Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da me nebi krivo shvatili sve je to legalno ali dok drugi gledaju kako smiriti i ublaziti krizu,nasi fondovi gledaju kako je sto vise pojacati i iskoristiti i to sve na stetu malih dionicara………zbog kojih oni na kraju i primaju placu……

ZBOG OVE REČENICE DAO BI TI 200% DA MOGU

mislim da ti se potkrala mala greškica,suvišna riječ,dovoljno je samo fondovi [thumbsup]


Kako indexi rastu vani, kod nas idu dolje ! Logika, grafikoni, analize, klinovi ! S P I N O V I

Gledam vijesti na RAI uno i talijanska burza u plusu za citavih 7 posto.
Kazem sam sebi idem ukljuciti kompić, da vidim što su naši napravili. Kada tamo veliko iznenadjenje. Naravno u negativnom smislu.

Dečki, držite se dok možete. Možda sutra ne budemo imali nikakav oslonac.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Današnji dan je dokazao kakva ***obrisano*** radi u fondovima.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Draga ekipa,

očekujte jednu stvar,
u slijedečih dan dva ili tri rast crobex od 25% u jednom danu.
Ajde stvarno zvuči glupo i bolesno ali čekajte i gledajte.

Ameri će otići u nebo, eu također te ne vjerujem da će naši biti imuni na to.
Ovo danas što nismo rasli tumačim jer Dinko i ekipa su isto u strahu, znaju da kada krdo krene nemože ga se samo tako zaustaviti…te stoga ne troše cash i ne lupaju po ask-u.

Trend u USA će se potvrditi i danas i sutra, a onda?
Onda će to biti atomic bomb na ZSE

Uzeo si mi riječi iz usta. [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



Da me nebi krivo shvatili sve je to legalno ali dok drugi gledaju kako smiriti i ublaziti krizu,nasi fondovi gledaju kako je sto vise pojacati i iskoristiti i to sve na stetu malih dionicara………zbog kojih oni na kraju i primaju placu……

ZBOG OVE REČENICE DAO BI TI 200% DA MOGU

mislim da ti se potkrala mala greškica,suvišna riječ,dovoljno je samo fondovi [thumbsup]
[/quote]

vrlo mudro i domišljato i, nažalost, istinito.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Draga ekipa,

očekujte jednu stvar,
u slijedečih dan dva ili tri rast crobex od 25% u jednom danu.
Ajde stvarno zvuči glupo i bolesno ali čekajte i gledajte.

Ameri će otići u nebo, eu također te ne vjerujem da će naši biti imuni na to.
Ovo danas što nismo rasli tumačim jer Dinko i ekipa su isto u strahu, znaju da kada krdo krene nemože ga se samo tako zaustaviti…te stoga ne troše cash i ne lupaju po ask-u.
Trend u USA će se potvrditi i danas i sutra, a onda?
Onda će to biti atomic bomb na ZSE

Niti je čudno, a niti je glupo, a s obzirom di živimo sasvim realno za očekivati.
Nego, tražih svojevremeno na netu jednu firmu za koju sam daaavno bio radio (isto neki fondovi), firma iz susjedne nam Austrije (sloveniju sam namjerno i doslovno preskočio heheh)….tražim čoveka…i znate di ga nađem?!
Negdje u južnoj Americi (Venezuela mislim) – u zatvoru!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Draga ekipa,

očekujte jednu stvar,
u slijedečih dan dva ili tri rast crobex od 25% u jednom danu.
Ajde stvarno zvuči glupo i bolesno ali čekajte i gledajte.

Ameri će otići u nebo, eu također te ne vjerujem da će naši biti imuni na to.
Ovo danas što nismo rasli tumačim jer Dinko i ekipa su isto u strahu, znaju da kada krdo krene nemože ga se samo tako zaustaviti…te stoga ne troše cash i ne lupaju po ask-u.

Trend u USA će se potvrditi i danas i sutra, a onda?
Onda će to biti atomic bomb na ZSE


Na čemu si ti sinko?

neznam za druga Pobjedu, ali svima bi predložio ……..

http://www.youtube.com/v/gEbgxkHr0bE&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/gEbgxkHr0bE&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Volatilnosti k’o u priči… Kao i u USA…

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.161,61 0.41% 76.078.158,78 kn 68.401.696,65 kn 7.676.462,13 kn 0,00 kn

A bili smo preko 6% u plusu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Hvala ti bože da je završilo za danas!

Danas je na adrisu bio cirkus. To se rijetko viđa. Svega je tu bilo, uglavnom mafija je nula u odnosu na našu burzu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nema ništa ljepše od laganog umjerenog rasta [lol] ,do sutra kad se ameri i eu malo ispušu, eto nama Kardumove likvidnosti [lol]

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close