Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Barbosa

kolega kako sam vec napisao treba se pribojavati te vrste.
mi uvezli iz amerike toleranciju i sad ce nam nametnut pod normalno sta ge primaju u paksu kao sve je to prirodno…
svi su oni pod istim nazivnikom…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Namjerno ne želim napisati moja očekivanja od crobija u brojkama do kraja godine, a pogotovo za dogodine. Međutim pick na bilo koju kvalitetniju dionicu u ovom trenu već će do N.G. donjeti zadovoljstvo, a pred kraj iduće godine i velike osmjehe. Stoga ljudi moji bez panike, ukoliko se ne prate ove svakodnevne ne znam kako bi ih nazvao, al ajd recimo svinjarije bit će sve ok, osim naravo za one koji čekaju crobija na 5500 ti će se morat još strpit. Da ne bude zabune totalno sam u dionicama.

Surround all arround when it hits the ground


Namjerno ne želim napisati moja očekivanja od crobija u brojkama do kraja godine, a pogotovo za dogodine. Međutim pick na bilo koju kvalitetniju dionicu u ovom trenu već će do N.G. donjeti zadovoljstvo, a pred kraj iduće godine i velike osmjehe. Stoga ljudi moji bez panike, ukoliko se ne prate ove svakodnevne ne znam kako bi ih nazvao, al ajd recimo svinjarije bit će sve ok, osim naravo za one koji čekaju crobija na 5500 ti će se morat još strpit. Da ne bude zabune totalno sam u dionicama.

a to bi prevedeno po nekim analitičarima značilo da si totalno u …………………..(nadopuniti)


čuem da novoselec i ekipa sad ulazi lagano i njiovi pajdasi i prijani
zato je mali promet nemojte da vas to zbuni pustite ljude da se upucaju

a onda ce fondovi kupovovati od jarana i prijana novoselcevih tamo negdje na 5200 crobex

budi drug pa okreni jos jedan krug


utorak 10:05 je najocitiji dokaz rusenja poslije amrerickih 11%, nismo jos skroz usli dajte malo usporite, hello

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


čuem da novoselec i ekipa sad ulazi lagano i njiovi pajdasi i prijani
zato je mali promet nemojte da vas to zbuni pustite ljude da se upucaju

a onda ce fondovi kupovovati od jarana i prijana novoselcevih tamo negdje na 5200 crobex

budi drug pa okreni jos jedan krug

Totalno krivo.
Sad su papiri u rukama stabilnih, i cijena bi trebla rasti, te bi stabilne ruke trebale na višim cijenama prodavati drhtavim rukama.

Dešava se inače obrnuta situacija, zbog krize, stabilne ručice prodaju i spuštaju cijenu.
I jedni i drugi su u strahu.

A to da Novoselac i “pajdaši” ulaze, ne znam zašto izlaze iz nekih dionica masovno.

http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=58598

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Svi u svijetu lagano vide perspektivu,a mi ju ne vidimo ili ne želimo vidjeti,pa gdje smo mi to.

Rekordni polet svjetskih burzi nakon dramatičnih potresa u listopadu
"Na svjetskim su burzama prošloga tjedna cijene dionica snažno porasle zahvaljujući smanjenju kamata najvećih središnjih banaka u svijetu, što je potaknulo kreditiranje na međubankarskom tržištu, ali i nadu ulagača da bi se mogla spriječiti duboka recesija…."

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9ad2bf4b-2d94-42c3-bad8-ede73cd54bec&readcomment=1&commentID=24061c5a-3b96-4a74-910e-e7824e5efa1b#comment

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

http://business.hr/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=1f57ec3e-f6e0-4e05-9ed5-006925b8feb1

OIF imaju samo milijardu kn domaćih dionica. Možda je došlo vrijeme da se njihove menadžere prestane napadati po forumima jer je nihov utjecaj na TK trenutno marginalan.

who dares, wins

A gdje smo mi u toj priči??

Rekordni polet svjetskih burzi nakon dramatičnih potresa u listopadu

Na svjetskim su burzama prošloga tjedna cijene dionica snažno porasle zahvaljujući smanjenju kamata najvećih središnjih banaka u svijetu, što je potaknulo kreditiranje na međubankarskom tržištu, ali i nadu ulagača da bi se mogla spriječiti duboka recesija.

Vaš link

odlična analiza
ANALIZA
CROBEX: Oprez dominira iako je P/E ove godine smanjen čak četiri puta
Autor/izvor: Oriana Ivković Novokmet
ZAGREB – Početkom godine P/E indikator za CROBEX bio je iznad 26, no intenziviranjem negativnog trenda uslijedio je drastičan pad kojim je vrijednost indeksa od početka godine (za sada) smanjena za čak 58% i koji je potpuno promijenio perspektivu.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/crobex-oprez-dominira-iako-je-p_e-ove-godine-smanjen-cak-cetiri-puta,29118.html


http://business.hr/Default2.aspx?ref=topread&ArticleID=1f57ec3e-f6e0-4e05-9ed5-006925b8feb1

OIF imaju samo milijardu kn domaćih dionica. Možda je došlo vrijeme da se njihove menadžere prestane napadati po forumima jer je nihov utjecaj na TK trenutno marginalan.

To je jasno već duže vremena, međutim zašto šute? Njihovo dizanje glasa protiv manipulacija OMF-ova bi daleko žešće odzvonio u javnosti od našeg.

Surround all arround when it hits the ground

nema boljeg načina za manipuliranje cijenama i sprečavanje rasta od takvih priča o pljački malih dioničara, kriminalno ponašanju fondova, financijskom inženjeringu na ZSE i sličnom.

znam bar tri osobe koje su (makar su svjesne da su dionice trenutno jaaaako jeftine) ipak odlučile oročiti novce on INE samo zbog toga jer su ih uvjerili da je sve ovo kriminal.

prema tome, pazite kome vjerujete. baš oni koji ovdje pozivaju hanfu, uskok, vladu i ne znam koga sve da intervenira protiv institucionalnih ulagača najčešće su ljudi koji rade po nalogu baš tih institucionanih ulagača da bi im osigurali da se natrpaju jeftinim dionicama.

New Report

Close