Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Na kojim vijestima si čuo da je FM? Nigdje nisu spomenuli da je FM. [angry]
[/quote]
Dobro kazes… ali eto bar se nadamo [pray]

[lol]

Stevo je krivac, krampom razbio staklo i onda ga po glavi tom istom krampom
[/quote]

mislim da to nije od krampa udarac
drukčije bi se razletila stakla
meni se čini da je tip sam sebi presudio, nažalost

ja imam alibi, cijeli dan sam za kompom a i ne mogu izaci iz dvorista jer imam policijski nadzor (pored mene živi čuvana osoba)

Postanite Eu-robovi



TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Na kojim vijestima si čuo da je FM? Nigdje nisu spomenuli da je FM. [angry]
[/quote]

[angry]
luki007?
jel to istina?

i zasto je minibar isao po pusku?
[huh]

da mozda minibar nije nas bledoliki osvetnik?
[rolleyes]




TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Na kojim vijestima si čuo da je FM? Nigdje nisu spomenuli da je FM. [angry]
[/quote]
Dobro kazes… ali eto bar se nadamo [pray]
[/quote]

ajmo svi zajedno.
pozovite valentina da vodi molitvu!
[pray] [pray] [pray]


Tablice Landrovera ZG-4809-DU, vidjelo se sad na vijestima, ali nitko nije rekao o kome se radi.

http://www.jutarnji.hr/galerija?galleryId=211

vec je vreme da bude zastupnik iz financijskog inzinjeringa

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

pozovite valentina da vodi molitvu!
[pray] [pray] [pray]
[/quote]

ja mislim da je vrijeme da se javi sada nadbiskup s nekom riječi utjehe i da priopci da smo svi isti pred B-gom i da ce nam suditi za sve nase zle čini i dobra djela
ovo su teška vremena ako se počelo ubijati zbog dijonica

nemojte se sprdati gospodo

Postanite Eu-robovi

iz indexa.hr

"Saznajemo da se radi o muškarcu srednje dobi od prije poznatom policiji. Kako neslužbeno doznajemo radi se o A. Č. profesionalnom vojniku koji je nečasno otpušten iz vojske nakon što je optužen za silovanje."

(najslabija karika nije FM)

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


iz indexa.hr

"Saznajemo da se radi o muškarcu srednje dobi od prije poznatom policiji. Kako neslužbeno doznajemo radi se o A. Č. profesionalnom vojniku koji je nečasno otpušten iz vojske nakon što je optužen za silovanje."

(najslabija karika nije FM)


ali mozemo se za unuduce nadati

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Jedan , po meni jako razuman komentar od forumasa Smarta sa susjednog foruma .

Čini mi se da je u ovom trenutku najbitnije povjerenje ulagača, a mislim da trenutno u nas toga i nema baš!? I sami smo svjedoci što su ulagači, pogotovo dugoročni, prošli u proteklih godinu dana na našem marketu. To je glavni problem preokreta tržišta, nema uplata novca koji je povučen sa burze i iz fondova. Možda će ga biti u narednom periodu, ali se nadam da će fond menadžeri kao i sami ulagači ovaj put sa njim biti oprezniji. Nikome ne služi ono pumpanje tržišta kao što je bilo 2007.g., svi smo svjedoci kako je to završilo. Bitno je da naše firme u 2008.g. rade odlično, većina puno bolje nego 2007.g. i nadam se da će se taj trend nastaviti i u 2009.g. Treba investirati jer u protivnom nema oporavka tržišta, a svatko neka odluči sa kojom količinom novca će ući i u kojem vremenskom periodu. Ja smatram da su prilike tu i da ih treba iskoristiti, nitko se nije nadao ovako jeftinoj kupnji i da nam je netko pričao ovo, nebi mu vjerovali. Siguran sam da će oni koji sada investiraju debelo zaraditi u slijedeće 2-3 godine. Zato iskoristite priliku, ali nemojte srljati. Moja preporuka je kupi, bez obzira što sam u kešu. Ja čekam svoju priliku na svakoj dionici posebno, nadam se da ćete i vi dočekati svoju!

najvrednije stvari u životu su besplatne

Svi se ponadali [lol] stvarno smo pukli lagano


Jedan , po meni jako razuman komentar od forumasa Smarta sa susjednog foruma .

Čini mi se da je u ovom trenutku najbitnije povjerenje ulagača, a mislim da trenutno u nas toga i nema baš!? I sami smo svjedoci što su ulagači, pogotovo dugoročni, prošli u proteklih godinu dana na našem marketu. To je glavni problem preokreta tržišta, nema uplata novca koji je povučen sa burze i iz fondova. Možda će ga biti u narednom periodu, ali se nadam da će fond menadžeri kao i sami ulagači ovaj put sa njim biti oprezniji. Nikome ne služi ono pumpanje tržišta kao što je bilo 2007.g., svi smo svjedoci kako je to završilo. Bitno je da naše firme u 2008.g. rade odlično, većina puno bolje nego 2007.g. i nadam se da će se taj trend nastaviti i u 2009.g. Treba investirati jer u protivnom nema oporavka tržišta, a svatko neka odluči sa kojom količinom novca će ući i u kojem vremenskom periodu. Ja smatram da su prilike tu i da ih treba iskoristiti, nitko se nije nadao ovako jeftinoj kupnji i da nam je netko pričao ovo, nebi mu vjerovali. Siguran sam da će oni koji sada investiraju debelo zaraditi u slijedeće 2-3 godine. Zato iskoristite priliku, ali nemojte srljati. Moja preporuka je kupi, bez obzira što sam u kešu. Ja čekam svoju priliku na svakoj dionici posebno, nadam se da ćete i vi dočekati svoju!

Nevera, ne prekidaj! Vidiš da likujemo…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Nije da drukam ali nekako mi se cini da je kod nas doslo do one toliko opjevane, u svim knjigama, situacije u kojima je sve zamrlo, ulagaca nema a nema ni onih koji prodaju posto-poto. U svijetu se dionice nakon unaprijed uracunatog pada svih ekonomskih pokazatelja oporavljaju jer su banke napumpane kesom i kao i u svakoj krizi predvode prvi val podizanja trzista. Nakon toga ce lagano krenut povlacenje novca iz zlata, obveznica i stednje(primjetite kako se banke reklamama i prisiljavanjem drzava da jamce za depozite gradjana ustvari pune s jeftinim novcem kojim ce, opet, zavrtit burzu) i mali ce se ulagac poceti lagano vracati, naravno nakon sto prodje inicijalno podizanje. Kod nas ce se to, po mom misljenju, dogoditi malo kasnije jer banke, a i njihovi OMF, su u stranom vlasnistvu i sa svojim sredstvima kupuju obveznice i druge fin. instrumente kako bi svojim pravim vlasnicima omogucili kes, preko drzave, da prve krenu u pobiranje vrhnja od ovog ciklusa oporavka od krize. Mi? Mi mozemo samo, ako se ima m…, oprezno ulaziti nazad dok je sve nisko pa ako je preostao jos koji val pada prije konacnog rasta ostaviti nesto kesa za dokup.

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close