Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas smo i mi u dobrom plusu


U Europi euforija trenutno, dax je skoro na 5% [thumbsup]

Vraćamo li se na Crobex 4000 bodova?

Do 2500 crobexa u ova 2 dana kaj su pred nama, a onda mi je svejedno kud ćemo…… [thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Jedino što će Bud danas izlaziti, kao pravi surfer;-)

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Danas izgledan oporavak na ZSE, s malom ogradom, mirovinci će ipak ciljano suzbijati euforiju na onim dionicama gdje najviše participiraju.


…Uopće me više ne zanima gdje je dno…ulazim tek kad bude jasna promjena trenda. Ne moram baš pogoditi najniže….a može se još uvijek lijepo popušiti lova.

najbolje kad jadranka da zeleno svjetlo braniteljkom fondu za kupnju u prolece…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Oporavak crobexa sve je bliži


U Europi euforija trenutno, dax je skoro na 5% [thumbsup]


Danas smo i mi u dobrom plusu

Ne dao i bog da netko kupi na osnovu ovih tvojih postova.


Kako stojimo danas??

Sjedimo ko i jucer



U Europi euforija trenutno, dax je skoro na 5% [thumbsup]

Vraćamo li se na Crobex 4000 bodova?
[/quote]

Dosta nam je crobex na 3000 do kraja godine… a 4000 do kraja slijedeće godine… ja zadovoljan… a na ath… negdje sredinom 2011…



…Uopće me više ne zanima gdje je dno…ulazim tek kad bude jasna promjena trenda. Ne moram baš pogoditi najniže….a može se još uvijek lijepo popušiti lova.

najbolje kad jadranka da zeleno svjetlo braniteljkom fondu za kupnju u prolece…
[/quote]
Jeste….dabome [cool]

Alien, si ti to zaboravio kupit jučer pa danas i sutra propuštaš zaradu, osjeti ti se po postovima !? [rolleyes]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Na jadranu jugo, taman za surfanje…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

New Report

Close