Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pokrenuo se i AMDN s mjesta… zasluženo!

A vidim da i ZVZD fino krenula prema KNZM I JMNC[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ne mogu vjerovati da nitko ne prati KORF, kako se samo lijepo čisti… i to već danima tamo od oko 150 kn


Stvarno odličan dan, odnosno dani na novoj burzi.Danas već 76.mil kn prometa…Nadam se da će se to uskoro još drastično povečati jer još uvijek je to premalo velikih fondova kod nas.Za usporedbu u USA samo na jednoj prosiječnoj dionici ( ne najbolje kao GM,goog…) bude dnevno više prometa nego kod nas u tri dana( pod uvijetom da se ovak trži kao danas ). Primjer USG je jedna od nepoznatih dionica i dnevno ima prometa cc.270.mil kn.
Očekujem dolaskom HT još veću likvidnost i broj inozemnih investitora.Sve u svemu dolaze sve bolji dani za našu NOVU burzu.

Usporedjivati nas sa NYSE i nase dionice s americkim je u najmanju ruku smijesno. Bez uvrede. Ako pratite tamo situaciju stavite u pracenje recimo SNE, MSFT, CRA, GOOG, QQQ, YHOO i jos njih par po izboru pa kad im pogledate promete skuzit cete da se tu okrene vrijednost cijele nase drzave sa svima nama u njoj nekoliko puta.


ne mogu vjerovati da nitko ne prati KORF, kako se samo lijepo čisti… i to već danima tamo od oko 150 kn

Ja pratim. Danas je lijepo porastao pa sam se nastavio na prodaju. Sada sam opet na kupnji. [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Novi ATH na KOEI -948kn.

Hocemo li probit 100 miliona prometa danas? [smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Hocemo li probit 100 miliona prometa danas? [smiley1]

nećemo

probili smo[smiley2]

tony:

ne mogu vjerovati da nitko ne prati KORF, kako se samo lijepo čisti… i to već danima tamo od oko 150 kn

Ja pratim. Danas je lijepo porastao pa sam se nastavio na prodaju. Sada sam opet na kupnji. [smiley1]

ajde neka, nije mi bilo jasno kako to da Quark prodaje ovakvu dionicu?! Osim ako voli lovati vrhove i dna vala… A pravilnost je ovdje gotovo savršena, pa eto…


Conan O’B: ” Hocemo li probit 100 miliona prometa danas? [smiley1] ” nećemo

101,289,014.70 kn
[smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

zna li netko kako se kreću evropski indexi jutros?

New Report

Close