Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja to znam i rekao sam već prije! Ovi iz fime su se malo zamislili a ako se ne krene u poslovanje kako i treba biti, definitivno ću to objasniti Hanfi! A da vam ne pričam kako to izgleda na telefonu i kakvi se razgovori vode. Mislim da bi pola vas otišlo na Grenland na jedno hlađenje! Možemo se utješiti činjenicom da će se prestati stim zasada!

Bolje se javi Karamarku nego Hanfi. Možda im prikelje kakvu bubicu. Samo pazi da ne prođeš kao Balenovićka.

Ameri u minusu, joj kad krene rasprodaja pred kraj radnog vremena burze. Treba pripremit teren za sutrašnji minus

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

Povijest se ponavlja!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ameri su u blagom minus u iščekivanju novih vijesti u svezi kamate.


Snizit će se kamate i onda se zasigurno sve oporavlja ,i daj ne trabunjajte više sa tim morbindnim postovima.

opet..nisi li ti mjesecima priželjkivao konačan pad, der untergang, konačni slom i slično? odjednom mora sunce sjati? kako se lako okrene priča kad si u dionicama..nevjerovatno

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Počistili su vas igraći , avi se nadajte velikim padovima

Jučer kad je puklo prema gore puklo je u jačanju eura prema dolaru. Sad se isto naglo počelo dizati odnos. Da li je to to ? Vidjet ćemo !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Stand by… dragi putnici vezite se… poljecemo

Kako indexi rastu vani, kod nas idu dolje ! Logika, grafikoni, analize, klinovi ! S P I N O V I

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Da me nebi krivo shvatili sve je to legalno ali dok drugi gledaju kako smiriti i ublaziti krizu,nasi fondovi gledaju kako je sto vise pojacati i iskoristiti i to sve na stetu malih dionicara………zbog kojih oni na kraju i primaju placu……

ZBOG OVE REČENICE DAO BI TI 200% DA MOGU

strpljen..spašen Time is on my side

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ddb2f518-8527-41c1-80b6-3c10941c583a&ref=lastadd

Jesmo li onda mi na BALKANU

Draga ekipa,

očekujte jednu stvar,
u slijedečih dan dva ili tri rast crobex od 25% u jednom danu.
Ajde stvarno zvuči glupo i bolesno ali čekajte i gledajte.

Ameri će otići u nebo, eu također te ne vjerujem da će naši biti imuni na to.
Ovo danas što nismo rasli tumačim jer Dinko i ekipa su isto u strahu, znaju da kada krdo krene nemože ga se samo tako zaustaviti…te stoga ne troše cash i ne lupaju po ask-u.

Trend u USA će se potvrditi i danas i sutra, a onda?
Onda će to biti atomic bomb na ZSE

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close