Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako padnemo u idućim danima ispod 2100 i blzu 205, opet će proraditi margarin callovi. Neki već sada prodaju kako bi ubrali nešto više, nego li kad stigne poziv od banke.

Margin-callove, kao inicjator nekog večeg pada, ne treba uzimati u obzir do crob.1800 a možda niti tada!
Naime, korisnici margin i sličnih kredita su bitno srezani zbivanjima na TK prošlih mjeseci, a oni koji su ostali u tome, uglavnom, rade kratkoročno te izlaze na pozicije sa prvom naznakom promjene trenda.
Što se tiće novih marginaša, ne vjerujem da ih ima previše jer su banke bitno postrožile uvijete kreditiranja tako da se u ovome trenutku margini ne isplate!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@minibar

vrlo si ljubazan…
[wink]


Di je sad onaj Prinos? Lupa po bidu nemilice.

Kako je slatko bilo jučer slušati njegove "Tko je kupio kupio je", i ne kupovati. [thumbsup]

Ne stignem čitati, previše tržim 🙂
Naravno kada pročitam Tebe, Enten..Mamu … onda se ujutro odmah postavim na bid, zahvalan
što ste poplašili fondove (malih mi je ipak žao) … na bid sam istresao samo KNZM jutros, ostalo čuvam, a što sam još kupio po 2025, a trećinu casha za daytrejd sam aktivirao danas, ostalo je pod
ručnom, kao što sam podrobno napisao u postu na "dnevnim trženjima" … prije par dana 🙂

Imaš li taj "moj post" od jučer ? Ja ga nemam ? [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Vidim svi se bune da fondovi s cijenama uništavaju male ….
Kome ne odgovara neka trguje s dionicama di nema fondova …
Ili neka se prilagodi … [rolleyes]

Hmmm… nesto gledam pa se cudim… npr PBZ OIF u godinu dana izgubili su @ 80% imovine, Equity 2870 vs 570 i Global 2350 vs 460 u milionima kuna dobar rezultat nema sta… do ovog mjeseca uobicjeno je bilo da je odnos dionica – depozita – zapisa @ 70-5-25% kod Globala a 92-3-5% kod Equitya… dok je ovaj mjesec Global 54-24-22% a Equity 83-14-3%… znaci sam ta dva fonda imaju jedno 200 milja extra nego koje mogu upucat u market bez problema… vjerujem da je i kod ostalih fondova manje vise slicna situacija o bagri iz OMF da i ne govorimo… s druge strane dobro su smanjili udio brodara tako da ih vise nema u top10 a posto je to moja bransa (doduse ja sam energy sektor) kriza se niti ne naslucuje… doduse postoji problem jedino sta je manjak posada ali to je vec dugi par postola… pametniji i skolovaniji po ovom pitanju tvrde da brodari uglavnom projiciraju buduci smjer marketa i da bas nas market nema puno dodira sa vanjskim svijetom a mi uglavnom doli

priznajem uplasio sam se na KOEI
407,88 4999

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Di je sad onaj Prinos? Lupa po bidu nemilice.

Kako je slatko bilo jučer slušati njegove "Tko je kupio kupio je", i ne kupovati. [thumbsup]

Ne stignem čitati, previše tržim 🙂
Naravno kada pročitam Tebe, Enten..Mamu … onda se ujutro odmah postavim na bid, zahvalan
što ste poplašili fondove (malih mi je ipak žao) … na bid sam istresao samo KNZM jutros, ostalo čuvam, a što sam još kupio po 2025, a trećinu casha za daytrejd sam aktivirao danas, ostalo je pod
ručnom, kao što sam podrobno napisao u postu na "dnevnim trženjima" … prije par dana 🙂

Imaš li taj "moj post" od jučer ? Ja ga nemam ? [lol]
[/quote]

ovih dana bi trebalo biti u cashu…

Kakav je to nalog na KOEI ,mogao je biti jednostavno skriven ,ali ovo je sa svrhom tu

Promet mizeran ,za nekih 200 miliona srušimo burzu za 1000 bodova

Kaj opet testiranje granice od 2000 bodova?

Dosadno više brate, povraća mi se već od ovih ciklusa.

"Investitori su zabrinuti padom prinosa blablablabla…."

Hell is Empty and all the Devils are Here

sve je postalo pepeo i dim…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Evo malo komentara trgovanja – Novoselec prodaje 80 komada Zvijezde.

4.470,00 4
4.475,00 1
4.485,00 1
4.485,99 5
4.489,90 2
4.490,00 9
4.500,00 80
4.580,00 1
4.598,99 1
4.788,00 3

Neki dan je kupio stotinjak komada.

Fina li ponašanja. Nema što, to je čovjek za nas! Novoseleca za precjednika Goldman Sachsa!

* Goldman Sachs, which is getting $10 billion from the bailout plan, is paying out $6.85 billion in bonuses, according to media reports. That’s $210,000 per employee. And that’s despite a 47% drop in its profit and 53% drop in its share price.
* Morgan Stanley, which is also getting $10 billion from our government, is doling out $6.44 billion in bonuses or $138,700 per employee, even though its profits tumbled 41% and its shares are off by 69%.
* And even the failures at Lehman Brothers are collectively getting over $1 billion in bonuses.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close