Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Riječ je o klasičnim monopolizmu. Ako si jedini koji možeš diktirati uvjete na tržištu, tada ćeš to iskoristiti u svoju korist – umjetno srušiti crobex i kupovati hrv firme za siću. U americi je to malo teže izvesti

i zašto mali dioničari bježe, jer je tako kako si napisao

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

amo svak po 2 kn pa da skupimo za vijenac kojeg cemo poloziti uz zvukove vojnog orkestra na ulaznim vratima zagrebacke burze [lol]

zasto vojna glazba?

pa zato dok je grobex bio ziv vrsio je diktaturu nad napacenim pucanstvom [lol]

Bez brige, sad kad se nakupilo bude se Dinkec za par minuta istresao po bidu, ostao je bez CaSH-R-A i nemre niš kupovati dok to ne napravi [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!





@prinos

bit ce tebi zelenjave kad ti Arnicom zapapri s jos jednim opakim iskrcavanjem na IGHu…

koliko se sjecam zadnji put je netko rekao da se jako naljutio na nekaj
i onda je navodno raspalio po bidu 69 komada u jednom cugu…

[huh]


Dobar si nema šta ,sigurno radiš u Pbz-u
[/quote]

Sigurno je u PBZ-u nekidan reče da će sve rasprodati, a čujem da je PBZ jeftino rasprodao udjele :
PBZ izašao iz vlasničke strukture Intese Sanpaolo BiH [tongue]

[/quote]

ja prodo Ledo!

kaki ti je to sanpoolo?
nema take dionice na burzi?
di ga nadje?
[huh]

Najljepše od svega. Energetski sektor raste ko gljiva vani, a naš DLKV- ko da roni po Jadranu. Ina je otišla u rudare …

zlikovac

kak ne kuiš za inu da je ona sad u pozicija da jos mora odraditi pad crobija jer se nije povinovala
zadnjih par danas sve od kad smo ju poklonili madjaronima ona se mora jos vratiti
pa nije u redu da sve pada a da ina stoji il jos gore raste
kako bi se osjecali druge dijojnice
budimo milosrdni

čekam novoselca da se jos koji dan pojavi na telki i fino nas nasmije, pače ja bi mu dao neku emisiju u udarnnom terminu na croatia dalekovidnici jer čovjek zaista nema granice u zabavaljanju (pogotovo kad vidim one njegove male lijepe okice)

Postanite Eu-robovi


amo svak po 2 kn pa da skupimo za vijenac kojeg cemo poloziti uz zvukove vojnog orkestra na ulaznim vratima zagrebacke burze [lol]

zasto vojna glazba?

pa zato dok je grobex bio ziv vrsio je diktaturu nad napacenim pucanstvom [lol]

dobrovoljno se javljam u streljački vod…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



amo svak po 2 kn pa da skupimo za vijenac kojeg cemo poloziti uz zvukove vojnog orkestra na ulaznim vratima zagrebacke burze [lol]

zasto vojna glazba?

pa zato dok je grobex bio ziv vrsio je diktaturu nad napacenim pucanstvom [lol]

dobrovoljno se javljam u streljački vod…
[wink]
[/quote]

Koga ćemo streljati da se i ja javim? [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.




amo svak po 2 kn pa da skupimo za vijenac kojeg cemo poloziti uz zvukove vojnog orkestra na ulaznim vratima zagrebacke burze [lol]

zasto vojna glazba?

pa zato dok je grobex bio ziv vrsio je diktaturu nad napacenim pucanstvom [lol]

dobrovoljno se javljam u streljački vod…
[wink]
[/quote]

Koga ćemo streljati da se i ja javim? [lol]
[/quote]

Kaj je bitno?! [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Mi ionako imamo odlične rezultate, a jeftina nafta zahuktaće dodatno privredu, pa do nove godine imamo fantastična izviješća o poslovanju našeg realnog sektora.

Ni oni preko bare nisu loši, čak su puno bolji nego što su minimalno očekivali.

Žao mi je ovih naših glavonja, kada reflektori padnu na njih, a ne na jučerašnja uhićenja [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Iskreno nisam očekivao ovo danas .Sada sam jako zabrinut


Iskreno nisam očekivao ovo danas .Sada sam jako zabrinut

Bez brige, mali kako se danas čini, ne rasprodaju više ni lipu niže od ovoga i za 30 dana će im se sve kupljeno pozlatiti [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

New Report

Close