Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Padamo radi Ine,stvarno mi nisu jasni oni koji nisu sve prodali Molu [sealed]

Kaj nije Ina pedalirana iz Crobexa ? [sealed]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

@budd & ANRICOM

Poštovani,

Imate temu Utjecaj kretanja … i tamo stavljajte svoje sumnje, predviđanja i gatanja o američkim i svjetskim indeksima jer bezveze spamate ovu temu.

Pozdrav iz redakcije

Suricata suricatta

dali će danas biti i čišćenja!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



Padamo radi Ine,stvarno mi nisu jasni oni koji nisu sve prodali Molu [sealed]

Mislim da će tu još svašta bit kod kad se vlada i MOL porazgovaraju.. mali sad sigurno ne prodaju. Ako im nije bilo nužno za 2800, ne znam zašto bi za 2000, profil malog koji je ostao u INI sigurno nije paničar ni onaj "hitno trebam lovu". Svašta će tu još bit, a neko fino manipulira i ruši.
[/quote]

Pa, ja bih bio vrlo sretan da je INA na 100 kuna, a druge dionice u plusu, takav grobi u minusu mi sasvim odgovara.

Surround all arround when it hits the ground



Padamo radi Ine,stvarno mi nisu jasni oni koji nisu sve prodali Molu [sealed]

Mislim da će tu još svašta bit kod kad se vlada i MOL porazgovaraju.. mali sad sigurno ne prodaju. Ako im nije bilo nužno za 2800, ne znam zašto bi za 2000, profil malog koji je ostao u INI sigurno nije paničar ni onaj "hitno trebam lovu". Svašta će tu još bit, a neko fino manipulira i ruši.
[/quote]
Zašto vi mislite da ja govorim o malim ulagačima?Mislim na pohlepne fondove koji nisu prodali. [sealed]



Padamo radi Ine,stvarno mi nisu jasni oni koji nisu sve prodali Molu [sealed]

Kaj nije Ina pedalirana iz Crobexa ? [sealed]
[/quote]

Ne, samo joj se "umanjila važnost"..



@budd
& ANRICOM

Poštovani,

Imate temu Utjecaj kretanja … i tamo stavljajte svoje sumnje, predviđanja i gatanja o američkim i svjetskim indeksima jer bezveze spamate ovu temu.

Pozdrav iz redakcije


Pozdrav redakciji
pofuk




Padamo radi Ine,stvarno mi nisu jasni oni koji nisu sve prodali Molu [sealed]

Mislim da će tu još svašta bit kod kad se vlada i MOL porazgovaraju.. mali sad sigurno ne prodaju. Ako im nije bilo nužno za 2800, ne znam zašto bi za 2000, profil malog koji je ostao u INI sigurno nije paničar ni onaj "hitno trebam lovu". Svašta će tu još bit, a neko fino manipulira i ruši.
[/quote]
Zašto vi mislite da ja govorim o malim ulagačima?Mislim na pohlepne fondove koji nisu prodali. [sealed]
[/quote]

Ako ovo sad prodaje neki mirovinac (što je vrlo vjerojatno), obraz tim menađerčićima je od Sava Eskimo gumetine..




@budd
& ANRICOM

Poštovani,

Imate temu Utjecaj kretanja … i tamo stavljajte svoje sumnje, predviđanja i gatanja o američkim i svjetskim indeksima jer bezveze spamate ovu temu.

Pozdrav iz redakcije


Pozdrav redakciji
pofuk
[/quote]
stotka od mene,do suza si me nasmija [lol]

Znači da danas HT završava na 220, INA na 2000, Dalekovod na 500, a Grobex na -5%…. Sve lijepo okruglasto [wink]

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Je li ovo pala P.G.
– stanje im se ne mijenja dvadesetak minuta.
– ili je ovo greška samo kod mene.
Pozdrav !


Je li ovo pala P.G.
– stanje im se ne mijenja dvadesetak minuta.
– ili je ovo greška samo kod mene.
Pozdrav !

Shvatili su da je bolje da se ne mijenja.. ;).. i ti imaš kod njih "Moj uspiješan portfelj" [lol]

Inače, meni radi : grobex – 3,64%

New Report

Close