Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri smanjuju minus [thumbsup]




Uistinu mi nije jasno tko sada prodaje

fondovi na samrti [proud]
[/quote]

Ok, gdje je onda interventni fond?
[/quote]
misle da ne trebaju " jos" intervenirat a najvise ce koristiti opciju tzv.blok prometa ili dogovorene kupnje.

Kupio bih dolare po tečaju s naslovnice!?


E ovome se fakat nisam nadao. Nakon rasprodaje atlantske ne 1750 zbog margina, zatvorio sam margin i sad s preostalom lovom mogu kupiti isti broj dionica. Svašta [angry]

Čekaj još malo i kupiti ćeš udio od 10%.

Hell is Empty and all the Devils are Here

doista ne znam čemu onakav promet u petak. ljudi božji, pa jedino što može podići crobex je izbor u americi. kakav bio neka bude, ali da i to dočekamo.
190 milja u petak!!!! pa tko je kupovao po tolikim cijenama, kada ovo pada-li-ga-pada?
ne iznenađuje me činjenica da se sve cijene sada mogu prepoloviti, jer je sve izgubilo kontrolu, tj da crobex padne na 900 ili niže.
neka mi samo netko veli – zašto ne??? vidi li netko neku krijesnicu u ovom tunelu?
ovo nema veze sa pameću.

"KADA I NAJVEĆI OPTIMISTI POSTANU PESIMISTI TADA JE PREOKRET NA BURZI"

...biti najbrži čovijek na svijetu...


Ameri smanjuju minus [thumbsup]

Ameri jos spavaju. Ulozi u kvalitetan sat


Za 100000 kn se može kupiti :
1724 dionice ddjh
970 dionica ingre
26 komada zvijezde

Prije godinu dana:
325 dionica ddjh
1 dionica ingr
4 dionice zvijezde


ok ingr je imala stokic te ne odrazava pravu vrijednost ali do penzije nam cene nece doc na one po kojima su kupucali nasi odgovorni fond menageri

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Kakve katastrofične misli,jel ima tko da vidi barem mrvicu kakve pozitive? Ja.
Evo na donjoj granici linije kanala smo,na oko 2000 bodova,nadam se odbijancu… [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.



Ameri smanjuju minus [thumbsup]

Ameri jos spavaju. Ulozi u kvalitetan sat
[/quote]
Čovjek računa po starom vremenu [yawn]


Kakve katastrofične misli,jel ima tko da vidi barem mrvicu kakve pozitive? Ja.
Evo na donjoj granici linije kanala smo,na oko 2000 bodova,nadam se odbijancu… [thumbsup]

E pa ako je ovo točno: "KADA I NAJVEĆI OPTIMISTI POSTANU PESIMISTI TADA JE PREOKRET NA BURZI"

Molim te da i ti začepiš! 😉 [lol]

Pitanje:
da li je i volumen obračunat u vrijednost crobexa ili je samo relativna vrijednost njegovih konstituenata razmatrana?
drugim riječima, da li je promet 200 milja svih crobexovih dionica uz 0 promjene vrijednosti dionica manje utjecajan od npr 10 milja kad su 29 konstituenata crobexa na 0, a jedna u debelom minusu?

hvala.

New Report

Close