posljednu kunu.Hidra po 340 i JDPL po
176.Žao mi je što nisam imao više municije.

eto ubise glasnika sa 1% dok ostali zelene,pa hebemu misa nisam ja napisao taj clanak [lol] .Samo da napomenem da je i novoselac davno nesto tako izgovorio dok su na forumu ga spljuvali o navlacenjima

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Puno mraćnih ljudi na forumu

Hanfa najavila pad dionica na Zagrebačkoj burzi najmanje još 15 posto u narednom razdoblju: [bye]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4cc62f1e-2e9e-4a18-bc76-a82c1fc4e44b&open=sec

Europa u debelom plusu

@ mračni ljudi, autori članaka

Jasno je da kada svi očekuju crnilo, onda treba kupovati 🙂
Tko je kupio jučer i danas, odlično će to unovčiti već slijedeći tjedan

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Jučer nisam ništa kupovao ,ali danas bi mogao

Primjer ulaganja OIF-a model 1

slike u prilogu

New Report

Close