Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Vrana

Istinu zboriš.
Dobro su jučer fondovi iskoristili euforiju i slistili plus sve do kraja skoro pa u minus.

Kao što rekoh, veliki fondovi su dugoročni ulagači i još nisu spremni ulagati, nego
se iskrcavaju na ovim razinama jer im je to prihvatljivo.

Mali ulagači su još u strahu i nepovjerenju, i još kad zbrojimo one zalizane nedavno punoljetne FM-e
koji upravljaju milionima, i igraju se na burzi ko da igraju online igricu.

Zamislite da HANFA stvarno uleti na Poslovni.hr, pa samo bi 10% forumaša ostalo izvan krletke, u kojoj bi se vjerojatno našao i pokoj moderator. [lol]


Svaka čast Birtiću. Možda je ovo početak nečega što bi moglo uvesti reda na TK u hrvata. Čovjeku treba dati podršku.

[thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ajte ljudi… sve je to bagra… ali ka sta sam vec kaza kladim se kad bi se bar jednog FM dobro obradilo kolcem da bi crobex otisa dobro gooooooooooore… ima li ko prijedlog kojeg da obradimo prvog :))))

Ma da uvest će se reda moš misliti. Nema toga koji može uvesti više reda u nas-kako na TK, tako i u gospodarstvu. Mi se dijelimo na HNS-ovce, HDZ-ovce, SDP-ovce, ali kad pogledaš malo bolje svi smo boldani.

Ja sam Dinko Novosrelac i kupio sa dionicu viro-r-a po 1300 kn i ingr-r-a po 55 000 kn jer se
to tada činila dobra kupnja i predsjednici uprave su mi ponudili dobre količine u blok
transakcijama……ispričavam se klijentima AZ mirovinskog fonda al bit će bolje….

Imam pitanje. Da li se može znati na bilo koji način nešto o trgovanju OMF-ova. Ispada da proteklih dana neki od njih apsolutno ništa ne rade. Vidi li se negdje da su oni možda u istom danu kupili i prodali istu dionicu u istoj količini? Tak da ispadne čista nula.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Evropa i danas ponovno lijepo napreduje s rastom cijena:

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ovo je očiti globalni oporavak , sad ćemo vidjeti da li smo mi dio tog oporavka [thumbsup]


Ovo je očiti globalni oporavak , sad ćemo vidjeti da li smo mi dio tog oporavka [thumbsup]

Naravno da nismo. Dva dana ludila vani a mi ćemo kako par ljudi odlući. P.s. pogle prvi nalog na ini prodaja

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zovit na ovaj broj 01 4591 874

Samo sa prijavama se može spriječit ova pljačka ( vjeko nemoj brisat hvala )

danas će Hrvatska javnost biti bombardirana važnijim medijskim vijestima (jučerašnja uhićenja)
a globalni oporavak u drugom planu….pa bi mogli završiti onako ….na nuli…po običaju
i nitko se ne bude previše bunio

New Report

Close