Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Počeo potop na IMZV. Tko zna jesu ovi što su kupovali prije dan-dva na 950 kn uspjeli zbrisati van ili očekuju čudo i povratak na 900 kn [smiley8]

Ignore: KressoM, delux


Počeo potop na IMZV. Tko zna jesu ovi što su kupovali prije dan-dva na
950 kn uspjeli zbrisati van ili očekuju čudo i povratak na 900 kn
[smiley8]

Nisam bas u detalje pratio ovu dionicu ali me zanima glavni razlog ovako naglog pada, pa ako bi netko od upucenijih kolega malo pojasnio stvar? Osim ako nije balon efekt u pitanju, onda je stvar poprilicno jasna

Pozz,
T.

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

dali ja to dobro vidim ili je prva prodaja na LRH 7500 HK[smiley2] ljepo je vidit pa makar i na kratko[smiley1]

two bad....milosh dead

IMZV došao do blokade.


Počeo potop na IMZV. Tko zna jesu ovi što su kupovali prije dan-dva na 950 kn uspjeli zbrisati van ili očekuju čudo i povratak na 900 kn [smiley8]

Bilo je to zbog ” kuloarskih priča “.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

molim komentar na ernt…

Lovac u mutnom


IMZV došao do blokade.

napustio kucilo imzv…[smiley11]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


molim komentar na ernt…

Ide dividenda od 10% na vrijednost dionice. Neviđeno u Hrvata. Mogao bi Adris tako.[smiley1]

S kojim je datumom presjek za dividendu na ERNT, ako se zna?


avax10: ” Počeo potop na IMZV. Tko zna jesu ovi što su kupovali prije dan-dva na 950 kn uspjeli zbrisati van ili očekuju čudo i povratak na 900 kn [smiley8] ” Bilo je to zbog ” kuloarskih priča “.

bilo ga je puno ljepše gledati dok je onako divljao prema gore [smiley6] ,ali sve je to dio igre


Ide dividenda od 10% na vrijednost dionice. Neviđeno u Hrvata. Mogao bi Adris tako.[smiley1]

Bilo je i vrijeme da ERNT dodje na svoje realne razine, kada sam prije godinu dana govorio da su ERNT na 1900 i ADRS na 310 najpodcjenjenije dionice na trzistu mnogi su mi se smijali… ne ocekujem da ce i Vlahovic donijeti slicnu odluku o isplati ovako izdasne dividende, ali cinjenica je da to rade duhanski proizvodjaci svugdje u svijetu… a ne valja zaboraviti niti da ADRS ima milijardu kuna na racunu… a s investicijama, vecim, su vise manje zavrsili

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

kaj bu stvarno dividenda od 10%?[smiley7]

New Report

Close