Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gospodo dosta mi je trokuta ,zastavica,plamena-ode Gollum u prirodu.
tumačenja Vlada, Lovca, i još nekolicine stoje(vidi str.1286,dno, teh. an.)


ajd nek mi netko objasni trgovanje na lkpc danas (očito meni fali daska u glavi kad to ne kopčam)
hvala

Posluju dobro pa ju treba zabit ispod tisuću i onda ju napucat na 10 000 u par godina.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Neki fond se očigledno igra na kupnji iNGR, tisučice se stalno izmjenjuju..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Neki fond se očigledno igra na kupnji iNGR, tisučice se stalno izmjenjuju..

Moglo bi se reć da se tisućice redaju u lajnama..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ovdje upišite svoj komentar…Promet: 6.064.208,21 HRK
Izgleda da su se fondovi uvrijedili na članak koji je objavljen danas u Lideru pa su se dogovorili da nam pokažu da bez njih smo još gori.
Hrvatska – pravna država. Ni država, ni pravna.
Najbolji posao na svijetu imaju naši menađeri.
Ne odgovaraju nikome. Nitko ih ne kontrolira. Rade sa tuđim novcem za koji ne odgovaraju. Plaćaju se iz tuđeg novca koji im redovito svaki mjesec stiže. Mogu otkupljivat dionice od rodbine i poznanika tuđim novcem bez odgovornosti. Mogu zajebavat u zdrav mozak sve male dioničare u ovoj banana republici. Oni su bogovi, a mi bolje da šutimo jer bi mogli i batine popušit osim novca, u ovoj pravnoj državi.

Ja bih ipak bio sretniji i spokojniji kada bi imali maleni rast, ali sa većom likvidnošću…. Očito još nije vrijeme za tako nešto… [pray]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

zasto se vi cudite danasnjem danu?
jucer je baron objasnio zasto cemo danas dole.
sve je jasno.

Ovo je bilo pravo liparenje na INGRI (podsjećam da je to nekadašnja vrijednost od 18298 kn) 🙂

BID: 121,98 2,000 komada a na ASK: 121,99 125 komada 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Neki fond se očigledno igra na kupnji iNGR, tisučice se stalno izmjenjuju..

Moglo bi se reć da se tisućice redaju u lajnama..
[/quote]

kak to mislis?
kakve lajne?
stoje u lajni i cekaju da kupe dionicu ili nesto drugo?

ha? kaj? [huh]

ops…evo nas u crvenom… 🙂

Mislim da ce nasih par vrlih fondova mrcvraiti burzu jos neko vrijeme.
Dokle god se ne vrate stranci koji ne daytradaju kao balavci sa spekulama ispred zgrade.
Onda ce tek vladavina nove elite Zagrebacke burze prestati.
Do tada se ne nadajte promjeni jer njihovi ciljevi drugaciji i vremenski rokovi su daleko daleko duzi od vasih i dokle god imaju takve poluge koristit ce ih. Jedino nas moze po meni oporaviti mogucnost znacajnog dobitka emerging market-a diljem svijet koji ce nadvladati strah i prezir od rizika, koji je trenutno prevladavajuci.
Stvarno se covjek pita gdje je regulator bio i je, pa vide i ljudi koji nemaju cak niti polozeni brokerski ispit da ima hrpa manipulacija na trzisistu dionica.

AZ? Hvala, ne.



Neki fond se očigledno igra na kupnji iNGR, tisučice se stalno izmjenjuju..

Moglo bi se reć da se tisućice redaju u lajnama..
[/quote]
Tisućice vamo ,tamo.SAD IH VIDIŠ SAD IH NEVIDIŠ.Mislim da neki od njih ustvari žele kupiti što jeftinije.Bitniji su oni koji su jeftino prodali malo prije ingru ispod 120 a sada im isti prodaju preko 121 ili 122

New Report

Close