Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prinos, kak izdržiš da na lijepim plusevima, gledaš – sve manje i manje prihode????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Čemu nervoza ljudi, pa po pisanju svi ste već rasprodali dionice .Šta vas muči više

pa nervozni smo jer smo napravili računicu da se na ovakvim razinama ti obično iskrcavaš a još to nisi ućinio, pomutio si nam računicu i sad moramo napraviti niže targete za ponovni ukrcaj [sad]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Zašto slijedimo amere i EU? u čemu je u HR lošije nego li prije KRIZE. naša ekonomija-dionička, uglavnom raste a mi i dalje -,-,-… nije li to samo ono što već neko reče- kao i uvijek- veliki tlače male, a ponekad se i mali međusobno .
A nije li malo čudno da se u dva dana dogode dvije stvarčice koje se u povijasti SAD-a nije dogodilo. Na dan izbora rast burze a dan posle izbora najveći pad. je li to slučajno?
Samo naglas razmišljam. nije li Obama

filija, 06.11.2008. u 20:54
zaprijetio
filija, 06.11.2008. u 20:54
_bogatima da će im biti sada malo… a ko ima novac za
filija, 06.11.2008. u 20:54
drmanjke
filija, 06.11.2008. u 20:54
dionicama? upravo ti bogati. Nije li im u interesu da odmah po dolasku na vlast Obami navale još jedan teret. Stoga bi se moglo dogoditi da zbog toga-više nego li zbog KRIZE, dođe do maximalnog pada u Amera. A mi naravno ko slijepi, a i cijeli svijet, slijedimo Amere u propast. Bez njih nikuda.cccc….Molim znalce da i to u uračunaju u svoje grafove. Samo razmišljam glasno… Hvala.

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Počeja je Baron navijanje za pad po svim temama [lol]

Na TA se ne može navijati.
Stavio sam graf i dobro se vidi kanal u kojem smo se odbili.
Samo se smijem ljudskoj pohlepi.

A sutra, šta sutra?
Ja idem po onoj "Tko normalan kupuje u petak!"

Iskreno mislim da su proteklih dana mali dizali tržište, a danas ga mali i ruše.
Naravno uz malčice pomoći fondova. Šta bi mi bez njih.
[/quote]
Pa što se ti pravdaš nisi valjda ti Baron, ili ti se slučajno omaklo???????????

IMT?

ERSTE INVEST LUKAVO ZAŠTITIO DIO IMOVINE

Prema sadašnjem stanju imovine svi fondovi su umanjili svoju imovinu ali ipak
dva fonda ERSTE ELITE I ERSTE EXCLUSIVE , imaju zabilježen porast imovine..
Da ne bi bilo zabune , kako su to dva perspektivna i bolje stojeća fonda u odnosu na
konkurenciju…

ERSTE INVEST prilikom kupnje udjela u fondovima ima , naravno kauzulu, da se
možeš prebacivati iz fonda u fond bez naknada i troškova.
Zato je vjerojatno, dio elitnih i ekskluzivnih ulagača…." E V A K U I R A N "na sigurnije
mjesto, bez prodaje – tj.-gubitka, što je i dokazano rastom imovine ovih novoosnovanih fondova..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pozdrav,

Zašto se mr. Blue ne javlja i ne posta kak je ingra dobra i kak će imati miljarde prihoda ove i slijedećih 10 godina?

Zašto se mr. Blue javlja samo kad tržište raste, a nikad kad tržište pada?

Zašto ne kaže sad ljudi prodajte jer fondovi prodaju ide to još dole?

Nije mi jasno [pray]


prodajte ljudi ATPL ne vredi ni 500

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Novčani fondovi listopad – 1.1 mlrd kuna
OIF listopad – 2.5 mlrd kuna

Tablice u prilogu ( izvor: hanfa )

Pozdrav


kad jadranki sutra uštekaju iPhone za surf pa skreka nalog bu sve fondove u jednom nalogu preuzela za BF kolko vrede.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jadranki Kosor?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Stvarno mi nije više ništa jasno…..zašto naše tržište toliko pada?
Prošli tjedan imali smo pad 0,06 % !!!!!!!!!!!!
Ameri i EU rast cc, 20%.
Ovaj tjedan imamo već pad od cc 10% i više…..
Pa kome to toliko odgovara?Fondovima?
Mislim da je ovo prešlo svaku granicu i da treba se pod hitno reagirati……
Naše firme su pale sve cc.50-80%, a rezultati su najbolji u zadnjih 5 godina….
Sanader prestani se prsati po tv uzmi malo vremena i odradi posao na tržištu kapitala jer to će te koštati idučih izbora.Ne bi me iznenadiloi da mi glasamo za nekog drugoga….

Ma sve je u banani ,sve prodajte


Prinos, kak izdržiš da na lijepim plusevima, gledaš – sve manje i manje prihode????

Potrebno je razmišljati sistemom trokuta, rješenja smiju izlaziti iz okvira-kvadranta !

Velika greška je panično odreagirati na virtualno crvenilo i minuse, plašiti se za
dugoročno topljnje uloženih kuna, jer sve je u ciklusima i ne može mirovati.
Kune su ustvari stalno kod brokera, samo je stvar tehnike i brzine odluke dal si
privremeno u cashu ili količini dionica i to je cilj i svrha polaganja kn kod brokera.
O akcijama ovisi rezultanta tj. koliko ćeš vremenski dugo morati biti dugoročni da
napokon dođeš u ciljani plus prihod.
Ako dobro radiš i predviđaš dan ili tjedan, prihodi su uvijek tu ili ukupno pozitivni,
bilo da se radi o više kuna na računu nakon K/P, bilo da se radi o većem broju dionica
u portfelju nakon P/K.

Nešto kao izmjene poza u s@xu do konačnog efekta 🙂

Oni koji su cijelo vrijeme u cashu, zadovolje se tako da samo "gledaju" časopise iliti
portale i forume, odnosno stimuliraju ih efekti onih drugih u akciji [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ljudi jel sutra opet crni petak i ambis na burzi u Hrvata? Jel padamo ispod 2000? Pozdrav svima!

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

New Report

Close