Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nama je svaki dan sa malim minusom plus,OK ? [undecid]

Ma pusti čovjek nije u dionicama pa muuuuuuuu sad žao

Ja sam jučer kupio i pred kraj prodao, vidim zeznuo sam se ali je svejedno lijepo vidjet
zeleno [thumbsup]
Vidjet ćemo kakav će bit epilog.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


mogao bi netko danas i zaplakati!!!
gospodo polako!!! [cry] [cry]

zašto danas? onaj tko je sklon cmizdrenju ćini to več mjesecima..razloga za to ima…

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



mogao bi netko danas i zaplakati!!!
gospodo polako!!! [cry] [cry]

muka mi je od ovakvih komentara i savjeta
kolega bez uvrede ali svi smo mi punoljetni
[/quote]

pa dobro nemojte se odmah ljutiti!!!
meni je samo žao onih koji misle da od danas sve ide gore da je kriza prošla da se sve popravilo a takvih koliko god oni bili punoljetni ima dosta!!!

Four Star General


Ma nisu njemci nigdje pa rekao ti je čovjek da je to samo VW, a ostalo je sve u minusu.

Nismo li mi krasno padali kada je vW padao ? [lol] Što li će tek biti kada se ostali vrate tamo gdje im je mjesto ? Šteta je ne imati dionica u portfelju danas!

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

KUPNJE (802) – LRH-R-A
PRODAJE (582) – LRH-R-A

Neki tajni signal među fond menađerima ? [huh]
Realno ostvarivih kupnji tek pedesetak..
Nesto se kuha, samo ne znam kaj [tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!




mogao bi netko danas i zaplakati!!!
gospodo polako!!! [cry] [cry]

muka mi je od ovakvih komentara i savjeta
kolega bez uvrede ali svi smo mi punoljetni
[/quote]

pa dobro nemojte se odmah ljutiti!!!
meni je samo žao onih koji misle da od danas sve ide gore da je kriza prošla da se sve popravilo a takvih koliko god oni bili punoljetni ima dosta!!!

[/quote]
može li luda krava postati prvak na izboru za najluđu kravu? vrlo moguće. nitko ne govori o kraju jer takvih utjecaja nemamo,ali i u krizi treba plivati, a ne ludovati.pa nitko nije ni rekao da će danas DAX ostati na zelenih 10,5 ali je ljepši nego nego crvenih 0,5 pa makar mu to dala i seoska zadruga Hansa iz Bibingstutgarminchkelna koji uzgaja na svojoj farmi lude krave,OK?

po meni crobex će danas zatvorit na nekih 3-4 % u zelenom 100%



mogao bi netko danas i zaplakati!!!
gospodo polako!!! [cry] [cry]

zašto danas? onaj tko je sklon cmizdrenju ćini to več mjesecima..razloga za to ima…
[/quote]

koliko mu je uopće moglo preostati suza ??



@Prinos

Nije mi jasno zašto su ameri padali, a tako razvijena i bogata zemlja. [shocked]

Europa2, di si ti zadnjih 2 mjeseca bio?


Ja sam jučer kupio i pred kraj prodao, vidim zeznuo sam se ali je svejedno lijepo vidjet
zeleno [thumbsup]
Vidjet ćemo kakav će bit epilog.

ukoliko si puno,šteta, u svakom slučaju pošteno, nek se javi tko svaki dan odradi pozitivno.

New Report

Close