Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


9,180.69 +189.73 +2.11%
jel ovi ameri imaju recesiju ili su ipak odustali?
mi jos nismo od nase ali mogli bi ubrzo

Počeli su mali prometi. Manji od 50 milja kuna.
Neće biti velikih odbijanaca prema gore, to sam siguran.
Možda lagani rast, do slijedeće negativne vijesti.

A što se amera tiče, sve je to režirano.
Oni ti sigurno nisu odustali od recesije, već ih pere tiha faza.

Spominjete onoga iz auta da je FM?
Ma nisam siguran? Pa na TV govore da je neki problematični tip.
U svakom slučaju život u ZG vrijedi jako malo.Danas nije dobro se nekome zamjeriti.

Nama će trebati do Nove Godine svaki dan rast kao danas, da stignemo ono što su Ameri, Njemci i Japanci učinili u vlastitom uzletu indeksa u svega 3 dana. Jel moguće da smo mi u recesiji a da su se oni izvukli u par dana ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Spominjete onoga iz auta da je FM?

…to je Luki007 izvalio…
…toliko o tome koliko ga treba ozbiljno shvatiti…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Počeli su mali prometi. Manji od 50 milja kuna.
Neće biti velikih odbijanaca prema gore, to sam siguran.
Možda lagani rast, do slijedeće negativne vijesti.

A što se amera tiče, sve je to režirano.
Oni ti sigurno nisu odustali od recesije, već ih pere tiha faza.

Da, 50 milja prometa … a količina dionica se ne broji?
ATPL-7.499
DLKV-1.445
IGH-1.289
LKPC-391
DDJH-1.823
HT-71.467
itd…

Prije nekih mjesec dana, tih "malih" 50 milja prometa bi bilo bar duplo!
Stavio sam ti današnje količine pa si računaj, npr. ATPL-2000kn, DLKV 800kn, LKPC-2800kn…

A što se amera tiče, na njih se baš i ne obaziremo, oni očito više nisu "trendy" na Hr. TK, osim možda kada padnu 10%,

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Spominjete onoga iz auta da je FM?
Ma nisam siguran? Pa na TV govore da je neki problematični tip.
U svakom slučaju život u ZG vrijedi jako malo.Danas nije dobro se nekome zamjeriti.

Ne spominji ovakve stvari na forumu osim ako ne želiš da ninđe dođu po tebe.
Malo se igraš previše. [wink]

Krajnje je vrijeme da se prestane sa defetističkom intonacijom, tipa "ruši se grobi na 1800 pa na 1600".
Dioničari HOLD, oni u cashu imaju povijesnu priliku ulaska na smiješno niskim razinama. Tko je neodlučan u odabiru, još uvijek ima solidnu opciju, u HT-u. Samo postepeni ulaz, bez srljanja


Krajnje je vrijeme da se prestane sa defetističkom intonacijom, tipa "ruši se grobi na 1800 pa na 1600".
Dioničari HOLD, oni u cashu imaju povijesnu priliku ulaska na smiješno niskim razinama. Tko je neodlučan u odabiru, još uvijek ima solidnu opciju, u HT-u. Samo postepeni ulaz, bez srljanja

Dok fondovi imaju povijesnu priliku izlaska, na ovim smiješnim cijenama.
ZAšto onda izlaze, ako je smiješna cijena?
Nitko mi ne zna odgovoriti. Znam.

Biti će još prilika vjeruj mi. Tržište je previše podložno oscilacijama.
Bear market je još debelo s nama.
To je moje mišljenje.

bitno da su zadnjih par dana zaboravili i spomenuti burzu,ali kad je padalo svaki dan, velika kriza na burzama,crobex pao,strmoglavio se,potop na burzi,kriza zahvatila cijeli svijet i okolicu,recesija, najniže razine gospodarstva od ’29, rasprodaja dionica u SAD,DJI potonuo,nema nam spasa,itd,itd, šprajcaju li šprajcaju

Zna li netko za koliko su pale ili koliko su vrijedile dionce na najnižoj razini za vrijeme krize 1929-1933 u odnosu na najvišu cijenu prije te krize?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Samo koliko je danas bilo skrivenih naloga na prodaji, Atlantska, Dioki, Luka Ploče što sam pratio, a kad sam god naletio na skriveni nisam se dobro proveo.

Veliš bio si j….. stranka, a?
[wink]
[/quote]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Zadnji LKPC 2450 kn

New Report

Close