Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Prinos

Ako nemaš dionice poslije nove godine, imaš cash na banci, a to ulazi isto u porezni broj.
Tako da kad kupiš dionice slijedeće godine u proljeće, znat će država da si imao casha.
A cash je KING.

Ne razmemo se … Trenutno je od vrijednosti bitnija Količina i to u ovome slučaju dionica s kojim se prolazi ciljna crta.
Zar ti zbilja misliš da ćeš na proljeće s istom količinom casha moći kupiti jednak ili veći broj dionica ? Pa nisu valjda mali ulupali ovih 2 mjeseca silne milijune u dionice, kako god, to će dobiti na vrijednosti i nekome će se onda prodavati ?

Neke stvari postanu vrednije htjeli mi to ili ne, evo čini mi se da sam prošle godine za 100 kuna mogao kupiti puno više kruha, mlijeka, ulja, sira i voća nego ove godine, koliko li će tih 100 kuna vrijediti u 2009. (da ne spominjem plin, struju, režije, CHF) ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

@Prinos

A čini mi se da si prošle godine isto tako mogao za 100 kn kupiti još manje prenapuhanih dionica.

Hoću reči da se od prošle godine do danas stvarno isplatilo pretrpjeti inflaciju od 7-8%, nego pad na dionicama od 70-80%. Pa ti vidi.

A u proljeće će biti puno veći gubitak od onoga u inflaciji.

Jel ti znaš da će nam se dionice pratiti od Nove kroz porezni broj ?

jel to za istač za porezni broj
mene više muči ovaj dna sistem za identifikaciju ljudova
sve me to podsjeca na ameriški sistem nakon američkog rušenja tvinsa
očito da nam demokratija ulazi na mala vrata

pozdrav svima koji su u dionicama, kešu i na putu za psihijatriju

Postanite Eu-robovi

Nema sumnje da smo jučer pogodilo bottom (barem kratkoročno). Sudeći po azijskim burzama, danas nas očekuje vedar dan

Hell is Empty and all the Devils are Here

Navodno N. Ivanković piše novu knjigu, šuška se da će naslov biti Samodole, što je ostalo?

Obećanja pljušte, mi se dobro držimo. Srdačno Vaši

Gdje su kolege janez, alien i slični? Što sam ja jučer rekao u svezi DAX-a? Vjeko, sorry, morao sam reagirati:)

Hell is Empty and all the Devils are Here


Jel ti znaš da će nam se dionice pratiti od Nove kroz porezni broj ?

jel to za istač za porezni broj
mene više muči ovaj dna sistem za identifikaciju ljudova
sve me to podsjeca na ameriški sistem nakon američkog rušenja tvinsa
očito da nam demokratija ulazi na mala vrata

pozdrav svima koji su u dionicama, kešu i na putu za psihijatriju

nemaš brige, većina je u takvim gubicama pa nas ne treba to previše zabrinjavati….
ako je to točno, onda od Nove poput američkih građana korištenje institucije pod nazivom BANKROT i ponovno sve ispočetka i kako ti kažem na početku…. nemaš brige

@prinos

konvertiraj kredit u valutu koja ima povoljniju kamatu, ne znam jel to trenutno EUR ili kune


Nema sumnje da smo jučer pogodilo bottom (barem kratkoročno). Sudeći po azijskim burzama, danas nas očekuje vedar dan

Jedna riječ. Stagnacija.


Gdje su kolege janez, alien i slični? Što sam ja jučer rekao u svezi DAX-a? Vjeko, sorry, morao sam reagirati:)

Tu sam kaj te muci? Kriza gotova mozda?


Nema sumnje da smo jučer pogodilo bottom (barem kratkoročno). Sudeći po azijskim burzama, danas nas očekuje vedar dan

Koliko puta smo već jučer pogodili dno u zadnjih mjesec dana. Od tog pogađanja dna me već boli glava. Osjećam se ko Mujo kad polaže ispite na faksu. [pray]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Gdje su kolege janez, alien i slični? Što sam ja jučer rekao u svezi DAX-a? Vjeko, sorry, morao sam reagirati:)

Misliš da je dno? Čisto sumnjam. Ima još da se putuje do dna. Jesi gledao film "Put u središte zemlje"???

New Report

Close