Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekako mi se čini da je došlo vrijeme preuzimanja kompanija. Cijene su nisko, šta čekaju preuzimači, sada ili nikada!?

Brine me to kako nitko ne kupuje na ovim cijenama

Kupujte dionice dugoročno, evo kako to izgleda u americi od 1955. g.

Ovo je zadnji pokušaj stvaranja panike,stara prokušana taktika suzdržavaj se na kupnji, po mogućnosti prodavaj nisko u malim količinama

strpljen..spašen Time is on my side

Pusti ti Ameriku ,mi se samo ravnamo po njoj kad padaju a kad rastu mi opet padamo.Da se ravnamo po njima već bi bili na 3300 bodova

Pa ako je bas za sudit po prometu izgleda da ih je malo spremno na prodaju… sta li ce sad FM pocet… mozda prodavat jedni drugima ispod cijene… a sve je moguce… ali ja da sam na njihovom mistu ne bi vec sad mirno spava… svakakvi danas ludaci setaju ulicama… hehehheh


Pusti ti Ameriku ,mi se samo ravnamo po njoj kad padaju a kad rastu mi opet padamo.Da se ravnamo po njima već bi bili na 3300 bodova

dakako da je tako, jer ovo direktno naši vrli burzovni mafijaši u suradnji s vlasti rasprodaju nacionalno blago strancima (fondovima i dr).
ali zađaba je o tome više i pisati kad kod nas više nego ikada vrijdei ona turska" kadija te sudi kadija te tuži"

dan je pametniji od noći



Pusti ti Ameriku ,mi se samo ravnamo po njoj kad padaju a kad rastu mi opet padamo.Da se ravnamo po njima već bi bili na 3300 bodova

dakako da je tako, jer ovo direktno naši vrli burzovni mafijaši u suradnji s vlasti rasprodaju nacionalno blago strancima (fondovima i dr).
ali zađaba je o tome više i pisati kad kod nas više nego ikada vrijdei ona turska" kadija te sudi kadija te tuži"
[/quote]

Istina, sami smo sebi već dosadni s tom spikom, a nemremo si pomoć

strpljen..spašen Time is on my side

Evo još jedan ubijen u ZG u bjelom ROVERU da nije neke menađer

Instituc. promet 959.500,00

evo nam napokon i fondova po bidu vjerovatno

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Treba djelovati.Samo kako, pitanje je sad..a možemo i kukati dovjeka

Spremni???
3
2
1
Krećemo

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close