Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sutra je ključan dan za nas ako ne bude prometa, sljedeći tjedan smo u banani. Danas kad su Ameri otvorili u zeleno nekako sam imao osjećaj da mi tonemo. Na svjetskim tržištima se mora dogoditi akumulacija profita i par crvenih dana. Imam osjećaj da se to kod nas čeka, da je to okidač da krenemo doli još 20-ak%. Nadam se da se varam ali prodavači su nervozni.

Samo koliko je danas bilo skrivenih naloga na prodaji, Atlantska, Dioki, Luka Ploče što sam pratio, a kad sam god naletio na skriveni nisam se dobro proveo.

Sada ne treba gledati Europu i Ameriku nego isključivo naše okruženje, kud naša braća tamo i mi.
Sjetite se samo korekcije u prvoj polovici travnja.


kolega tada se ugasio BF, Dinkecu je sve bilo precenjeno, Bush je napravil guzvu gradu i ini problemi su nas mucili.
eh da bilo je pretezito oblacno a najmanje vazno likovi cekali na kupnji pa 15.04 iz minusa u plus ali tada nam neke firme nisu toliko vredile a groby je bil 1000 bodova visi.
[/quote]
a Korade ..lov na njega tih dana si zaboravio…i dramatične vijesti sa zagorskih bregov

Banke su propale (down), pa su ih sanirali (upić), pa sad otkrivaju koliko su zapravo propale …. ovo će biti potop takav da će potop kad je bila Noina arka izgledati ko mlaka vode,….

http://www.poslovni.hr/97128.aspx

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

danas bi po svim predviđanjima a i po navadi trebalo ići dolje
-vikend je
-amreri su išli gore znači mi dolje
-europa je išla gore znači mi dolje,
-azija ide gore dolje znači mi opet dolje,
-nafta ide dolje i mi idemo znači dolje,
-dolar ide gore što upućuje da mi idemo dolje
-jedino je problem sa zanzibarom, kod njih se jučer nije otvorila burza a i danas kreću kad mi zatvorimo, to ebe naše kokoši!
[lol]

dan je pametniji od noći


Zna li netko za koliko su pale ili koliko su vrijedile dionce na najnižoj razini za vrijeme krize 1929-1933 u odnosu na najvišu cijenu prije te krize?

70-80 %

Evo ovaj tjedan smo vidjeli kako tehnička radi u Americi i drugim zemljama, ona ne postoji, već vijesti kreiraju TA, uvjetuju se padovi i rastovi po odlukama i događanjima u gospodarstvima, dok na ovoj temi 99 posto se piše o padovima……..
Razmislite ako je osoba destruktivna, koga će ona motivirati da ulaže, još će i neke demotivirati i napraviti će ono što je najgore, inicirati će strah, a strah kada se počne množiti množi se do kritične mase, kada se desi maksimalna akumulacija, dešava se preokret……….. A mnogima bude kasno da reagiraju jer su osobe koje su inicirale strah napravile što su trebale i zato 90 posto ljudi ne zarađuje na burzi a 10 posto ostvaruje extra zaradu………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Evo ovaj tjedan smo vidjeli kako tehnička radi u Americi i drugim zemljama, ona ne postoji, već vijesti kreiraju TA, uvjetuju se padovi i rastovi po odlukama i događanjima u gospodarstvima, dok na ovoj temi 99 posto se piše o padovima……..
Razmislite ako je osoba destruktivna, koga će ona motivirati da ulaže, još će i neke demotivirati i napraviti će ono što je najgore, inicirati će strah, a strah kada se počne množiti množi se do kritične mase, kada se desi maksimalna akumulacija, dešava se preokret……….. A mnogima bude kasno da reagiraju jer su osobe koje su inicirale strah napravile što su trebale i zato 90 posto ljudi ne zarađuje na burzi a 10 posto ostvaruje extra zaradu………

nikakav problem,samo treba biti među ovih 10% ako ikako možeš [thumbsup]

DANAS JE SVJETSKI DAN ŠTEDNJE dečki zato pamet u glavu


Zna li netko za koliko su pale ili koliko su vrijedile dionce na najnižoj razini za vrijeme krize 1929-1933 u odnosu na najvišu cijenu prije te krize?

Nisu vrijedile gotovo ništa u jednom trenutku a evo ti graf u prilogu ako ne vjeruješ

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Idemo kolege malo optimizma danas


nema greške. danas padamo jer azija je gadno pala, a europa je pola-pola.
ako ništa drugo barem imamo alibi za pad jer azija je jako crvena, pa što bi kod nas bilo bolje.
A i futuresi su crveni. za danas barem postoji alibi pada :):):)

Da bog ti pao na ženu…ali se ne slažem sa komentarom jer nismo baš revnosno pratili aziju a ni europu jedino mislim da smo najbliži bili amerima… pesimizam je opaka stvar..!

Opet stvarate paniku ,stvarno bi se institucije morale pozabaviti sa nekim Nickovima na ovom forumu.


Opet stvarate paniku ,stvarno bi se institucije morale pozabaviti sa nekim Nickovima na ovom forumu.

Jel to iste one institucije koje rješavaju probleme po Zagrebu u zadnja 2 tjedna? [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close