Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ok je kad Petrov da svoje viđenje nečeg, a nije ok kad prepiše stanje na US burzama tog dana samo s jednog stranog portala i to ne usporedi s ostalim portalima već dobijete krivu sliku.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


danas bi po svim predviđanjima a i po navadi trebalo ići dolje
-vikend je
-amreri su išli gore znači mi dolje
-europa je išla gore znači mi dolje,
-azija ide gore dolje znači mi opet dolje,
-nafta ide dolje i mi idemo znači dolje,
-dolar ide gore što upućuje da mi idemo dolje
-jedino je problem sa zanzibarom, kod njih se jučer nije otvorila burza a i danas kreću kad mi zatvorimo, to ebe naše kokoši!
[lol]

Da, ovo je već postalo smiješno, mi na dobre vjesti reagiramo stagnacijom a na loše totalnim potopom. Sudeći po nalozima opet smo na +,- 0.nešto

Mislim da bi nam bilo bolje da povučemo svoje pare sa ZSE i trgujemo u njujorku. E neću zainat, zaboravite da sam ovo napisao. Oni koji ovo sve štelaju baš to i žele, ošišat ovce i potjerat ih. Al doće vrijeme kada će oni iz svoga interesa, a ne našega ili fundamenata, potjerati ovo sve gore. Do tada, držte se, burzovni padovi i usponi svugdje služe da opljačkaju nestrpljive i naivne a obogate one koji s njima upravljaju. Samo kod nas to ipak poprima drastične razmjere, a već je postalo malo preočito [angry]

vežite se, provjerite padobran i pazite kada ćete iskočiti i kako!

dan je pametniji od noći


Gospon Tomica je poznati povjesničar, tako da o članku ne bih dalje.


Meni je Petrov sasvim Ok !
Da sam ga ozbiljnije doživljavao u 01 mj. og., ne bi popušio tolike novce na LKPC, nego bi sada sa smješkom promatrao ovu situaciju u svijetu i našem TK !
[/quote]

Tomica je prva liga.
Iskren je i realan, i zbog toga je popušio posao u Hanfi.
Najbolji burzovni novinar i analitičar u Hrvatskoj. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


Ok je kad Petrov da svoje viđenje nečeg, a nije ok kad prepiše stanje na US burzama tog dana samo s jednog stranog portala i to ne usporedi s ostalim portalima već dobijete krivu sliku.

Slažem se, pogotovo sa ovim podebljanim!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

i ja ću pa makar glasovao za canjugu

dan je pametniji od noći


Kada smo več kod kladionice, kladim se da nečemo otvoriti sa više od 7 mil. kn.!

2.197.775,23 kn prometa na otvaranju!

Slabo bi ja prošao na kladionici, ali zato u dionicama znam što valja:DLKV-R-A 520,00kn, promjena 0,08 %, kol.454 kom, 236.055,00kn prometa [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=57790

Evo, kaže Novoselac da smo imbecili. Hvala Dinkec, kad si ti to reka sigurno je istina [cool]

Da ponovim post od jučer.
Stagnacija, mali rast.
Formiranje flata. Propustili EL Grande odbijanac.
3 milje u 10 minuta.

Ipak ne idemo dole kako masa priželjkuje


http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=58339

ne mogu vjerovati,pa jel to kod nas,pa mi se spremamo u Europu,ma nemoguće,da oni to misliš tako,ma dajte molim vas,lijepa naša a tako ružne stvari,nije mi jasno,nemoguće [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [pray] bože čuvaj zse, a ti Ante kao ne znaš ?[tongue]


Ok je kad Petrov da svoje viđenje nečeg, a nije ok kad prepiše stanje na US burzama tog dana samo s jednog stranog portala i to ne usporedi s ostalim portalima već dobijete krivu sliku.


pa zar ti je teško provjerit stanje sam i onda ti Petrov ne može zamagljivati "horizont"…ne vjerujem da objavljuje lažne,"frizirane" rezultate jer se ne bi uspio održat na poziciji di je…uostalom već bi se javili kolege sa kritikama i konkretnim podatcima, a ja mu vjerujem i neću ih provjeravat, pogotovu jer jepodatke objavio poslovni.

New Report

Close