Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Foto5

To i mene zanima. Jučer je tek pred kraj trgovanja bio ubilježen instituc. promet a čitav dan ga kao nije bilo. Međutim bilo je golemih naloga koji su prolazili po bidu a čisto sumnjam da to većim dijelom nisu bili fondovi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Evo i ja podupirem sve napisano u poslijednjih par sati… Apeliram i na sve ostale "male i poštene" forumaše da dignu svoj glas i viknu :

ANTE PODNESI OSTAVKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


Ovo je očiti globalni oporavak , sad ćemo vidjeti da li smo mi dio tog oporavka [thumbsup]

Definiraj riječ oporavak?
Šta je oporavak jednako stagnacija?
U hrvata mislim.

bez obzira na zelenilo europe i azie,mozda otvorimo sa minusom.
hebe lud zbunjenoga.

Dax je preko 2% u plusu kao i sve ostale dionice u Europi


Evo i ja podupirem sve napisano u poslijednjih par sati… Apeliram i na sve ostale "male i poštene" forumaše da dignu svoj glas i viknu :

ANTE PODNESI OSTAVKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ima li "neki" dostojan da ga zamijeni…???

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Možemo se samo nadati da je USKOK pustio pipce po HANFI i OMF-ovima. Njima uvijek treba par mjeseci da do nečega dođu.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


Dax je preko 2% u plusu kao i sve ostale dionice u Europi

FTSE Englezi na 0,55%!?
Švicarci 0,7%
Francuzi 0,79%
Niskozemci 0,49%…da idem dalje?

A kad padamo ,onda padamo x2

pustite novoselca da zgađa svoje targete (jel to po hrvacki target)
ima tamo svoju ekipu na TA koja mu u tome pomaže
il su to ipak ista ekipa il možda nije

no uglavnom ja ipak čekam krojbeks tamo na 1800 pa da izbijemo kunu i zadnjem marginašu i rvatu koji se usudio investirati a to nije dao novoselcu

za danas prognoziram sunčano malo vjetrovito a svakako listopadno vrijeme

e da očekujem još jednu navlakušu ujutro tamo negdje do 10.30 pa onda istresanje novoselca i co
tamo do 13.43 pa onda malo dizanje pred kraj i završetak po 0 crojbeks krajem dana

Postanite Eu-robovi

Likvidnost, promet nam treba. Zašto su samo veliki prometi kad padamo, ali ne i kad rastemo???

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Crobex danas i do 6% ide gore.
Da li će se zadržati na toj cifri bumo vidli.

New Report

Close