Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@prinos

bit ce tebi zelenjave kad ti Arnicom zapapri s jos jednim opakim iskrcavanjem na IGHu…

koliko se sjecam zadnji put je netko rekao da se jako naljutio na nekaj
i onda je navodno raspalio po bidu 69 komada u jednom cugu…

[huh]

jedna dobra uzrečica za sve nas
— udri brigu na veselje—

Kaj mi smo u ponedjeljak odustali od praćenja Amera i Njemaca ?

DAX(XETRA: ^GDAXI)
Index Value: 5,008.09
Trade Time: 6:37AM ET
Change: 199.40 ( + 4.15%)
Prev Close: 4,808.69
Open: 4,894.14
Day’s Range: 4869.12 – 5011.65
52wk Range: 4,014.60 – 8,117.79

Ipak, ovih će se dana u javnosti intenzivno pričati o ovome, neki su se mediji ipak otrgli kontroli

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Po svemu sudeći našmiinkaće danas crobeks na 0,1 – 0,2 u plusu, tek tolko da završi u plusu…..
Da toj omfovskoj g.madi nemože niko ništa pa to mi stvarno nije jasno…..
Po svemu sudeći kako stvari sada izgledaju čeka nas 1,2 tjedna cmrljenja i pada na malim prometima a onda opet u 1,2 dana brutalno rušenje krobexa na razine 1600-1800…..gadi mi se sve ovo…..

[bye]

Mišljenja sam da nije, niti će biti nikakvog rušenja Crobia od strane nikoga, jednostavno Crobi ide sam od sebe na te razine!
Tako bi mogli svaki dan imenovati nekoga od kolega da bude dežurni na taj dan i fino preuzme ulogu spasitelja Crobia na taj isti dan, da, fino sa svojom lovom!!!


Evo gledam ameri opet u plusu, ako se održe, a nadam se da hoće, sutra bi trebao biti rast u eu, ali kod nas? Ako kod nas ne bude rast, to je jasna poruka svim malim dioničarima da se nemaju po čemu orjentirati, niti po amerima, niti po eu, niti po aziji, a fundamente već odavno nitko ne benda ili ne daj bože kvartalne rezultate kompanija. To znači da su bogovi na ZSE mirovinci i bit će kako oni kažu, a posljedica toga je da se ne može trejdati, nego žele izazvati rezignaciju kod malih dioničara i odustajanje tj. prodaju svojih dionica. Po mom mišljenju to im je i cilj, a nakon toga će potegnut naglo tržište prema gore, tako da onaj koji se iskrcao će morati kupovati na +10% sadašnjih vrijednosti, ako i onda, jer s pravom može pomisliti da je to samo jedan običan bull run. Naravno, ovo je samo moje mišljenje, a mislim da ćemo već sutra biti pametniji.

[bye]

Surround all arround when it hits the ground

…Ina nas vuće na dno…a HT nas održava na površini…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


…Ina nas vuće na dno…a HT nas održava na površini…

Ja mislim suprotno. HT nas vuče u ambis jer novci dobiveni prodajom HT-a se uglavnom ne vraćaju na burzu.




Neki fond se očigledno igra na kupnji iNGR, tisučice se stalno izmjenjuju..

To je ono što sam jučer konkretno govorio , posebno o INGR-i. Očigledno su se neke kolege uplašile pa dogovorile da se stave na Bidu vidljive ponude. Ne više u blok transakcijama. Dakle gospodo tako se štiti cijena dionice. Samo vidim da me vuku na nos na drugim dionicama. Postavljam pitanje ko se igra sad s DLKV-

[/quote]

Ja!
Samo…samo loše sam procjenio,očekivao sam da če intezivnije reagirati, pa da polupim koliko se može na oko 500kn, ali kako za sada stvari stoje – ništa od toga, sada moram na rezervnu opciju, da bar pokrijem proviziju.
[/quote]

HA HA AAHHA BAŠ SI ME NASMIJAO. Bar malo smjeha.

zlikovac



@prinos

bit ce tebi zelenjave kad ti Arnicom zapapri s jos jednim opakim iskrcavanjem na IGHu…

koliko se sjecam zadnji put je netko rekao da se jako naljutio na nekaj
i onda je navodno raspalio po bidu 69 komada u jednom cugu…

[huh]


Dobar si nema šta ,sigurno radiš u Pbz-u

niti jedne transkcije skoro pola sata ???????? [undecid]

di suuuuu??? nema nikoga na crobexu???? [undecid]
mozda kupuju cvice za grobex jer su svisveti prekosutra [proud]

Evo skalper je počeo djelovati (doktori operiraju). Režu crobex od 0,1 % u minusu do 0,25 % u plusu. Svaka čast na preciznosti. Samo kolko vidim pogriješili su pacijenta !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

New Report

Close