Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mauricije crni sine, što kažeš na mog dark horse-a?[smiley2]

Svaka čast, žao mi je što nisam uletio, ako je to tvoj dark horse. [smiley2]

Mislio je na NACE..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

KuciloOro:

Mauricije crni sine, što kažeš na mog dark horse-a?[smiley2]

Svaka čast, žao mi je što nisam uletio, ako je to tvoj dark horse. [smiley2]

Naravno, nisam valjda mislio na Ingru, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

I INGRA i IMZV su poletjeli nekoliko puta u kratkom vremenu (godina dana) tako da i jedan i drugi ste lijepo, kaj bi se naški reklo, ukazali.

Ma naravno, Mauricije, crni sine, samo je trebalo nakon rasta cijene Ingr lijepo prodati i uletjeti u Imzv, hi,hi,hi
To je posao[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ma naravno, Mauricije, crni sine, samo je trebalo nakon rasta cijene Ingr lijepo prodati i uletjeti u Imzv, hi,hi,hi To je posao[smiley2]

A čuj, lijepo zvuči, ali nije moguće uvijek sve uhvatiti dionice, barem ja to ne mogu. Možda još učim. Bumo videli, ne?

Dosta je da uloviš svaku desetu,hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Prodati INGR na 13 ili 14 je bio loš potez hi,hi,hi.
Trebalo je i treba čekati Ingru, a ne se zadovoljiti 3-4 %hi,hi,hi.
Loša procjena hi,hi,hi..
TO be continued ( INGRA ), vrlo brzo, hi,hi,hi.

A Gipk? hi,hi,hi..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


KuciloOro: ” Ma naravno, Mauricije, crni sine, samo je trebalo nakon rasta cijene Ingr lijepo prodati i uletjeti u Imzv, hi,hi,hi To je posao[smiley2] ” A čuj, lijepo zvuči, ali nije moguće uvijek sve uhvatiti dionice, barem ja to ne mogu. Možda još učim. Bumo videli, ne?

Strpljenje kolega mauricije, mogao bi se scenarij s IMZV ponoviti i s VART, vidite da je i Kucilov vrač počeo skretati pažnju na njega [smiley2]

Trenutno su aktualne dionice na V – Vis, Vart, Vlvi, Vlho, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Trenutno su aktualne dionice na V – Vis, Vart, Vlvi, Vlho, hi,hi,hi[smiley2]

po uzoru na burzu VSE [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

ATLN se okrenula, pitam se čime izazvana?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close