Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ispada da VW vrijedi 4 puta više od svih firmi na ZSE. Smiješne li državice u kojoj živimo

Hm, pa i vrijedi.


Znam samo ko ima slobodna keša da je KRALJ

imam slobodno cc200000.00 tj 3 paketa ine na što utrošit kad je sve povoljno ili još čekat

Ispada da VW vrijedi 4 puta više od svih firmi na ZSE. Smiješne li državice u kojoj živimo

Lako što vrijedi, nego se neboje ni za prodaju u ovim narednim kriznim vremenima, izgleda da je vrijeme za preuzimanja


Mrnjau [thumbsup]

Šic mačka,nije vrijeme za tjeranje. [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Sada smo na rubu provalije sa obje noge. Hoćemo li zakoračit naprijed?
Ha, ha, ha!
Ajmo fondovi. Možete vi to, taj jedan korak, pa onda još jedan drugom nogom.
Ajmo!
Ako ne ide, oćete da vas mi mali poguramo malo?
Ha, Ha, Ha!
Šta je, nešto vas je strah?
Ha, Ha, Ha!



Znam samo ko ima slobodna keša da je KRALJ

imam slobodno cc200000.00 tj 3 paketa ine na što utrošit kad je sve povoljno ili još čekat
[/quote]
nadji si djevojku
pofuk


Vidim opaka je borba na 2028-35. Ako se pokaže da je to neprobojna utvrda danas, sutra bi moglo biti opakog rasta

teoretski je to OK, ali obzirom na kretanja tržišta vani i opće stanje mislim da je proboj 2k pitanje dana, da ne kažem sata.
Na žalost.


Dionica najveće europske automobilske kompanije u 10:10 sati ostvarila je rast cijene od 171,15 eura na 382 eura ili 77 posto te se je od početka godine više no udvostručila povečavši tržišnu vrijednost VW-a na 113,7 milijardi eura, prenosi Bloomberg. Poznati proizvođač luksuznih automobila Porsche jučer je izjavio da je svoj udio u VW-u već povećao s 31 na 42,6 posto te da ima opciju kupnje dodatnih 31,5 posto dionica Volkswagena.

Ispada da VW vrijedi 4 puta više od svih firmi na ZSE. Smiješne li državice u kojoj živimo

Eto to ja nazivam normalnim tržištem, što vrijedi raste, što ne vrijedi pada, vidi se da smo u koraku sa svijetom…

Surround all arround when it hits the ground

2.022,24 -7.78% 58.734.123,17 kn 38.240.822,43 kn 20.493.300,74 kn
Čim HT i IGH padnu još malko prešli smo magičnu granicu …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Imamo i mi jednu ko vw

JLEN-R-A 89,90 89,90 89,90 89,90 79,80% 899,00 1 [lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

obzirom da su naši manageri obezglavljeni bez stanja preko bare, zanimljivo će biti narednih dana, tjedana jer se burze u USA otvaraju u 14:30 po našem vremenu zbog sata unatrag. To je cijelih sat vremena dulje da udaraju ko max po diviziji ovisno o S&P [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Neka meni netko objasni zašto mi padamo duplo više od ostalih.Firme dobro posluju i bankarski sektor siguran.

New Report

Close