Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zato jer smo mi specificno trziste


Neka meni netko objasni zašto mi padamo duplo više od ostalih.Firme dobro posluju i bankarski sektor siguran.

Pa mi pokušavamo da nas svi slijede,ali nitko više neće,svi došli pameti,osim nas.

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Padamo radi Ine,stvarno mi nisu jasni oni koji nisu sve prodali Molu [sealed]

Ovo se zove manipuliranjem tržišta ,jer ne vjerujem da mali prodaju Inu

@anricom,

Da te malo smirim : danas ATX -9,5%, DAX (bez špekulativnog Volkswagena, koji je + 82%) vrlo slično-oko -10%,…., Crobex "samo" -7,5%.

Svi smanjuju minuse

počelo se udarat po asku, INGR, ATPL, DLKV, IGH. Usmjerava li se krdo malo dalje od 2000?! saznat ćemo za 10 minuta kad Ameri potope ili obrane Grobex, u NATO smo ušli [rolleyes]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Počela je kupnja na ovim mizernim cijenama….
Je li još jedan bull trap ili je krenio odbijanac…?

opala!

Znači peti podval je odrađen,idemo,najbrži prst [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


počelo se udarat po asku, INGR, ATPL, DLKV, IGH. Usmjerava li se krdo malo dalje od 2000?! saznat ćemo za 10 minuta kad Ameri potope ili obrane Grobex, u NATO smo ušli [rolleyes]

Kako ovo … poceli su ranije?!?? Hebemusatnaruci … Nisam stavio nalog – jaoooo !!!! [angry] [bye]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.



počelo se udarat po asku, INGR, ATPL, DLKV, IGH. Usmjerava li se krdo malo dalje od 2000?! saznat ćemo za 10 minuta kad Ameri potope ili obrane Grobex, u NATO smo ušli [rolleyes]

Kako ovo … poceli su ranije?!?? Hebemusatnaruci … Nisam stavio nalog – jaoooo !!!! [angry] [bye]
[/quote]
-300 u prvoj minuti !!!

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Šminkanje crobexa 1 h pred zatvaranje…… [bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close