Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

auuuuuuuuuuu panike medu FM-a


TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Ti to stvarno?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

mafiji se zameril, nije grobex pustio na obecanih 1500
tak ce uskoro biti ako ne digne na 3500 ili dogovorenu miljenicu za 100%

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Ako je to istina mislim da nas čeka brzi oporavak tržišta … [lol]


TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Nisam još provjerio info al kaj je tu čudno nakon ovakvih teških milijona ispušenih…

Nisam da se ubijaju ljudi ,ali ovo šta su nam napravili razni tkz menađeri je za svaku osudu.



TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

Ako je to istina mislim da nas čeka brzi oporavak tržišta … [lol]
[/quote]

ima li negdje neki link ili vijest?
dajte nesto!
brzo!!!
manager kojeg fonda?

Odakle mu LAND ROVER zaradio pošteno ?

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Čitam danas da će čak dizati umirovljene policajce i specijalce u neki rezervni sastav navodno.Steže se štrik oko vrata pojedincima



TIP U BIJELOM LAND ROVERU JE NEKI FOND MENAGER, UPRAVO JAVILI NA TV, NEVJEROJATNO !!!

nemoj se zaj………………. svi ćemo na istragu, da nije budala slučajno rušio sa svojima, a kupovao fondu,sj…….ao pinove??
[/quote]

tja… slobodno neka nas pozovu mi se nemamo cega bojat a valjda ce i cijenjene FM-e pozvat… pa neka im oni objasne neke stvari… npr kako oni voze prestizne aute, di kupuju i od koga kokain, kome placaju za skupe prostitutke sve je to isto kolo a narod gubi svoju ustedevinu… uostalom neka im objasne je li to bas slucajnost sta je Crobex danas krenija iz crvenog u zeleno bas nakon ovog dogadaja… i neka kazu da li ih je strah… vjerovatno je… hehhehe… mozda se pitaju da li sam sljedeci… momci moji sta ste skuhali sada kusajte… i slatko spavajte i ne zaboravite ipak pare nisu sve na svijetu jer kao sta vidite nama odnesete pare a neko drugi vama glave… posteno nije mi vas zao niti malo

Tablice Landrovera ZG-4809-DU, vidjelo se sad na vijestima, ali nitko nije rekao o kome se radi.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Odakle mu LAND ROVER zaradio pošteno ?

Land Rover je kupljen na Leasing

New Report

Close