Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATLN se okrenula, pitam se čime izazvana?

Paaa…možda zbog dokapitalizacije? [smiley2]

Na Zvecevu ce biti zanimljivo, do 15:45 ce se cekati spustanje prodaje a onda spustila se ona il ne spustila ide teska artiljerija

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

kupnja na ELKI jača od prodaje… znači li to da krećemo prema 140 kn?


Na Zvecevu ce biti zanimljivo, do 15:45 ce se cekati spustanje prodaje a onda spustila se ona il ne spustila ide teska artiljerija

to ti prognoziraš po jučerašnjem scenariju ili imaš neku drugu informaciju

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


to ti prognoziraš po jučerašnjem scenariju ili imaš neku drugu informaciju

On to želi [smiley2]

e kad bi se barem takve želje i ispunjavale, burza bi se svaki dan zelenilaaaaaaaaaa

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

U vezi zelenila na burzama:

Shangai composite index, odakle je pocela zadnja velika korekcija danas je postigao svoj ATH, 3057!
Zanimljivo kako Kinezi imaju veliko povjerenje u svoje burze. Mislim da se nas burzovni index nakon pada od 14%, kao sto se kod njih dogodio,
ne bi tako brzo oporavio, a pogotovo ne bi u tako kratkom roku dostigao rekord! [smiley4]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.


Conan O’B: ” Na Zvecevu ce biti zanimljivo, do 15:45 ce se cekati spustanje prodaje a onda spustila se ona il ne spustila ide teska artiljerija ” to ti prognoziraš po jučerašnjem scenariju ili imaš neku drugu informaciju

Hm…ako im mali na poremete racune[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

TISK blokiran

I love the Smell of Profits in the Morning

Netko se boji da mu KOEI ne pobjegne pa je jučer stavio na prodaju 1000 kom na 905 kn, a mali se lijepo ispred slažu.


Netko se boji da mu KOEI ne pobjegne pa je jučer stavio na prodaju 1000 kom na 905 kn, a mali se lijepo ispred slažu.

– interesira me je li ti pišeš kao Darko Končarko iz Siska na još jednom forumu.
– reklamiraš iste dionice, samo je razlićiti stil pisanja.
Pozdrav !

darko09:

Netko se boji da mu KOEI ne pobjegne pa je jučer stavio na prodaju 1000 kom na 905 kn, a mali se lijepo ispred slažu.

– interesira me je li ti pišeš kao Darko Končarko iz Siska na još jednom forumu.
– reklamiraš iste dionice, samo je razlićiti stil pisanja.
Pozdrav !

Ovo je jedini forum na kojem pišem i koji čitam i nemam drugi nick. Nikada ne pišem poslije zatvaranja burze ili vikendom jer to vrijeme koristim kvalitetnije.

Ne reklamiram ja nikakve dionice već samo komentiram stanje na meni zanimljivim dionicama.

New Report

Close