Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma bitno da Ameri koji su epicentar krize strahovito tonu po 2-3 %, dok nase bijedne firmice koje imaju samo 50-tak posto povećanje dobiti ne vrijede ništa i trebaju pasti jos barem 30% .

I love this game



Gdje su kolege janez, alien i slični? Što sam ja jučer rekao u svezi DAX-a? Vjeko, sorry, morao sam reagirati:)

Tu sam kaj te muci? Kriza gotova mozda?

[/quote]

Kriza nikako nije gotova, nije još niti počela. No to ne znači da neće biti surfanja. Kolega imajte na umu da mene prvenstveno zanima surfanje, i u tom kontekstu i pišem sve što pišem

Hell is Empty and all the Devils are Here

…Uopće me više ne zanima gdje je dno…ulazim tek kad bude jasna promjena trenda. Ne moram baš pogoditi najniže….a može se još uvijek lijepo popušiti lova.


Ma bitno da Ameri koji su epicentar krize strahovito tonu po 2-3 %, dok nase bijedne firmice koje imaju samo 50-tak posto povećanje dobiti ne vrijede ništa i trebaju pasti jos barem 30% .

Upravo o tome i ja pričam. Pad je bio očekivan ali nikako ne toliki i toliko neselektivan. To je ono što mene ubija u cijeloj priči

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kolega imajte na umu da mene prvenstveno zanima surfanje, i u tom kontekstu i pišem sve što pišem

Onda ok. Nisam to tak shvatil.

Evo jedne prikladne onda jer vidim da su svi prešli u surfere….

If everybody had an ocean
Across the u.s.a.
Then everybodyd be surfin
Like californi-a
Youd seem em wearing their baggies
Huarachi sandals too
A bushy bushy blonde hairdo
Surfin u.s.a.

[lol] [lol] [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Fundamentalna analiza gledana na osnovu podataka od zadnja 4 kvartala:

ATPL-R-A P/E=1,67
ULPL-R-A P/E= 2,9
ADRS-P-S P/E=4,31
JDPL-R-A P/E=4,73
THNK-R-A P/E=6,78
ERNT-R-A P/E=7,78
HT-R-A P/E=7,96
INGR-R-A P/E=10,27

Ajme koja podcijenjenost dionica. To još nismo vidjeli.


ovo nije fundamentalna amnaliza..
ovo su trailing multiple koje ne govore nista..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Dax u plusu 4%, ako nam to pomaže.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Ma bitno da Ameri koji su epicentar krize strahovito tonu po 2-3 %, dok nase bijedne firmice koje imaju samo 50-tak posto povećanje dobiti ne vrijede ništa i trebaju pasti jos barem 30% .

Mi bi danas trebali značajno pobjeći od našeg dna na 2080, bilo bi i vrijeme da gledamo rezultate naših !
Ameri su samo prividno tonuli sinoć u zadnjih 10 minuta, a većinu dana su bili na +2 % kao i Njemci koji iz jučerašnjeg plusa upravo imaju +2%

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Oporavak crobexa sve je bliži

Kako stojimo danas??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

na kolko smo mi bili kad je dax bio na 4500, 2600 ili?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close